Şimdi Ara

VW grup araçlarındaki 1.4TSI VE 1.4TFSI motorlara lpg uygulanabiliyormu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
98.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BRC SDi taktırdım 6000km sonunda şimdilik memnunum. 37kuruş yerine 25kuruş yakıyorum.

Sıvı LPG 26 sayfa oldu taktıran 10-15 TSİ li var
    http://forum.donanimhaber.com/m_64046496/mpage_19/f_//tm.htm#68325255

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06onur -- 27 Mayıs 2013; 22:30:19 >
  • Selamunaleykum 2015 Ramazan bayraminda Konyaya seyahatte bulunduk.2006 Accent admira (pert kayitli) 1.6 Konyada fulledik.Konya Seydisehir arasi ve birazda icerde 140 km de umumi cogunlugu duz yolda 8 litreyle yaklasik 19 tlye tekrar fulledik.Gece olmasi araca yabanci olmam ve aracta 3 cocuk olmasi sebebiyle fazla basmamam istendi genelde 80 le gidildi.Tecrubelerinizi aktarin lutfen.Kazasiz belasiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski konuyu buldum öylesine bakarken. Her neyse arkadaşlar 1.4 tsi 160 beygirlik cc ve 1,4 122 beygirlik golf aracım var her ikisinde de lpg uygulaaması var. Tam randumanlı değil özellikle cc de tam randuman vermiyor. Yani bundan kastım şu ilk çalıştırmada motor boyle bi degisik calısıyor sonra hic bir sey olmamıs gibi devam ediyor. Yalnız daha cok benzin daha az lpg tuketiyor. Golf um ise ilk aldıgımda tam tersi bir durumda idi suan ise o da az lpg cok benzin yakıyor. Tam anlayamadım çalışma prensibinin. Ama bunlar enjektor silindirin icinde olunca sogutma noktasında ise problem oluyor. enjektorun yanma durumu var. Çünkü hic soğumuyor.Herneyse fsi bile lpg takılmakta eski konu olunca o zamanlar bu konular cok bilinmiyordu sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.