Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (831. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 12:08:44 >
  • Nano boya koruma nasıl arkadaşlar?
    Nano boya koruma>koltuk koruma>kaput şeffaf folye
    Hepsi 800tl dedi sonax sizce iyimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 12:09:04 >
  • Bence çekimden öyle çıkmış hocam. Bizimkilerle aynıdır ledi. Tek fark kücüğün de yanıyor olması. Bu R ayrı bir dünya zaten. 4 Motion standart. Teknik olarak çok üstün bir araç. Bundaki şanzıman da dq500 olabilir emin değilim ama. Kamyon taşıyan dsg

• SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    orhan hocam yüksek segment otomobilleri otoyol kenarında binip şehrin içerisine yoğun tirafiğe girmeden ineceksin. golf hertürlü şehir içi dış kullanımı on numara bir otomobil 530d tabiiki üstsegmen bir otomobil ama park etmek dönmek dar sokaklarda ilerlemek yorucu
  • SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    benim önceki aracım iki günde satılınca,standart golf almaya mecbur kaldım,aslındabir kaç donanım ekletmek isterdim. comfortline golf'e yağmur sensörü,park sensörü,katlanan ayna vs. sizin araçlar maşallah donanım bakımından zengin. ilerde golf8 nasip olur inşallah DSG tavsiye ederim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 12:09:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR.GG

Nano boya koruma nasıl arkadaşlar?

Ben sinax akademide nakit 550 ye yaptirdim ve kaput filminden cok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

Hocamkırmızı daire içerisindeki sesli komut comfortline'da işe yarar mı?
    Buna benzer birşeyi Ford Modeo'su olan bir arkadaşımda klima veya benzeri fonsiyonları sesle idare edebiliyordu.
    Kitapçıkta bir ayrıntı bulamadım.
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

servisten aldığım cevap,telefon bluetooth tuşlarıymış. 250tl aktif edilebilirmiş. daha kesin bilgi enkısa sürede verilectir

• quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

kaput filmi önemlidir,benim kaputa küçük bir taş geldi boya kaltı, kaput filmi hele uzun yolculuklarda sinekleri bile yapışınca temizlemesi çok kolaydır
  • quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

quote:

quote:

kaput filmi önemlidir,benim kaputa küçük bir taş geldi boya kaltı, kaput filmi hele uzun yolculuklarda sinekleri bile yapışınca temizlemesi çok kolaydır

On camurluklar ile tamponada yaptirmayi dusunuyorum ama elimin biraz rahatlamasi lazim

• quote:

quote:

Saolun mahmut hocam teşekkürler Nerde dediğimiz yer ben İstanbul da oturuyorum

• quote:

quote:

quote:

Saolun mahmut hocam teşekkürler Nerde dediğimiz yer ben İstanbul da oturuyorum

Istanbul cikisi camlica giselerinin orada.kamil koc ile metro turizm arasinda

• Ankara'da kendi başına gizli özellikleri açan yok mu? 3-4 arkadaş buluşup, gizli özellikleri açtırıp kendi kablosunu getiren arkadaşa kişi başı 10-15 lira verelim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatan haini Spartacus -- 17 Ocak 2014; 20:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

Hocamkırmızı daire içerisindeki sesli komut comfortline'da işe yarar mı?
    Buna benzer birşeyi Ford Modeo'su olan bir arkadaşımda klima veya benzeri fonsiyonları sesle idare edebiliyordu.
    Kitapçıkta bir ayrıntı bulamadım.
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

servisten aldığım cevap,telefon bluetooth tuşlarıymış. 250tl aktif edilebilirmiş. daha kesin bilgi enkısa sürede verilectir

Bu satış danışmanlarını birgün enselerinden tuttuğum gibi dışarı atıp koltuklarına ben oturacağım artık.Ammada üfürmüş.Bu tuş Discover pro denen multimedialarda araç teybine ve navigasyona sesli komut verme tuşudur.Bu sesli komutları Türkçe de yapabilirsiniz.Navigasyonsuz media olanlarda yalnızca ses kısmaya yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatan haini Spartacus

Ankara'da kendi başına gizli özellikleri açan yok mu? 3-4 arkadaş buluşup, gizli özellikleri açtırıp kendi kablosunu getiren arkadaşa kişi başı 10-15 lira verelim ?

Hocam bi araya gelirseniz yaparsınız zaten para nerden çıktı?!? Kimsenin para konuşacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Orijinalden alıntı: Vatan haini Spartacus

Ankara'da kendi başına gizli özellikleri açan yok mu? 3-4 arkadaş buluşup, gizli özellikleri açtırıp kendi kablosunu getiren arkadaşa kişi başı 10-15 lira verelim ?

Hocam bi araya gelirseniz yaparsınız zaten para nerden çıktı?!? Kimsenin para konuşacağını sanmıyorum.

Yapan zata kablo ayakkabı kutusu ile gelmiyor malesef.

• hasfer kullanıcısına yanıt
    Radyo üstünde voice yazılı tuş varsa çalışabilir. Aksi halde donanım arabada yok demektir. Sadece navi değil radyo üzerindeki tüm kontrolleri yapabiliyor. Bende voice tuşu var ama tuş mute özellikli. açtırmanın yolunu arıyorum

• Arkadaşlar merhaba 1.4 comfortline surus konfor paketli golf7 sahibiyiyim. Aracimda bluetooth tuşları bulunmakla birlikte bu özellik mevcut değil. Sonradan bu fonksiyonu ekran değişikliği yapmadan gerçekleştiren var mı? Bu konuda bilgi sahibi olanlar yazarlarsa sevinirim.
    Bundan 4 -5 ay evvel servise sorduğumda ekran degisikligi ve 1500 tl gibi bir rakam telaffuz etmisti. Bu konuda herhangi bir gelisme var mı?
    Cevap lar için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

sefa nerede bu sorunun üstadı o?

Vay arkadaş ne muhabbetler dönmüş burada, açılan konunun linki falan verilmiş.

Neyse, eli boş gelmiş olmayayım da görmüşken bişeyler yazayım;

Boya koruma + koltuk koruma + kaput filmi isteyen arkadaş eğer el becerisi varsa bu işi çok ucuza kapatabilir.

Sonax'ın boya koruma için kullandığı ürün şu;

https://www.cleanyourcar.co.uk/sealants/sonax-nano-paint-protect-kit/prod_1194.html

Koltuk koruma için de alacağınız ürün şu;

https://www.amazon.com/303-Products-30650-Fabric-Repellant/dp/B000221H08/ref=cm_cr_pr_pb_i

• 
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.