Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• Bugun gunlerden golfumun yikanma gunu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

BMT = Doğayla barışık araçlar

Köpekler ve kediler bunu yanlış anlıyor.

:) dogru tespit. O kediler yokmu kediler

• Seni esefle kiniyorum serdar hocam.her sabah her sabah agzimizin suyunu akitiyorsun. Yazik bize :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

Tarık Hocam işine karışmak gibi olmasın bi düşüncemi paylaşmak istiyorum senle

MR_GG / sözde Giray ilk sayfada yer alıyo ya Konumuzu Takip Eden kullanıcıların Araç bilgileri kısımında
    Bana sorarsan Orayı haketmedi / haketmiyor . Takdir senin :) kardeşim

Haklısın aslında Sefa Hocam. Biraz süre verelim ama belki forumu trollemekten cayar. Otomobil Genel'e gitmişti, şimdi Ana Konu'yu göze kestirdi.

Yav he he diyorum en baştan beri hocalar...

:) orhan abiye oldu olan. Her soruyu ona soruyodu .d

• "A4
    dendiğinde aklınıza araba değilde kağıt geliyosa ya fakirsinizdir yada öğretmen"

bunu biryerde gördüm ama benim aklıma direk audi geliyo, birazcık hayal dunyasında yaşayan bi fakirim galiba

gunaydinlar efendim :)

•  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: martuc

Seni esefle kiniyorum serdar hocam.her sabah her sabah agzimizin suyunu akitiyorsun. Yazik bize :)

Yabancı forumları sömürüyoruz hocam
  • Golf gti geleceği bilgisi doğru mu?

• Golf R üretiminin 2. Model yılında ufak dokunuşlar mı yedi? Dikiz aynaları Gri'ydi ve jantlari farklıydı. Bu yeni jantlar müthiş olmuş bence. Dikiz aynaları piano black ne zaman yaptılar ki. Bu opsiyonel mi acaba? Gelemedi ki Turkiye'ye 300.000tl olana kadar bekletecekler herhalde

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Golf gti geleceği bilgisi doğru mu?

GTi'dan önce R demişlerdi Doğuş' tan gelen mailde bana. Yine fikir değiştirdikleri ortaya çıkar öyleyse.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    R bence donanım ve güç açısından daha pahalı olur. Üstüne bide vergiler eklenince türkiye şartlarında pek alınası bi araba olmaz. Bu nedenle bence gti gelmesi daha kolay gibi duruyor.

• Hocam malesef 140km/h ile ne resim ne de video çekmemisim. Devir ibresinin bu hizda göründüğü done yok bende malesef. Anlık tüketim değerlerinin olduğu resimlerde tüketim değerlerini dikkate almayın. 130km/h'a geldiğim bölümde yukarı doğru meyil başlamıştı.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 1 Şubat 2014; 10:44:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

R bence donanım ve güç açısından daha pahalı olur. Üstüne bide vergiler eklenince türkiye şartlarında pek alınası bi araba olmaz. Bu nedenle bence gti gelmesi daha kolay gibi duruyor.

Vergi dilimi olarak GTi ile aynı dilimde oldukları için 4motion ile vuracaklardı. GTi sadece önden çeker. O aradaki farkı güç ve 4motion pazarlaması ile kapatabilirlerdi. Ama vergiler ve euro fiyatları alıp götürdü. 155.000tl dolaylarından piyasaya girecek bir R bugün 180.000tl yi bulur kur kampanyası uygulamazlarsa bu modele.

• Onlardaki Gti fiyatı;

• Günaydın arkadaşlar.Son 3-4 gündür aracın kliması açıkken araçtan değişik sesler gelmekte sürtme sesi gibi diyeyim.Klimayı kapatıyorum sesi kesiyor.Yokuş yukarı çıkarken daha çok ses yapıyor.Anlamadım gitti.Önümüzdeki hafta servise gidip göstericem gerçi ama rahatsız etti iyice.Gacır gucur ses neden olur acaba.Araç 10000 km de.
  • quote:

Hocam malesef 140km/h ile ne resim ne de video çekmemisim. Devir ibresinin bu hizda göründüğü done yok bende malesef. Anlık tüketim değerlerinin olduğu resimlerde tüketim değerlerini dikkate almayın. 130km/h'a geldiğim bölümde yukarı doğru meyil başlamıştı.

Tarik hocam cok merak ettigimden denedim mk5 140ps ile 190ile giderken sizinkinden daha yuksek devir almak zorunda kaliyor.4200 4300 gibi yani 140 ps olsa da teknoloji olarak epey farklimi acaba.tork konusunda mk5 140 lik golf 7 1.2 1.4 den daha dusuk olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fth3

Günaydın arkadaşlar.Son 3-4 gündür aracın kliması açıkken araçtan değişik sesler gelmekte sürtme sesi gibi diyeyim.Klimayı kapatıyorum sesi kesiyor.Yokuş yukarı çıkarken daha çok ses yapıyor.Anlamadım gitti.Önümüzdeki hafta servise gidip göstericem gerçi ama rahatsız etti iyice.Gacır gucur ses neden olur acaba.Araç 10000 km de.

Soguktandir hocam biraz isininca geciyor olmasi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Onlardaki Gti fiyatı;

Enayi gibi hissediyorum ulkemizde kendimi. 62 - 63.000 e gti alinabiliyor bizde 100binler konusuluyor :(

• 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.