Şimdi Ara

Vw indirim yapıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Demage (5 mesaj) nuisance (4 mesaj) OMREG (3 mesaj) subutay3838 (2 mesaj) redbul_540 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (29 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2481 Mesaj
    #vwalmaaldırma

Dizel istersin 2 ay bekle der. Manuel istersin yok der. Comfort beyaz dersin, siyahı var, beyazı 3 ay sonra... Vıdı vıdı... Alacaksan al yoksa tezgahın önünü aç tavırları.. Beter ol vw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmeyenler için açıklayayım ;

Liste fiyatları güncel kura göre güncellenir , ama daha düşük kurdan araç çektikleri için indirim mevcut.

Gerek zubizu vsvs indirimleri gerek eski kurdan çekildiği için 60-70 indirim yapılır.

Peki neden liste fiyatlarını bu seviyede tutuyorlar? Özel sipariş verirseniz eğer minimum bu fiyattan gireceğini bilmeniz için.
  • Yarbay
    28000 Mesaj
    Bizim insanimizin indirim anlayisi cok garip

Misal veriyorum Sadece 1 sene once 100 bine satilan arac bugun 250 bin olmus ama 220 ye birakiyor bayi. Adam indirim diye konu aciyor

• Yüzbaşı
    374 Mesaj

sen beter ol dedin ya kesin iflas ederler
    D-Assault kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2429 Mesaj
    Bilmeyenler için açıklayayım ;

Liste fiyatları güncel kura göre güncellenir , ama daha düşük kurdan araç çektikleri için indirim mevcut.

Gerek zubizu vsvs indirimleri gerek eski kurdan çekildiği için 60-70 indirim yapılır.

Peki neden liste fiyatlarını bu seviyede tutuyorlar? Özel sipariş verirseniz eğer minimum bu fiyattan gireceğini bilmeniz için.
    |
    |
  • Yarbay
    7522 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D-Assault

#vwalmaaldırma

Dizel istersin 2 ay bekle der. Manuel istersin yok der. Comfort beyaz dersin, siyahı var, beyazı 3 ay sonra... Vıdı vıdı... Alacaksan al yoksa tezgahın önünü aç tavırları.. Beter ol vw
    Hangi devirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama bu devirde Vw' de araç bulamama durumu yok.

|
    |
  • Yarbay
    3036 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bayadır vw gitmiyordum. Passat ve golfte yaklaşık 60-70 bin tl liste fiyatından indirim yapıyorlar vw ve indirim çok enteresan ikili olarak geldi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    908 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bizim insanimizin indirim anlayisi cok garip

Misal veriyorum Sadece 1 sene once 100 bine satilan arac bugun 250 bin olmus ama 220 ye birakiyor bayi. Adam indirim diye konu aciyor
    Dediğin TL sabit dursa mantıklı bir yorum , fakat TL değeri kaybettikçe malesef indirim oluyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Garip adamlar. Hem sipariş verince 3-4 ay sonra gelir der hem de ellerinde aylar öncesinden kalan araçlar olur.
    yalan hocam, ellerinde 20 bin araç stoku var. adamlar arazi arıyor heryer araba doldu taştı. durum vahim cidden.

• Yüzbaşı
    950 Mesaj
    O kadar indirimi nasıl alıyorsunuz fiyst ornegi verebilir misiniz? Golf ve Passat icin max 55kya kadar indirim alabildim. O da tabi liste fiyatları uzerinden. 70k indirim yapan bayi varsa gidip hemen alayım.

• Binbaşı
    1238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mukeya

2008 sonunda 150.000 araç stoklarda birikmişti. Devlet 2009 martında ötv indirimi yaptı. Araç fiyatları birden düştü. Bu düşüş 2 hafta sürdü. O ağlayan firmalar azar azar fiyatları artırarak ay sonunda eski fiyatlara yaklaştırdılar. Yani şu anda devlet ötv indirimi yapsa da bu alıcıya yaramaz. İlk birkaç gün alanlar mutlu olur, fakat sonra firmaların cebi dolar.
    Ötv zaten sacma bir vergi kaldirilmasi her türlü tüketiciye yarar..Bir araba parasi da vergi vermeyi seven kimse görmedim..Tek sorun ben vergili aldim kimse vergisiz almasin diyen malum menfaatci kesim..

|
    |
  • Yarbay
    5994 Mesaj
    Bayadır bu şekilde. Çok satış olmadığı için de hala eski girişli araç bulunabiliyor galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2834 Mesaj

Çünkü ehonomimiz çok iyi sen ne bileceğeeen onu hökümet ile %50 bilir.
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1859 Mesaj
    başlığa "indirim" yazarken eliniz titremedi mi hiç?
    |
    |
  • Yarbay
    13373 Mesaj
    Garip adamlar. Hem sipariş verince 3-4 ay sonra gelir der hem de ellerinde aylar öncesinden kalan araçlar olur.

• Binbaşı
    1700 Mesaj
    Ne indirimi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8663 Mesaj
    Hep indirim yapsa ne olur 30 bin Euro'luk araba yine 200 küsur bin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3633 Mesaj
    Ne kadar indirim mesela? Golf baz paket 70.000 lira oluyor mu? Yoksa 80.000 arabaya 150.000 etiket koyup 110.000 liraya mı düşürüyorlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2124 Mesaj
    Biraz açar mısınız DSG comfort polo ne kadar ?

• Yarbay
    5557 Mesaj

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.