Şimdi Ara

VW kuru sabitleyince

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • VW Euro ile sattığı araçlarda kuru 1.99 olarak sabitlemiş. Eğer araç 2 ay sonra teslim edilebilecekse, o zaman o günkü kur mu geçerli olmuş oluyor, yoksa kampanya ile alınan kur mu?

Tabii burda 2 ay sonra araç teslim alınınca kurun 1.90'lara düşme ihtimali de var, o zaman ne olur? Hiç tecrübesi olan var mı?

Öyle görünüyor ki şu an için VW Tiguan 1.4 TSI almak epey makul bir noktaya inmiş gibi gözüküyor ve içimde kıpırdama oldu acaba fırsat doğdu mu diye.

• O dediği satış stratejisi arabanın teslimindeki kurdan hesap yapılır.Kesinlikle fiyat sabitlemesi yapılmaz.Hele bahsedilen firma Doğuşsa
  • Ben de bi şey sandım.. 1,99... Kur zaten 2.10 şu an..
  • Kuru 2.09'dan hesaplıyordu. %5'lik bir indirim demek euro üzerinden satılan araçlarda. Bulabilirsek Tiguan alacağız arkadaşa..
  • Ancak websitelerinde euro kampanyası olarak 1.99 olmasının amacı nedir?

Yani aracım geldiği anda kampanya varsa ancak kullanabiliyorum öyle mi?
  • 1 hafta önce %8 zam yapıp, daha sonra %4 indirim yaptılar... Vallahi Doğuş 'a hayranım.
  • Euro ile satılan ve ÖTV indiriminden faydalanan araçlar için fiyatlar öncekine oranla çok makul seviyelere gelmiş oluyor. Tiguan bunlardan birisi.
    Bir hafta önce zam yaptığı araçlar TL ile satılanlar ve onlarda herhanig bir indirim yok sanırım. Ancak Euro kurundaki aşağı yönlü hareketten dolayı 1.99 a çekmişler tekrar, bu da almayı düşünenler için Euro ile satılan araçların (+ÖTV indiriminden faydalanan araçların) cazip fiyata geldiğini gösteriyor.
    Ancak dediğiniz gibi örneğin 2 ay sonra gelecek bir Tiguan için şu anda 1.99 ile çarpıp bulduğunuz rakam geçerli olmaz sanırım. Ancak ödemenin büyük kısmını kapatırsanız siparişle birlikte 1.99 kurdan dönülüyor olması lazım ama yine de bilemiyorum, bayiye sormanız gerekir.
    Kampanyalı fiyat baz donanım metalik renkli 4x4 1.4 TSI için 59-60.000 aralığına inmiş ki bu araç ötv indiriminden den önce ve kur 2.1 iken 70-72.000 idi.

quote:

Orjinalden alıntı: teaman1977

VW Euro ile sattığı araçlarda kuru 1.99 olarak sabitlemiş. Eğer araç 2 ay sonra teslim edilebilecekse, o zaman o günkü kur mu geçerli olmuş oluyor, yoksa kampanya ile alınan kur mu?

Tabii burda 2 ay sonra araç teslim alınınca kurun 1.90'lara düşme ihtimali de var, o zaman ne olur? Hiç tecrübesi olan var mı?

Öyle görünüyor ki şu an için VW Tiguan 1.4 TSI almak epey makul bir noktaya inmiş gibi gözüküyor ve içimde kıpırdama oldu acaba fırsat doğdu mu diye.

• VW de kampanya şu an 1.89 ... Bildiğim kadarı ile gelecek araçlar içinde siparişin tamamını satıcı kabul etmiyor ..kapora alıyorlar yaklaşık 500 Euro ..geri kalanını araç teslim sırasında o günkü kurdan alıyorlar.

Ben de kur avantajından yararlanıp,bu hafta Tiguan 1.4 ( T&F ) sahibi oldum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: astramastra

VW de kampanya şu an 1.89 ... Bildiğim kadarı ile gelecek araçlar içinde siparişin tamamını satıcı kabul etmiyor ..kapora alıyorlar yaklaşık 500 Euro ..geri kalanını araç teslim sırasında o günkü kurdan alıyorlar.

hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: astramastra

VW de kampanya şu an 1.89 ... Bildiğim kadarı ile gelecek araçlar içinde siparişin tamamını satıcı kabul etmiyor ..kapora alıyorlar yaklaşık 500 Euro ..geri kalanını araç teslim sırasında o günkü kurdan alıyorlar.

Hayırlı olsun. Biz de bulabilirsek 1.4 F&F bakıyoruz arkadaşa.
  • Doğuştan araç alacaksanız küçük hesapların içerisine girmeyin zaten faturaları ile sonradan karşınıza çok çıkacak...Doğuşun son yıllardaki müşteri kitleside zaten madden rahat olan insanları hedef kitlesine çekmesi.
  • toyota danda indirim bekliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.