Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

Orijinalden alıntı: Canka1

Teşekkürler hocam. Birşey daha sorucam, İstanbuldan Ankaraya gelirken dalgınlıktan dönüşte neredeyse bariyere vuruyorduk son anda düzelttik. Sonra aklıma takıldı, bu durumda şerit takip sisteminin devreye girmesi gerekmiyor muydu ya da bir ayarı mı var acaba? Daha arabayı fazla kurcalayamadım şuna bak diyeceğiniz özellikler varsa bakayım, bu akşam baya bi kurcalayacağım

şerit takip sistemi standart değil araçlarımızda. opsiyon olarak alınabiliyor. ancak bizim türkiyede ki opsiyon listelerinde de yok benim bildiğim. alınamıyor yani.

Bizde birak seridi duzgun yol yok ki serit takip sistemi olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

Değerli hocalarım;
    Yeni avatarım hakkında kararsızım..
    Kendi düzenlediğim bu dört seçenekten sizce hangisi daha uygun?
    @SATURNUS2014 @Negatiwe @lanseloth @M.L.Crassus @MyValue @martuc
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILARundefinedundefinedundefinedundefined@Negatiwe

Bence hicbiri. Aracin geldiginde onun fotosunu koyarsin.

• MR.GG kullanıcısına yanıt
    Yok oralara gelemedik daha ayna mevzusu derken geri vites aşağı inmeyi kastetmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Orijinalden alıntı: MR.GG

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Fren Balata Spreyi ;

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Tarık hocam iyimidir sizce bu? Fiyat nedir?

Araba yatınca fren diskleri pas lekesi yapıyor ve ilerlemeye başlayınca ötüyor diye almıştım ama hiç kullanmadım. Kalıcı bir ses sorunum olmadı çok şükür. 50 - 100 mt gidince sesler kesildi. Fiyatı ise 15tl civarında birşeydi. Hepsiburada.com'dan almıştım.

bendede vardı bu üründen tarık hocam , hiç faydasını görmedim açıkcası

• quote:

.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 9:16:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex-kuzey

Verginin vergisi olur mu olmaz mı?

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25577509.asp

bakalım yeni araç alacaklara belki hayırlı bir karar çıkar..
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 9:16:38 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 9:17:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatkarabag

Yazlık davutlardaysa o bölge yazlıklar bölgesi ve milli park var. Milli parkta ve davutlarda denize girilebiliyor. Denize girmek için kadınlar denizi plajı en güzel denize girilebilecek yer. Ama biraz kalabalık...Ayrıca kuştur plajında ve green beach de denize girilebilir. Kuşadasının giriş bölgesinde 2 tane aquapark var. Türkiyenin en büyüklerinden. Bence aquafantasy en güzeli. Gitmeni tavsiye ederim. Ayrıca bazı beachlerde de denize girilebiliyor. Şehir içine yakın bölgelerde veya ada bölgesinde. Jade meşhur ama gitmedim. Akşamları şu aralar marina bölgesinde denize sıfır AVM şeklinde yapılmış müzikli mekanlar ve alışveriş yapılabilecek yer revaçta. Balkon şeklinde yapılmış yürüyüş yolu da var.(Adı aklıma gelmedi). Kale içi bölgesinde zaten çokça mağaza ve yürüyüş yolları mevcut. Benim kuşadasına gitip de uğramadan geçmediğim yerlerden birisi de liman bölgesindeki balıkçı kahvesi. Balıkçı kahvesi salaş ama samimi bir yer. Balık ucuz ve lezzetli yapılıyor. Bence selçuktan 8 km yukarıda şirinceye mutlaka gitmelisin gitmediysen. Artemis restaurantta yemek yemelisin. Çok iyi yemekleri. Selçukta meryemanaya çıkmalısın. Tabi efes ve 7 uyuyanları da görmek lazım.

Hocam yazlık Devlet hastanesinin karşısında, yazdıklarınızı not edecem teşekkür ediyorum.

• Şimdi Golf alıp opsiyon ekletmeye çalışsam çok uçuk bir tablo meydana çıkıyor. 2013 sahipleri olarak şanslıyız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy299

Aslanım üretimden çıkmışmıdır acaba yasin hocam

üretime girmesiyle çıkması bir olur zaten :) bence çıkmıştır

• quote:

Değerli hocalarım;
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILARundefinedundefinedundefinedundefined@Negatiwe

bence de 2. resmi kullanın ama u led deki yansımalar olmamış. 3. Resimdeki acıyla fara daha da yaklaşıp çekerseniz guzel olur :) 3. Resimdeki acı kaput sayesinde aracı kızgın gosteriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

Değerli hocalarım;
    undefinedundefinedundefinedundefined@Negatiwe

Bence hicbiri. Aracin geldiginde onun fotosunu koyarsin.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 9:17:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

quote:

Değerli hocalarım;
    undefinedundefinedundefinedundefined@Negatiwe

bence de 2. resmi kullanın ama u led deki yansımalar olmamış. 3. Resimdeki acıyla fara daha da yaklaşıp çekerseniz guzel olur :) 3. Resimdeki acı kaput sayesinde aracı kızgın gosteriyo

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 9:18:02 >

• quote:

Değerli hocalarım;

Bence 2 numara hocam ama daha güzel açıdan çekersen daha iyi çıkar foto bence.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 9:18:32 >
  • Şimdi canlı destekle görüştüm

Verdiği cvp aynen şu
    2014/Golf 1.2 TSI BMT 105 PS comfortline manuel aracınızın üretimi tamamlanmış, gemiye yüklenmek üzere limana doğru yola çıkmıştır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Şimdi Golf alıp opsiyon ekletmeye çalışsam çok uçuk bir tablo meydana çıkıyor. 2013 sahipleri olarak şanslıyız sanırım.

Tam anlamıyla evet. kendi opsiyonlarımla 2014 modeli düşünemiyorum.

şimdi hesap ettim 78.530 tl ye geliyor. oysaki tam 4 ay öncesi 2013 modelinin aynısını 65.500 küsür tl ye aldım.

1200 garanti uzatımı+ 1300 tl satış sonrası malzemeler+ 302 tl sigorta+ 1700 tl de kaskoyu saydım mı aracın komple ortaya çıkışı 2014 için 83000 tl ye kadar masraf çıkıyormuş benim için aynı masraflarla 70000 tl ile çıktım ben 2013 model ile işin içinden ki aradaki fark 13000 tl net ediyor.

Merak ettiğim konu, bende garanti uzattım. Araç dört yıl garantili, farzadelim ben ikinci yılında satmaya karar verdim. Ben bu farkı yansıtmalımıyım?

• quote:

quote:

quote:

Şimdi Golf alıp opsiyon ekletmeye çalışsam çok uçuk bir tablo meydana çıkıyor. 2013 sahipleri olarak şanslıyız sanırım.

Tam anlamıyla evet. kendi opsiyonlarımla 2014 modeli düşünemiyorum.

şimdi hesap ettim 78.530 tl ye geliyor. oysaki tam 4 ay öncesi 2013 modelinin aynısını 65.500 küsür tl ye aldım.

1200 garanti uzatımı+ 1300 tl satış sonrası malzemeler+ 302 tl sigorta+ 1700 tl de kaskoyu saydım mı aracın komple ortaya çıkışı 2014 için 83000 tl ye kadar masraf çıkıyormuş benim için aynı masraflarla 70000 tl ile çıktım ben 2013 model ile işin içinden ki aradaki fark 13000 tl net ediyor.

Merak ettiğim konu, bende garanti uzattım. Araç dört yıl garantili, farzadelim ben ikinci yılında satmaya karar verdim. Ben bu farkı yansıtmalımıyım?

+2 yıl kalıyor geriye. Bence bir kısmı yansitilabilir. Yalnız ikinci el piyasası garip. Geçenlerde burada bir arkadaşımız sıfır km muadili otomatik Corsa sattı. Arkadaşım onu almadı, gitti 33.000tl'ye 2011 model 32.000km de Swift bakıyor şu anda.

Satmayı düşünürseniz değere bir kısmını eklersiniz. Ben 2 ay önce ekledim satilmadi istediğim rakama ama bugün o rakama satan olursa rahat satılır. Umut Hocam'a da yüksek diyorlardı son anda tam talep ettiğini veren oldu, ötv zamları nedeniyle o da o fiyata satmaktan vazgeçti. İkinci el piyasası çok şans işi alana da satana da.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 9:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy299

Şimdi canlı destekle görüştüm

Verdiği cvp aynen şu
    2014/Golf 1.2 TSI BMT 105 PS comfortline manuel aracınızın üretimi tamamlanmış, gemiye yüklenmek üzere limana doğru yola çıkmıştır

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 9:19:17 >

• 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.