Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (1469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 9 Temmuz 2016; 10:16:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcsrn

quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

quote:

Arkadaşlar golfünde bisiklet tasıyan var mı? Varsa nasıl bır aparat kullanıyor?

http://www.dosya.tc/server32/JdWUJp/Golf-VII.rar.html burda var hocam bisiklet taşıyıcının fotoğrafı

Acamadım dosyayı hocam :(

Adobe Flash player olması lazım galiba pc de açmak için, telefonda da bende sony var office suit programı açıyo, deneyin isterseniz bir

Edit: Hocam telefondan ss aldım buyrun :)
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Hocam 2200 fıyat yazmıslar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

quote:

Orijinalden alıntı: sadunya_123

quote:

hocam zaten babam kullandıkdan sonra öyle bırse oldu
    işin kötu yanı sizin dediğiniz uygulamalrı yaptım fakat düzelmedi

cvp verebılecek olan yok herhalde

Cevabı buldum galiba Mustafa Hocam....
    Son bir kez daha kontrol edebilir misiniz?
    Öncelikle mönü içerisindeki Araç ayarları kısmında Açma ve kapatma alt mönüsündeki
    Konforlu açma tıklanmalı: Tümü işaretlenmiş olmalıdır.(İlk zamanlar benim de el alışkanlığı olmadığından seçtim sandığım ama seçmediğimi gördüğüm için tekrar kontrol etmenizi rica edeceğim.)
    Fotoğraflara dikkat lütfen...
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Eğer Sunroof dahil kapı ve camlar seçiliyse bir kez daha açma tuşuna basılı tutarak deneyelim...

Sonuç olumsuz ise

ikinci aşamaya geçelim.

Kara kaplı kitabın altını üstüne getirdim ama sonunda sorunun kaynağını buldum.
    Öncelikle şöyle bir açıklamam var...
    Aracın kilit açma butonuna sık sık basılması durumunda araç merkezi kilit sistemi devre dışı kalır. zannımca anahtarda bir kısa devre olduğunu ya da istemsiz olarak basılı kaldığına hükmederek kendini korumaya almasından kaynaklı...
    Bu durumda aşağıdaki yol sırasıyla izlenmelidir.
    1. Aracın sürücü kapısının olduğu kısmına geliniz.
    2. Anahtarınızı kontağa takacak şekilde açınız.
    3. önce kapı üzerindeki açma kolunun plastik kapağını kaldırarak açmalı ve anahtarın manuel açılacağı kilit açığa çıkarılmalı.
    Resimde gösteriliyor.

4. Ahatar üzerindeki kapı açma düğmesine bastıktan sonra..
    1 dakika içerisinde anahtarı yuvaya sokup manuel olarak anahtarı saat yönünün tersine (kapalı olan kapıyı açar gibi) çeviriniz.
    5. Anahtarı çıkartıp kontağa takınız ve göstergedeki tüm ışıkların yandığı marştan önceki hazır pozisyonuna getiriniz.
    6. Kontağı kapatıp anahtarı çıkatıp araçtan çıktıktan sonra tekrar açma tuşuna 1 kez ve uzun basılı tutunuz.

SEvgili hocam aracın kapıları kapalı iken açma tusuna bastım anahtarı soktum saat yönunde cevırdım kapılar kılıtlendı (aracın içine binemedim daha doğrusu)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.dosya.tc/server32/JdWUJp/Golf-VII.rar.html burda var hocam bisiklet taşıyıcının fotoğrafı

Adobe Flash player olması lazım galiba pc de açmak için, telefonda da bende sony var office suit programı açıyo, deneyin isterseniz bir

Bende arka cam üstü rüzgarlığı sormuştum 900 demişti temsilci, kalsın dedim :D çok pahalı orjinal parçalar gerçekten

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 9 Temmuz 2016; 10:17:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam zaten babam kullandıkdan sonra öyle bırse oldu
    işin kötu yanı sizin dediğiniz uygulamalrı yaptım fakat düzelmedi

cvp verebılecek olan yok herhalde

Cevabı buldum galiba Mustafa Hocam....
    Son bir kez daha kontrol edebilir misiniz?
    Öncelikle mönü içerisindeki Araç ayarları kısmında Açma ve kapatma alt mönüsündeki
    Konforlu açma tıklanmalı: Tümü işaretlenmiş olmalıdır.(İlk zamanlar benim de el alışkanlığı olmadığından seçtim sandığım ama seçmediğimi gördüğüm için tekrar kontrol etmenizi rica edeceğim.)
    Fotoğraflara dikkat lütfen...
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Eğer Sunroof dahil kapı ve camlar seçiliyse bir kez daha açma tuşuna basılı tutarak deneyelim...

Sonuç olumsuz ise

ikinci aşamaya geçelim.

Kara kaplı kitabın altını üstüne getirdim ama sonunda sorunun kaynağını buldum.
    Öncelikle şöyle bir açıklamam var...
    Aracın kilit açma butonuna sık sık basılması durumunda araç merkezi kilit sistemi devre dışı kalır. zannımca anahtarda bir kısa devre olduğunu ya da istemsiz olarak basılı kaldığına hükmederek kendini korumaya almasından kaynaklı...
    Bu durumda aşağıdaki yol sırasıyla izlenmelidir.
    1. Aracın sürücü kapısının olduğu kısmına geliniz.
    2. Anahtarınızı kontağa takacak şekilde açınız.
    3. önce kapı üzerindeki açma kolunun plastik kapağını kaldırarak açmalı ve anahtarın manuel açılacağı kilit açığa çıkarılmalı.
    Resimde gösteriliyor.

4. Ahatar üzerindeki kapı açma düğmesine bastıktan sonra..
    1 dakika içerisinde anahtarı yuvaya sokup manuel olarak anahtarı saat yönünün tersine (kapalı olan kapıyı açar gibi) çeviriniz.
    5. Anahtarı çıkartıp kontağa takınız ve göstergedeki tüm ışıkların yandığı marştan önceki hazır pozisyonuna getiriniz.
    6. Kontağı kapatıp anahtarı çıkatıp araçtan çıktıktan sonra tekrar açma tuşuna 1 kez ve uzun basılı tutunuz.

SEvgili hocam aracın kapıları kapalı iken açma tusuna bastım anahtarı soktum saat yönunde cevırdım kapılar kılıtlendı (aracın içine binemedim daha doğrusu)

sevgili hocam anahtarı tersede çevırdım olmadı. o kitapçıkdaki açıklama adı üzerinde merkezi kilit için geçerli olabılrmı dıye düşünüyorum

• sadunya_123 S kullanıcısına yanıt

Düzeltme saatine bakarsanız sizin mesajınızdan önce...
    Fark edince düzelttim ama geç kalmışım....
    tekrar açıp devam ettiniz mi?
    merkezi kilitle ilgili elbette ama
    Anahtarı tanıtmış olmalısınız böylece
    ilk aşamayı tekrar kontrol edebildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 10 Temmuz 2014; 16:43:58 >
  • O ekran beni de cezbediyor...
    Birazcık makul olsa borç har gözümü karatıp alacağım..
    Ama 9200 Comforline için
    7000 küsür Highline için istiyor zalimler...
  • quote:

Düzeltme saatine bakarsanız sizin mesajınızdan önce...
    Fark edince düzelttim ama geç kalmışım....
    tekrar açıp devam ettiniz mi?
    merkezi kilitle ilgili elbette ama
    Anahtarı tanıtmış olmalısınız böylece
    ilk aşamayı tekrar kontrol edebildiniz mi?

1.aşama 2. aşama kontrol ettım hocam
  • Elden gelen bu kadar ne yazık ki Hocam;
    Üzgünüm çözüm bulamadığımıza.
    Tarık Hocam gibi benim seçeneklerim de tükendi.
  • quote:

Elden gelen bu kadar ne yazık ki Hocam;

Murat hocam emeğin için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum o kadar uğraşmışsın emek vermışşsın burada olsaydın sana karadenizden yeni çıkmış taze taze istarvit balığı ısmarlardım. galiba sevis zamanına kadar bu şekilde idare edecez çokda elzem birşey değil.. bizimki sinek küçük ya onun hesabı

• quote:

quote:

Elden gelen bu kadar ne yazık ki Hocam;

Murat hocam emeğin için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum o kadar uğraşmışsın emek vermışşsın burada olsaydın sana karadenizden yeni çıkmış taze taze istarvit balığı ısmarlardım. galiba sevis zamanına kadar bu şekilde idare edecez çokda elzem birşey değil.. bizimki sinek küçük ya onun hesabı

Mustafa Hocam yemiş kadar oldum... Keşke çözebilsek daha da mutlu olurdum.. Ama kazanan dostluk oldu, paylaşım oldu...
    Eksik olmayın... Aklımın bir köşesini meşgul edeceğinden sorununuza çözüm bulduğunuzda haber verebilirseniz ayrıca memnun olurum.

NOT:
    Acaba servisi arasanız telefonla yardımcı olabilecekleri bir meseledir belki.?

• Elbette onun yeri başka...

• Ergo koltuklarda veya deri koltuklarda on koltuk isitma oluyor. Peki direksiyonda bi isitma oluyor mu?

Bi de isitma var koltuklarda peki sogutma da var mi acaba? Yazin malum sicak.

Not: Sicaklardan bunalmis bir kisi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

Ergo koltuklarda veya deri koltuklarda on koltuk isitma oluyor. Peki direksiyonda bi isitma oluyor mu?

Bi de isitma var koltuklarda peki sogutma da var mi acaba? Yazin malum sicak.

Not: Sicaklardan bunalmis bir kisi :)
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 9 Temmuz 2016; 10:18:12 >
  • bu ara bayrama kadar acayip bir tempo içindeyim.
    telefonumda kırıldı. pek aktif takip edemiyorum forumu. bayram öncesi bakım işini de aradan çıkarmış olacağım. uzun yola gidip yolda bakımı geçirmek var. uzun yola yeni yağ ve 0 filtrelerle çıkmayı planlıyorum. 13bin km civarında bakıma girmiş olacağım
    sevenlere selamlar.
  • martuc kullanıcısına yanıt
    Ben taşıyorum bisiklet mağzasında satılan taşıyıcı aparatlardan aldım gayette memnunum 100-200 tl arasında fiyatları değişiyor.Servisdeki orjinal aparatlar aşırı pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

bu ara bayrama kadar acayip bir tempo içindeyim.
    telefonumda kırıldı. pek aktif takip edemiyorum forumu. bayram öncesi bakım işini de aradan çıkarmış olacağım. uzun yola gidip yolda bakımı geçirmek var. uzun yola yeni yağ ve 0 filtrelerle çıkmayı planlıyorum. 13bin km civarında bakıma girmiş olacağım
    sevenlere selamlar.

Allah kolaylık versin. Telefon için geçmiş olsun, Allah büyük kazalardan korusun.

• Mahmut bey keşke yarım saat önce okusaydim sorunuzu. Bizim büyük kızın bisikletini bisikletciye götürdüm taşıma aparati ile. Pratik bir sey ve bagaj kapağına asılıyor. Iki parça üst kısımdan iki parça yandan (kapağa takılıyor) iki parça çamurluk içlerine takılıp gerdiriliyor. Askı seritlerinin uçlarında bagaja ve çamurluga takmak için metal parçalar var üzeri yumuşak bir şey kaplı ama ben birde elektrik bandi sardim, boyayı korumak için. Uzun yolda nasıl olur bilmiyorum ama şehir içi epeydir kullanıyorum. Hepsiburadadan 50 lira gibi bir fiyata almıştım

• quote:

quote:

Bunu öneriyor bir tanıdığım...
    onda da MK7 var ve bisiklet tutkunu..
    bagaja monte olanlar kullanışlıymış.
    149TL
    http://www.decathlon.com.tr/multi-bisiklet-taiyici-id_8302656.html

Bende bugun buna baktım. Sanırım bunu alıcam hocam. Cok sagol

• 
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.