Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
53.158
Cevap
509
Favori
3.466.154
Tıklama
Giriş
    798 Mesaj
    Bugün bir şey daha öğrendim, silecek kolunu aşağı bastırıp bırakıyoruz bir kere siliyorya, basılı tutunca hızlı silmeye başlıyor. Bu çok güzel bir detay, cama birden su sıçrayınca yukarı doğru hızlı moduna alana kadar zaman kaybı oluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Valla doğru diyorsunuz hocam. Galerici o fiyata öyle araba satmaz ama işte aklım kaldı şu arabada. O kadar kaporta hasarına razıyım. Ama kesin başka bişey de vardır arabada.

Fiyatlar aldı başını gitti. Biz de bakıyoruz. Bu gidişle bakakalacağız sanırım.

Cevap için teşekkürler

|
    |
    leon_312 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    • 2013 VW Golf 1.4 TSI ACT DSG Highline BEYAZ Sunroof, U Led, Led Stoplar, 18" Durban, Adaptif Şasi, ErgoAktive Koltuk, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Görüş Kamerası, Discover Media, Renkli Yol Bilgisayarı.
    • Yazlık 225/40/18 Potenza S001 Kışlık 205/55/16 WinterContact TS850

• Iphone 8 plus
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj

Bir ara ağır hasarlı araçları toplayıp dosyasını kapatmadan ufak hasar bırakıp o şekilde satıyorlardı, siz sorguladığınızda hasarsız çıkıyor ama satışı aldıktan sonra dosya kapanıp ağır hasar işleniyor yeni sahibine de kardeş oluyordu.

Bu da öyledir demiyorum ama ucuz etin yahnisi yavan olur.

|
    |
    Bahsedilenler: ümit3454
    Merhaba arkadaşlar, direksiyondan radyo kanalı değiştirirken benim direk ekrana tanımladığım radyolar arasında değil de kendi bulduğu listelerden değişim yapıyor. Bunu ayarlamanın yolu var mı? Ben ekrana favori kanallarımı ekledim, değiştirirken de onlar arasında değişsin istiyorum.

Orijinalden alıntı: baba63

3008'i test etmiştim.
    Test aracının birçok yerinde trim sorunuyla karşılaşmıştım :(...
    Değerlendirmeniz için teşekkür ederim...Başka bir seçenek daha buldum...

Sizce 20-30 bin KM aralığında Passat Comfortline DSG ya da SuperB Style daha iyi bir tercih olmaz mı ? Hemen hemen Qashqai fiyatına geliyor...

Alıntıları Göster
    ben passat comfort dizel dsg aldım. ondan önce 3008'e de baktım. arka koltuğu maalesef tam bir hayal kırıklığı. arkadaş bence biraz abartmış 3008'i. passat ve superb'nin arka koltuğu tam aile için, yayla gibi.

• Yarbay
    11499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ft19

ön yolcu koltuğu altında airbag sensörü var. birisi oturunca algılıyor ve airbag aktif oluyor. koltuk boşken pasif oluyor. herhangi bir kaza esnasında gereksiz yere açmasın diye. belki şoför koltuğu altındada aynısı vardır. belki dediğiniz gibi koltuk ısıtma için olabilir. sonradan ilave edilebilir.
    daha önceki aracımdan tecrübe. airbag lambası yanıyordu, koltuğu söttüğümde altta sensöre giden kablonun soketinden çıkmış olduğunu gördüm. takınca lamba söndü, normale döndü.
    şu ana kadar gördüğüm tüm modellerde airbag anahtarla iptal edilmedikçe deaktif olmuyor. yolcu koltuğu altında ağırlık sensörü oluyor bazı modellerde emniyet kemeri için. şoför koltuğunun altında bir çok model araçta kablo elime geldi benim ama böyle merak etmedim. kablodur işte, vardır bir sebebi...
    |
    |

• Yarbay
    11499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Merhaba arkadaşlar, direksiyondan radyo kanalı değiştirirken benim direk ekrana tanımladığım radyolar arasında değil de kendi bulduğu listelerden değişim yapıyor. Bunu ayarlamanın yolu var mı? Ben ekrana favori kanallarımı ekledim, değiştirirken de onlar arasında değişsin istiyorum.
    acaba yeni gelen 8" ekranlardan mı? benim eski golf'te kayıtlı kanallar arasında gezerdi varsayılan olarak ama 8" ekranlarda menüden ayarlamak gerekiyor önce.

8' ekran hocam aracı yeni aldım zaten. Eğer menüden ayarlayabileceğim birşeyse sıkıntı yok ama diğer türlü sinir bozucu sürekli elimi ekrana götürmek zorunda kalıyorum. Eski Cliomda bile direksiyondan ekran menüsünde ayarladığım kanallar arasında geçiş yapıyordu
    |
    |
    beyinsis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

8' ekran hocam aracı yeni aldım zaten. Eğer menüden ayarlayabileceğim birşeyse sıkıntı yok ama diğer türlü sinir bozucu sürekli elimi ekrana götürmek zorunda kalıyorum. Eski Cliomda bile direksiyondan ekran menüsünde ayarladığım kanallar arasında geçiş yapıyordu
    ya en azından menüden ayarlanabiliyor. eski aracım stilo'da malesef direksiyon sadece kanal arıyordu ve ayarı yoktu.
    |
    |

Genel anlamda söylüyorum arka koltuk mesafesinden ne istiyorsunuz. Uzun boylu birisinin sınırları içerisindeyse tamamdır. Degilse vazgecersin.

3008 kadjar qashqai kullandım. Kuga ve tiguanı inceledim.

Suv lerin arasında 3008- tiguan olmuş.

Passat ve suberb bana diz genişliği dısında ne sunuyor bunuda algılamak gerek.

Şaftın olması bile sıkıntı madem genişlikten bahsediyoruz

Arka koltuga 2 kişi gözüyle bakılmaz 3 kişi gözüyle bakılır

Zaten önlerde genişlik konforlul var önemli olan arka arkanın orta tarafına oturup olabildiğince rahatsan tamam degilsen sıkıntı..

Demekki benim bilmediğim görmediğim passat sperb de halay çektircek yerler varmış.

|
    |
    beyinsis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: leon_312

Genel anlamda söylüyorum arka koltuk mesafesinden ne istiyorsunuz. Uzun boylu birisinin sınırları içerisindeyse tamamdır. Degilse vazgecersin.

3008 kadjar qashqai kullandım. Kuga ve tiguanı inceledim.

Suv lerin arasında 3008- tiguan olmuş.

Passat ve suberb bana diz genişliği dısında ne sunuyor bunuda algılamak gerek.

Şaftın olması bile sıkıntı madem genişlikten bahsediyoruz

Arka koltuga 2 kişi gözüyle bakılmaz 3 kişi gözüyle bakılır

Zaten önlerde genişlik konforlul var önemli olan arka arkanın orta tarafına oturup olabildiğince rahatsan tamam degilsen sıkıntı..

Demekki benim bilmediğim görmediğim passat sperb de halay çektircek yerler varmış.
    Bence de arkaya iki kişi olarak bakılır (biz zaten 4 kişiyiz). Şaft tüneli olmayan araçlarda dahi ortadaki yolcu rahat edemez. 3008 ile passat-superb arasında arka koltuk kıyası yapacak değilim, o genişliği farkedemeyecek birine söyleyecek sözüm yok. 3008’in arkası bana göre çok başarısız. Passat/superbnin arkasının E sınıfı araçların arkasıyla yarıştığını yazıyor tüm testler ki oturana kadar abartı olduğunu sanıyordum, abartı falan yokmuş. Ailemde benim gibi uzun biri yok ama buna rağmen ailem çok memnun kaldı, gerisi boş.

|
    |

• Yarbay
    3827 Mesaj

Allahın aşkına akıllı ol biraz galeriden araba mı alınır?

Dertsiz başına dert mi arıyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    umit3454 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    695 Mesaj

quote:

Her ikisini de yapabilirsiniz., Radyo ekranının menüsünden kayıtlı kanallar arasında geçiş yap özelliğini işaretledikten sonra istediğiniz direksiyondan kayıtlı kannallar arasında geçiş yapacaktır.,

Ama diyelim ki kayıtlı kanallarınız da o an sevmediğiniz şarkılar çalıyor veya başka bir müzük falan dinlemek istiyorsunuz o zaman da yol bilgisayarı ekranından radyoyu seçip direksiyondan yukarı-aşşağı tuşlarına bastığınızda radyo kendi bulduğu kanallar arasında gezinti yapacaktır :)
    |
    |
    Bahsedilenler: beyinsis

Bu araçta kesin başka bi sıkıntı var ucuz etin yahnisi hesabı hemde otomatikmiş galericilerin oyununa gelme abicim başına bela almaya değmez

|
    |
    umit3454 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

geçen sene ocak ayında aynı araca 115 bin teklif almıştım.
    |
    |
    racerant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam ayarlardan hallettim. Bir sorum da şu start-stopu sürekli kapalı tutmayla ilgili bir alan var mı? Her arabayı çalıştırdığımda o tuşa basmak istemiyorum, en son nasıl bıraktıysam o halde kalmasını sağlayacak bir ayar var mıdır?
    |
    |
    forzaGilles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam ayarlardan hallettim. Bir sorum da şu start-stopu sürekli kapalı tutmayla ilgili bir alan var mı? Her arabayı çalıştırdığımda o tuşa basmak istemiyorum, en son nasıl bıraktıysam o halde kalmasını sağlayacak bir ayar var mıdır?
    Kodlama ile yapıyorlarmış, normalde atıyorum akü voltajı 7 10volt altındayken devreye girmiyormuş o değeri 14-15 girince hiç devreye girmiyormuş.

Ama ben çalıştırmada devre dışı olsun ama istediğim zaman düğme ile devreye alayım istiyorum yani düğmenib işlevini tersine çevirmek istiyorum.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

2019 2.yarısı Avrupa,
    2020 model olarak bizde.
    |
    |
    ugur.k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.