Şimdi Ara

VW GOLF 8 ANA KONU (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.796
Cevap
98
Favori
232.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genelde herkes kızıyor Süreyya hanım koyulunca ama bu görüntüler gerçekten hakediyor.
    Peugeot 206 reklamında aracın önünü ezerek şekle sokuyorlardı bu da onun gibi bir şey olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Sinifinin en iyisini yapmayi basariyorlar her seferinde. Ona bak sen.

Kime göre neye göre en iyi? Satış rakamlarına bakarakmı en iyisi diyorsunuz yani. Adamlar sizin gibiler yüzünden arabalarının tasarımını değiştirmeden yeni model diye sunabiliyor. İç tasarım içinde geçerli bu. "Kalitesi var,yol tutuşu iyi" gibi bir gerekçe gösterecekseniz Golf ve Leon sınıfın en berbat yol tutuşuna sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 19 Ocak 2019; 0:07:45 >

• Şu da var ki yeni kasada çok benzer görünse bile MK7'ye göre hissedilir büyüme olacak.
    Çünkü güncel polo büyüklüğü Golf7'ye baya yaklaştı.
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Bu sinifta en iyi paketi sunan araba oldugu icin en iyisi. Kalite, guvenlik, verimlilik, teknoloji, kabin genisligi vs. rakiplerinden acik ara geride oldugu kulvar yok. Guncel kasa cikali 7 yil oldu ama hala rekabetci her konuda. Tartismasiz en iyi kabin onda mesela. Yenisini sen dusun. Tasarimi degismesin ziyani yok araba iyi olsun yeter. Diger markalar dikis tutturamadigi icin surekli tasarim degistiriyor ama golf ten gerideler her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 19 Ocak 2019; 0:29:30 >
  • Adamların yeni model arabası bile eski
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Farlar, ön izgara, ön ve arka tamponlar, ön tampon hava girisleri, arka tampon difüzörü...Bunlar zaten araca hava katan detaylar. Yan çaprazdan çekilmiş iki fotoya bakıp arabanın tasarımına kesin yorumda bulunmak yanlış bence.

Bu arada Süreyya Hanım muhabbeti yapanlara iki çift lafım var,

Golf hiçbir zaman dış tasarım konusunda iddialı olmadı. Ama tasarımları hiç eskimiyor ( Timeless design ) Golf 1' den bu yana adamlar bumerang şeklindeki C sütunundan vazgeçmiyor. C sütunu aracın imzası niteliğinde. Tasarımı buna göre şekillendirdikleri için aracın tasarım dili cok fazla degismiyor. Kabin konusunda da işler değisiyor. Bu konuda Golf sınıf lideri kesinlikle.

8.nesil geldiğinde rakipleri her zaman olduğu gibi diz çöküp tövbe edecek. Adamlar 2012 de cıkarttığı 7.nesille bile rakiplerine kafa tutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bu sinifta en iyi paketi sunan araba oldugu icin en iyisi. Kalite, guvenlik, verimlilik, teknoloji, kabin genisligi vs. rakiplerinden acik ara geride oldugu kulvar yok. Guncel kasa cikali 7 yil oldu ama hala rekabetci her konuda. Tartismasiz en iyi kabin onda mesela. Yenisini sen dusun. Tasarimi degismesin ziyani yok araba iyi olsun yeter. Diger markalar dikis tutturamadigi icin surekli tasarim degistiriyor ama golf ten gerideler her zaman.
    La bırak arabadan ne anlar bunlar
  • Ben begendım sahsen ama leonu daha cok merak edıyorum
  • tasarım renault megana benziyor. bir numarası olmadığı gibi geleneksel golf değerlerindende vazgeçilmiş. (arkadaki coupe varilik) önceden golf başka arabalara değil, başka arabalar golfe benzerdi. yazık olmuş, tutacağını sanmam.
  • Her ne kadar Süreyya hanım’ın muhteşem değişimi gerçekleşecek olsa da,Golf 8 üzerinden tok kapı,efsane TSİ konularına şimdiden kendimizi hazırlamakta fayda var.
  • İnternette başka fotoğraflar da dolaşıyor. Son halini ben de merak ediyorum çünkü beklediğim bir araç golf 8. Eski golf 7 kullanıcısıyım. Ama böyle gelirse bayiye bile gitmem. Diğer fotoğraflarda daha iddialı gibi.

VW GOLF 8 ANA KONU

VW GOLF 8 ANA KONU

VW GOLF 8 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahaman -- 19 Ocak 2019; 9:50:37 >

• Bunlarin hepsi fake!
  • Golf 8 değil bildiğin golf 7,5 olmuş. Hiç bişey değişmemiş
  • bahaman B kullanıcısına yanıt
    Bu fotolar fake alakasi yok golf 8 le.
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Bana da çok gerçekçi gelmedi.
  • Ön taraf facia.
  • Konuya yeni golf diye geldim. Yeni kasa polonun fotoğrafını koymuşsunuz :)
  • Yeni golf mcdonaldsda yemek yerken görüntülenmiş
  • Alman araçlarının en sevdiğim yönü tasarımların fazla değişmemesi. Fransızlarda ve korelilerde bu durum tam tersi, yeni model eskisinden o kadar farklı oluyor ki eski jenerasyon sahiplerini ikinci elde çok kaybettiriyor.
  • Hah şimdi taşlar yerine oturmaya başladı. Bunu tasarlayan ekibin kesin yeni passatı tasarlayan ekiple bir alakaları var. Hani şu amerikada lansmanı yapılan passattan bahsediyorum.

Tahminim olay şöyle gelişiyor: bu iki tasarım grubu sabah akşam pes atıp, counterda mermilere kafa atıp, günlerini pubg de heba ettikten sonra teslime 1 hafta kala "ahanda s... tuttuk, koşun la koşun, arabayı tasarlamayı unuttuk" diyerek işe başlıyorlar. Ancak 1 haftada hiçbir şey yetişmeyeceği belli. Passat ekibi diyor ki:
    -oğlum biz eski tasarımla azcık oynayacaz, yeniymiş gibi kakalayacaz, siz kerizliğinize yanın :D

Tabiii golf ekibi de altta kalır mı hiç? :
    -Bizde golfla oynar veririz oğlum, tek akıllı siz misiniz puhahahah...

diyorlar.

1 hafta içerisinde 2 ayrı ekip de dandik tasarımlarını yönetime verip counterda hesaplaşmaya, pesde gol olup yağmaya devam ediyorlar.

Bu tasarımların başka da bir açıklaması olamaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.