Şimdi Ara

Vw Jetta icin lastik.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2010 Jetta miz mevcut. 60bin km ye geldi arac artik. Lastikleri eskidi bayaa yokusta kalkarken veya hafif egimli yolda kalkarken patinaj cekiyor asr devreye falan giriyor. Ustunde pirelli lastik takili. Yine pirelli mi almak gerekir ya da baska 1 Marka mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en pahalı en premıum markadan aşağısı kesmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

en pahalı en premıum markadan aşağısı kesmez.

Nedir peki o marka? :)

• 60000 km sorunsuz kullandiysaniz yine pirelli alin.alirken lastigin yeni gorunusune aldanmayin uretim tarihi mutlaka 2012 olsun.vw bayileri 4 lastik alana araba icin supurge hediye ediyor.bu arada fiyatlar nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

en pahalı en premıum markadan aşağısı kesmez.

Nedir peki o marka? :)

satıcı ya gideceksiniz bana ordan en pahalısından 4 tane paket yap diyeceksin.

eğer ellerinde pahalı olandan yoksa sipariş verip gelmesini bekleyeceksiniz.
  • Pirelli den memnunduk sorun yasamadik hic. Acaba dedim michelin veya bridgestone falan daha mi iyidir pirelli den veya continental.

• continental, testlerde çok birinciliği olan premium contact 2'den bile daha başarılı olan yeni bir lastik çıkardı. conti premium contact 5. artık türkiye'ye de geldi. hiç sorup soruşturmaya filan gerek yok. tereddütsüz alıp taktırın. arkadaşımın toyota avensis'ine aldık. çok memnun. 205 55 16 91 V ebatta, söküp takma, nitrojen ve balans ücreti içinde tanesi 205 tl.
  • Bridgestone öneriyorum.
  • bridgestone potenza s001, bilgin olsun serttir, ama muazzamdır
  • nasil kullandiginiza,

konfor, sessizlik, darbe emisi mi

Virajlarda tutunma mi

Bekledigineze bagli...

Bigi verirseniz dogru tavsiye alirsiniz.

• tercihim konfor ve sessizlik tabii ki.

jetta babamın arabasıydı ama ben aldım artık ondan. sattığım arabam mitsubishi colt tu onun lastikleri değiştirmiştik michelin taktırdık ama spor lastikti tümseklerde falan o kadar sertti ki anlatamam.

aracın şuan üstünde olan pirelli lastik modeli ne bilmiyorum ama konfor açısından çok iyi fakat mesela direksiyonu tam sağ veya sol yapıp giderken 1 ses geliyor anlamadım. serviste lastiğin yanağı ile alakalı oldugunu söylemişlerdi ama ne kadar doğru bilmiyorum.
  • Continental öneririrm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.