Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Krom egzos ucu isi neoldu ? Gittinizmi syf tuning e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyValue -- 18 Ocak 2014; 17:40:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

İsmail hocam; Sezer Hoca Ankara için buluşma soruyordu. Adnan Hoca'nın da aracı gelecek. Mehmet Hoca ile irtibata geçerek en az 4 - 5 araçlık bir organizasyon yapabilirsiniz. Birbirinizle irtibatta kalın. VCDS ile Vag Kablo üzerinden selamlama vs. ayarlamalarını da yaparsınız

Mart sonu herkes için uygun olur derim.

• quote:

İsmail hocam; Sezer Hoca Ankara için buluşma soruyordu. Adnan Hoca'nın da aracı gelecek. Mehmet Hoca ile irtibata geçerek en az 4 - 5 araçlık bir organizasyon yapabilirsiniz. Birbirinizle irtibatta kalın. VCDS ile Vag Kablo üzerinden selamlama vs. ayarlamalarını da yaparsınız

Şubat tatilinde bende ankaradayım

• quote:

Ve şehiriçi trafiği tüketimini merak edenlere somut veri ; Boğaz Köprüsü trafiğinde sağlam deneyimlemis olduk tekrardan Umut Hoca'mla birlikte

2 farklı kare paylaşmamın nedeni trafik yogunlugunun anlasilabilmesidir. SAAT, süre ve yapılan km toplamlarında fark gözüküyor. .

Çok fena trafiğe takıldık Tarık hocam valla:( Tüketim çok iyi buna rağmen

• http://forum.donanimhaber.com/m_86683879/f_//tm.htm

Arkadaşlar bakabilir misiniz?

Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

Krom egzos ucu isi neoldu ? Gittinizmi syf tuning e

ben telefonla aradım şimdi ellerinde krom uç yokmuş. cumaya kadar kargo elime ulaşabilirmiş. malum cumartesi yola çıkacaz. tatil başlıyor. 140 tl peşin banka hesaplarına yatıracam. hesap numarasını mesaj atacak pazartesi bana.

Baba sen niye aradın ya biz gittik buun sormaya. Gelince alo dicek. Bence hemen para yatırma. Tarık hoca yada benim arabada bir bakalım canlı canlı görelim ürünü.
  • quote:

Eski Yöneticiden Bomba İddia!

"Fenerbahçe eski yöneticisi Recep Özcan, Fenerbahçe, Beşiktaş, Sivasspor, Eskişehir ve Mersin İdman Yurdu'nun ikinci yarı başlamadan bir alt lige düşüreceğini iddia etti.

Henüz dosyalar kapanmamıştır ve UEFA'da 5 kulübümüzün açık dosyası var. Bunu hep beraber göreceğiz. İnşallah olmaz ama görünen köy kılavuz istemez misali, Fenerbahçe'yi çok kötü günler bekliyor. Fenerbahçe dahil Beşiktaş, Sivasspor, Eskişehir ve Mersin İdmanyurdu FIFA İcra Kurulu tarafından 2013 yılında Londra'da alınmış olan karar ve yetkiler çerçevesinde düşürülme tehlikesiyle karşı karşıyadır. " demiş.

bizim samsunun 1. ligden çıkacağı yok. bari fenerbahçe ile bir maç oynayalım. fenerin korkusu büyük samsun.

ikinci yarıyıl ne zaman başlayacak. 1 liğde başladı.

Fenerbahçe düşer ama Beşiktaş düşmez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

Krom egzos ucu isi neoldu ? Gittinizmi syf tuning e

ben telefonla aradım şimdi ellerinde krom uç yokmuş. cumaya kadar kargo elime ulaşabilirmiş. malum cumartesi yola çıkacaz. tatil başlıyor. 140 tl peşin banka hesaplarına yatıracam. hesap numarasını mesaj atacak pazartesi bana.

Desene benim uc forumda ikileniyor .d

• quote:

Orijinalden alıntı: onur10urr1987

Hocam mk5 icin yapabilr miyiz acaba ayni kabloyla ben de gelirim tanismis oluruz

Bilmiyorum olup olmayacaģını...

• Bugün yapılan değişiklikler:

Stop karartma
    4 boyut karbon kaplama
    Kırmızı Sinyal kaplama
    Pedal seti
    Egzoz başlıkları öne alındı

• quote:

Eski Yöneticiden Bomba İddia!

"Fenerbahçe eski yöneticisi Recep Özcan, Fenerbahçe, Beşiktaş, Sivasspor, Eskişehir ve Mersin İdman Yurdu'nun ikinci yarı başlamadan bir alt lige düşüreceğini iddia etti.

Henüz dosyalar kapanmamıştır ve UEFA'da 5 kulübümüzün açık dosyası var. Bunu hep beraber göreceğiz. İnşallah olmaz ama görünen köy kılavuz istemez misali, Fenerbahçe'yi çok kötü günler bekliyor. Fenerbahçe dahil Beşiktaş, Sivasspor, Eskişehir ve Mersin İdmanyurdu FIFA İcra Kurulu tarafından 2013 yılında Londra'da alınmış olan karar ve yetkiler çerçevesinde düşürülme tehlikesiyle karşı karşıyadır. " demiş.

bizim samsunun 1. ligden çıkacağı yok. bari fenerbahçe ile bir maç oynayalım. fenerin korkusu büyük samsun.

ikinci yarıyıl ne zaman başlayacak. 1 liğde başladı.

Ben bunun kadar ... bir adam görmedim...

Fener i inşallah küme düşürürler... Allah ımdan tek dileğim bu. O zaman göreceğim ben Türkiye mdeki fotbolu... Ben olsam zaten ligden çekerdimde neyse.

Biz bu ülkede samsun un nasıl kğme düşürüldüğünüde biliyoruz. Oyun üstüne oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Orhan hocam yarım saattir yukleyemedim resimleri hata veriyor sürekli

• Sonunda yukleyebildim..

• quote:

Orijinalden alıntı: mapawri007

Sonunda yukleyebildim..

abovvvvvv:) Enes hocam bilgisayar masasını kırıyordum tahtaya vurmaktan Allah nazarlardan korusun çok beğendim ya...

Abi o değilde daha önceden paylaşmıştın ama bulamadım kusura bakma jantları nerden almıştın abi?

• quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Sonunda yukleyebildim..

abovvvvvv:) Enes hocam bilgisayar masasını kırıyordum tahtaya vurmaktan Allah nazarlardan korusun çok beğendim ya...

Abi o değilde daha önceden paylaşmıştın ama bulamadım kusura bakma jantları nerden almıştın abi?

Eyvallah ist aricioglu jant esas ayna kapakları çok iyi oldu ama ah birde yukleyebilsem resmini sürekli hata veriyor sanırım yüksek çözünürlükten kaynaklanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: must_be

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: must_be

bu da benim canavar

hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

kaç liraya aldınız? şu aracın kokpit tasarımını biraz düzeltseler çok iyi olacak. bende hanım da beğenmedik. dış dizaynı iyi. arka taraf keskin hatlar eski modellere göre daha da iyi

golf 7 kokpit tarzını ve piano black alıp bu araca uyarla yanında yat. havalandırmalar beni irrite ediyor.

84,25k trafik plaka herşey dahil maloldu. bende sizin gibi düşünüyordum ve hiç a3 bakmadan direk golf sipariş ettim. ancak golfe gelen zamlardan sonra kızdım ve audiye gittim, yollarda 16 jant atraction ve ambiente model 4 kollu direksiyon ve kötü bir model olan kumaş koltuklu a3 ler görüyordum ve hiç beğenmiyordum, lakin doğuşta ambition ve 3 kollu kesik direksiyonlu a3 ün içine bindim ve gerçekten resimlerden hiç beğenmediğim a3 e vuruldum. kalitesi plastiği koltuğu göstergeleri içine hayran kaldım ve sipariş ettiğim golfün üstüne 12.000tl verdirecek kadar cezbetti beni. havalandırmaları bende hep tenkit etmiştim ama okadar fonksiyonel ve kaliteli ki aracın herköşesine dönüp üfleyebiliyor. ama alçak spor şasi duruşu ve önden tampon altındaki difüzör keskin ayna tasarımı hele rally koltuk dizaynı hoşuma gidiyor. en güzel özelliği gece iç led aydınlatmaları ayak dibi, iç kapı kolçağı, bagajda bile beyaz led var. eğer sipariş ettiğim golfü bekleseydim 72,200tl lik golfü haftaya 78,200tl ye haftaya alacaktım. şimdi onun yerine audiye biniyorum.

iyi gunlerde kullanin audi candır :)

• Karbon kapaklar

• Geniş açı led stop karartma

• quote:

Karbon kapaklar

Bunlar harikaymış Enes Hocam Harika

• quote:

Karbon kapaklar

Enes hocam çok zevkli bir adamssın vesselam:) Helal olsun:)
  • 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.