Şimdi Ara

VW GOLF 8 ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
7
Favori
7.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duyumlar o yönde ama karaduman gelmicek senin için zor olur alıp satması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Golf 8 siparişleri Nisa’nda mı
    Nisan sonu siparişleri alıcaklar haziran sonu gelir en geç.

Yalnız erdal 1.5 dizeli getirmicekler sen sevmezin fındık motorlu.
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    Golf 8 siparişleri Nisa’nda mı
  • Aynen siparişler açılacak sonra mutlu son erdal ama karadumanlı dizel yok
  • Arkadaşlar biliyorsunuz Golf 8 tanıtıldı. Türkiye’ye Temmuz gibi geleceği söyleniyor. Golf 8 beklenmeli mi sizce. Fiyat farkı çok olur mu sizce. Fiyat farkı çok olursa Golf 7.5 ün son çıkanlarını kaçırmak istemiyorum. Sizlerden fikir almak istedim.
  • fbhakanb F kullanıcısına yanıt
    300.000 TL’den aşağı beklemeyin
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    O zaman döviz fırlar diye mi böyle söylüyorsunuz yoksa günümüz koşullarına rağmen mi? Yoksa 300bini hayatta bulmaz en üst donanımı bile bulmaz kanaatimce. Hani 200000’den başlar derseniz anlarım ki benim beklentim baz model için bu.
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Şu anda zaten 250.000 TL highline

300.000 den aşağı olmaz
    250bine kim almış ki?! Liste fiyatları şaşırtmasın sizi. Doğuş grubu biraz mantıklıysa araçalarda donanımı kıstırıp uygun fiyat ve vergi dilimine getirmeye çalışacaklardır. Zaten dizel motor yok o yüzden ekstra fiyat farkı olacak bi durum yok.
    Ekim’e kadar kur fırlar

1.5 TSI Golf 2020 model highline kaç lira haberin var mı

Dolu highline 250 bin tl
    Listesi şu anda 300.000 tl zaten
  • Ben ben golf 7.5 comforline 1.5 TSİ dsg düşünüyorum. Highline donanıma param yetmiyor. 180 civarı şu an fiyatı. Araç nisan ayına teslim diyorlar. Ben de düşünüyorum fikir almak istedim. Herkese verdiği cevaplar için teşekkür ederim. Sanırım 7.5 u alıp geçeceğim.
    https://binekarac.vw.com.tr/apps/fiyatlar/fiyatlar.html
    Şu listede gördüğüm en pahalı araç 251000₺
    300bin lik bi rakam görmedim siz neresinde gördünüz? Vede benim bacanağım bi ilin vw genel satış müdürü. Konuştuğumuzda öyle saçma rakamlardan bahsetmedi.
    Onu doldurunca şimdiden 300 ediyor

Aşağıda sadece cam tavan ve metalik renk farkı yazar

R-Line ısıtma hafıza keyless geri görüş ekle daha şimdiden 300.000 TL’yi görür zaten

Temmuz’a kadar 5 defa zam garantili

E-TSI 350.000 TL’nin altını unut

TSI 300.000 TL’nin altını unut

[Temmuz’da dolar Euro altın öngörüsü tahminde hariç tutulmuştur]
    Sizin mantığınızla biz zaten suanda 150’binlik araçlara binerken siz zaten 200 250binlik istiyor yada biniyormuşsunuz. Kaç kişi aracı tıka basa dolduracakki. Sonraki ek opsiyonlar zateen zevk ve bütçe meselesi. Standart birsey gibi konuşmak doğru değil kanımca.
    Kanını geç şu anda 250.000 TL olan arabanın 6 ay sonra gelecek yenisini 270.000 TL’den beklemek saçmalıktır.
    Burda herkes direk liste fiyatından araba alıyor demekki! Ben dolu dolu bir araç almayacağım için zaten dediğiniz rakamlar bana hepten uçuk geliyor. Şuan 1.2 comfort dsg sahibi olarak alacağım 1.0 dsg comfort yada highlinedır. Yeni araçlar gelmeden ne dersek boş. O zaman tekrar bakarız saçma fiyatlar var mı yok mu diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 25 Şubat 2020; 8:31:17 >
  • Gte gelirse almak için imkanları seferber ederim gelmezse elimdeki 7 gittiği kadar gider golfe veda ederim gibi duruyor
  • Almanya liste fiyatlarına bakınca, geçen seneki eski kasanın fiyatlarına göre ortalama 1500€ fiyat artışı görünüyor.

TL düşünülürse 10 bin tl daha pahalı yazılmış.

Muhtemelen dijital ekran vs donanımlar fiyatı yükseltiyor. Piyasaya çıkınca ne olur bilinmez tabi.
  • Full Golf 300 ü bulur bence.
  • Sadece vw zam yapmıyor ki bütün markalar zam yapıyor,otomobil alacak olan yine segmentine göre golf tercih edecektir. Bütün markaları inceleriz gider vw alırız. Daha iyisini almak için 100-150 bin lira daha ödemek gerikiyor,aynı şeyLeri vw’de sunuyor,150 cebimizde kalıyor. Golf 300k aynı x marka 250k olma imkanı yokki a serisi,1 serisi, a3 ve golf, tabiki GOLF8
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.