Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmtmtt

quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmtmtt

quote:

yav arkadaş. hiç insan aracını kucaklar sarılıp konuşur mu? nasıl bir iştir bizimkisi?

Aşkın tarifi olmazmış başkan. Iyi geceler herkese

evet aynen. tarifi yok. tüm dileğimiz kimse aracından soğumasın herkes bu duyguyu yaşasın. hayırlı geceler.

bizim bir arkadaş var güvercin hastası. o da güvercinlerin bulunduğu odada muhabbet etmeyi ve onları izlerken terapi olduğunu büyük keyif alıp rahatladığından bahsediyor. varsa yoksa güvercin. neler var hayatta. ama golf 7 yi gördükten sonra aklı karışmadı değil.

Hocam kabul edelim ki biz arızayız :)

Hemde tamiri imkansız hocam.

Günaydınlar . Dün gece aklıma birşey geldi . Diyorum ki yeni bir golf sipariş etsem aynı motor ama bi kaç özellik ekleyeceğim . Geri görüş kamera , ışık görüş paketi , ergo koltuk , 5.8 media vs. Araç zaten 2014 Şubat Mart teslim diyecekler bende gelişine yakın satarım şimdiki aracı ancak çok zarar edermiyim çünkü gelecek zam var ve ben bu aracı ne kadara satabilirim kafam çok karıştı

hocam hiç böyle bir şeye girişme siparişin gayet yeterli olmazsa olmaz çok çok gerekli şeyler değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Orijinalden alıntı: tracy299

Sunroof beyaza inanılmaz güzel yakışıyor :) VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Beyaza inanılmaz yakışıyor zaten. İmkanı varsa mutlaka eklenmeli bence de.
    Ancak Beyaz da biraz zor renk benim açımdan. O nedenle ben tercih etmeyeceğim büyük ihtimalle. Tamponlar, kapılar ufacık sürtmelerde alttan siyah plastik ve astar boya rengiyle sorunları çok belli ediyor.

Pasific candir tarik hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: populous

Mahmut hocam benim araç üretim tamamlandıktan 19 gün sonra limana inmişti, fabrika liman arası 1 hafta 10 günlük bir süreç yanılmıyorsam.

Hocam peki bundan sonraki asama gemi ulasi mi mi? Ayrica fabrika liman arasi sureye gemiye binmek icin limanda bekleme suresi dahil mi?

• quote:

quote:

quote:

Sunroof beyaza inanılmaz güzel yakışıyor :) VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Ancak Beyaz da biraz zor renk benim açımdan. O nedenle ben tercih etmeyeceğim büyük ihtimalle. Tamponlar, kapılar ufacık sürtmelerde alttan siyah plastik ve astar boya rengiyle sorunları çok belli ediyor.

Mahmut Hocam ; aslında benim aklimdaki ideal renk füme yada tungsten gibi beje kaçan değil daha koyu siyaha doğru yönelen bir gri tonu. Dünkü yeşil de harikaydı. Çok çok güzel renkler var ama getirilmiyor.O nedenle bu kartelada Pasifik Mavi ve Gün Batımı Kırmızı en çok dikkat çeken renkler oluyor.

•  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• Arkadaslar 1 hafta oldu aracimi alali, aractan genel anlamda memnuniyetim cok iyi. sehirici yakit tuketimi ortalama 6-7 litre arasinda degisiyor(Ortalama hiz 30-40 km baz alininca).. Zaten artilarini bilmeyen kalmadi :) eksilerinden bahsedeyim gozume carpan: 1) arac yikamadan cikinca cam icindeki sunger cok gec kuruyor bu yuzden cami acamiyorum cam islanacak diye
    2) piano black temizligi gercekten zahmetli, hemen toz oluyor ustu zaten tahmin edildigi gibi ama gorsellik super

1.4 140 act kullananlara bir sorum olacak. Benim arac 6. Viteste 2 silindir moduna gecmiyor diger arkadaslarin da bu sekilde mi acaba? Sehiricinde oldugundan mi bilemedim ama az sonra musait bos bi yolda tekrar deneyecegim ama 70 km hizda bile 6. viteste 2 silindir moduna geciremedim araci

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mahmut Hocam ; aslında benim aklimdaki ideal renk füme yada tungsten gibi beje kaçan değil daha koyu siyaha doğru yönelen bir gri tonu. Dünkü yeşil de harikaydı. Çok çok güzel renkler var ama getirilmiyor.O nedenle bu kartelada Pasifik Mavi ve Gün Batımı Kırmızı en çok dikkat çeken renkler oluyor.

Eldeki renkler bunlar maalesef hocam. Gunbatimi kirmizida cok tatli duruyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oxylive

Arkadaslar 1 hafta oldu aracimi alali, aractan genel anlamda memnuniyetim cok iyi. sehirici yakit tuketimi ortalama 6-7 litre arasinda degisiyor(Ortalama hiz 30-40 km baz alininca).. Zaten artilarini bilmeyen kalmadi :) eksilerinden bahsedeyim gozume carpan: 1) arac yikamadan cikinca cam icindeki sunger cok gec kuruyor bu yuzden cami acamiyorum cam islanacak diye
    2) piano black temizligi gercekten zahmetli, hemen toz oluyor ustu zaten tahmin edildigi gibi ama gorsellik super

1.4 140 act kullananlara bir sorum olacak. Benim arac 6. Viteste 2 silindir moduna gecmiyor diger arkadaslarin da bu sekilde mi acaba? Sehiricinde oldugundan mi bilemedim ama az sonra musait bos bi yolda tekrar deneyecegim ama 70 km hizda bile 6. viteste 2 silindir moduna geciremedim araci

Hocam kullanmiyorum 140 lik ama arastirdigimda 130 km uzeri hizda 4 silindir oluyordu. Bu konuda emir hocam daha dogru bilgi verebilir

• Alman sitesi konfigatöründe 4 yeşil, 8 mavi seçeneği var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Alman sitesi konfigatöründe 4 yeşil, 8 mavi seçeneği var

Dogus grubu calisaniyim ama bu politikalari nedeniyle icimden neler geciyor anlatamam serdar hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Happymetu

quote:

Hocam Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin darısı bekleyenlere ve sipariş vereceklere

Sagol hocam insallah darisi sizin basiniza:)

Yasin hocam foto yagmuru yapalim haftasonu burayi gezmekten vakit bulursak tabi:):)

ben hemen paylaşım yapamam burak hocam, Denizli'den dönüşüm pazar gunu olacak ve Pazartesi den itibaren mesaim yoğunlaşıyor. Sen paylas ben arkadan yetişirim :)))
    bu arada favori sarkın varsa baska, bana özelden yada burdan yollar mısın?

• oxylive O kullanıcısına yanıt
    Gaza ne kadar bastığınız, araç ağırlığı, yolun eğimi, aracın zorlanması. Bunlar hepsi etken 2 silindir için.

• kredi onayımız da yarım saat sonra çıkıyor. artık engel kalmadı cumaya yetişir heralde
  • quote:

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Direksiyon süper.

• martuc kullanıcısına yanıt
    Bende zaten Aydın Bolat ile mailleşmişim şimdi kontrol ettim bende ona veririm satış temsilcim olur :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oxylive

Arkadaslar 1 hafta oldu aracimi alali, aractan genel anlamda memnuniyetim cok iyi. sehirici yakit tuketimi ortalama 6-7 litre arasinda degisiyor(Ortalama hiz 30-40 km baz alininca).. Zaten artilarini bilmeyen kalmadi :) eksilerinden bahsedeyim gozume carpan: 1) arac yikamadan cikinca cam icindeki sunger cok gec kuruyor bu yuzden cami acamiyorum cam islanacak diye

Hocam kullanmiyorum 140 lik ama arastirdigimda 130 km uzeri hizda 4 silindir oluyordu. Bu konuda emir hocam daha dogru bilgi verebilir

1500 3500 devir arası 2 silindire düşüyor. 130km hız üzerinde 2 silindirli motorun üreteceği tork yetmeyecektir. bildiğim kadarıyla 30km/h üzerinde sistem aktive oluyor ve ihtiyaç duyulan tork pik değerin %50 altındaysa iki silindir çalışmaya devam ediyor. zaten max tork bandı dışında act çalışmayacaktır tork eğrisi düşüşe geçtiği için

• quote:

quote:

Dogus grubu calisaniyim ama bu politikalari nedeniyle icimden neler geciyor anlatamam serdar hocam :)

Hocam bize sunulan yelpazenin kısıtlı olması, tamamen Doğuşun tercihiyle mi alakalı?
  • Arkadaşlar herkese selamlar, bende manuel 1.4 122hp highline almayı düşünüyorum. Fakat 140hp olanı beni cezbediyor fakat DSG istemediğimden dolayı 140hp olanı alamıyorum. VW 140hp manuel çıkaracak mı? Böyle bir girişim var mı? Merak ediyorum. Paylaşırsanız sevinirim. Herkese sevgiler saygılar.
  • quote:

Demek istediğim tam olarak bu Serdar Hocam. En az 4 ton kırmızı var. Bakmadım ama bir o kadar da Gri tonu vardır. Gerci bize de 4 ton gri geliyor ama füme yok Veya Refleks Gümüş tonunda eskiden Golf 4 Pasifik donanımlıda olan griler yok. Olanlar da güzel ama biraz farklı renkler caddeleri renklendirirdi.
    Bmw F30 ların Melbourne Kırmızı ve Estoril Mavileri metrelerce öteden biz buradayız diye bağırıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Arkadaşlar herkese selamlar, bende manuel 1.4 122hp highline almayı düşünüyorum. Fakat 140hp olanı beni cezbediyor fakat DSG istemediğimden dolayı 140hp olanı alamıyorum. VW 140hp manuel çıkaracak mı? Böyle bir girişim var mı? Merak ediyorum. Paylaşırsanız sevinirim. Herkese sevgiler saygılar.

140hp ACT manuel versiyon Almanya'da mevcut ama Doğuş Oto Türkiye'ye manuelin özellikle getirilmeyecegini beyan ediyor. Bilgilerinize. Yani manuel 140hp AcT olamayacak. Seat Leon satışlarını bu motorda ayakta tutmak için yapılan bir hamle olduğunu düşünüyoruz.

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.