Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
459
Favori
3.637.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25532554255525562557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 model 1.4 tsi aracımı alalı 3 sene oldu ve yıllık bakımı geldi. Şu anda 30binde ancak tamaş çok yüksek fiyat çekiyor. İstanbulda özel servis tavsiyeniz var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Araç DSG ise yetkili servis dışına çıkmayın. Biraz tasarruf etmek için İyi Niyet Garantisi uygulaması riske edilmez.

ne kadar bir fiyat çekiyor ki
  • Ve beklenen oldu direksiyon simidi nihayet degisti golf 8 ile degsr dioduk ters kose yapti voswagen t cross la degisimi baslatti

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    yok hocam manuel o yüzden rahatım
  • Rekcufnimda kullanıcısına yanıt
    1038tl dostum. dışarıda aynı işlem 500tl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rekcufnimda

VW kaporta sağlam değil miydi ben mi yanlis biliyorum ?

https://forum.donanimhaber.com/6-ayinda-tavani-paslanan-golf-7--127488120-4#-1
    Bu arkadaşın uzun süre önce forumdan süresiz uzaklaştırılan Wolfen1976 olduğu tespit edilmiş. O nedenle sınırsız ceza almış. Okuyanlar bilgi sahibi olsunlar.

• Hocam bugün Ark Oto’da 1.6Tdi Dsg Comfort Passat beyaz renk 190’a düşmüşler. Yaklaşık aynı fiyata 1.4 Tsi Dsg Highline Tiguan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Hocam bugün Ark Oto’da 1.6Tdi Dsg Comfort Passat beyaz renk 190’a düşmüşler. Yaklaşık aynı fiyata 1.4 Tsi Dsg Highline Tiguan var.
    Acele mi ettik ne? Doğuşta hiç yok ama demek bazı bayilerde var hala

• quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

Bu arkadaşın uzun süre önce forumdan süresiz uzaklaştırılan Wolfen1976 olduğu tespit edilmiş. O nedenle sınırsız ceza almış. Okuyanlar bilgi sahibi olsunlar.

Alıntıları Göster
    Gıcıklığına yazdığı açıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Acele mi ettik ne? Doğuşta hiç yok ama demek bazı bayilerde var hala

Alıntıları Göster
    Hayırlısı olsun.

2 tane var beyaz olan 190bin bir de Gri var onda da 2bin liraya yakın metalik farkı var 192bin civarı.

2 hafta önce 200 demişlerdi aynı arabalara.

• quote:

Hayırlısı olsun.

2 tane var beyaz olan 190bin bir de Gri var onda da 2bin liraya yakın metalik farkı var 192bin civarı.

2 hafta önce 200 demişlerdi aynı arabalara.

Alıntıları Göster
    demek bekleseydik daha iyi olacakmış. şaşırdım kaldım. ama sanırım istanbul dışı bu bayii? ben istanbul'da bulamamıştım. daha 2 gün önce de doğuş otoya gittim, hiç kalmamıştı otomatik dizel passat comfort eski kur araç.
    Manuelde servis bağımlılığından kurtulmak rahat hocam aynen

• quote:

demek bekleseydik daha iyi olacakmış. şaşırdım kaldım. ama sanırım istanbul dışı bu bayii? ben istanbul'da bulamamıştım. daha 2 gün önce de doğuş otoya gittim, hiç kalmamıştı otomatik dizel passat comfort eski kur araç.

Alıntıları Göster
    Kocaeli’de. Kadıköy’e yaklaşık 90km uzaklıkta. Ben Gebze’deyim, Golf’ü Ark Oto’dan, Polo’yu Doğuş Oto Kartal’dan almıştım. bugün aradılar indirim yaptık diye.

Alınmış alınmıştır hayırlısı olsun. 20bin fazlasına Highline bulunur mu acaba.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysf87 -- 10 Ekim 2018; 19:9:26 >
  • quote:

Kocaeli’de. Kadıköy’e yaklaşık 90km uzaklıkta. Ben Gebze’deyim, Golf’ü Ark Oto’dan, Polo’yu Doğuş Oto Kartal’dan almıştım. bugün aradılar indirim yaptık diye.

Alınmış alınmıştır hayırlısı olsun. 20bin fazlasına Highline bulunur mu acaba.?

Alıntıları Göster
    Kısmet. 2 hafta önce 200 comfort için süper diyordum ama derler ya “fırsatlar bitmez”. Şaştım kaldım. Ben alırken ark’ı arasaydım muhtemelen o zamanlar o da 200’den aşağı çekmezdi.

• quote:

Kısmet. 2 hafta önce 200 comfort için süper diyordum ama derler ya “fırsatlar bitmez”. Şaştım kaldım. Ben alırken ark’ı arasaydım muhtemelen o zamanlar o da 200’den aşağı çekmezdi.

Alıntıları Göster
    Sanmam, düşse de sembolik bir şey düşerdi.

• Akü problemi nedeniyle 2016 haziran çıkışlı aracımı servise verdim. Birkaç şikayetimide dile getirdim.
    Akü arıza bildirimi geliyordu. 2yıl 4aylık aracta Akü değiştirilmiş.
    Araç ısındıktan sonra dur kalkta anlık bi ses geliyordu. Ustayada gösterdim sesi. 26500 km'de kavrama değişti.
    Direksiyon simidini döndürürken ses geliyordu. Onu sormuştum noldu diye biraz geveledi yağlandı dedi geçti. Birsey değişmemiş halen ses geliyor!
    Birisi sağ ön kapıdan sürtmüş geçenlerde park halindeyken. Pastalık işti. Onu dedim bi pastalayın diye, yaparız dediler gerçi yapmak zorunda değillerdi ki zaten yapmamışlar xD
    120'den sonra pedallarda titreme oluyordu.ayağıma adeta masaj oluyordu. Onun için rot balans ayarı cekilmesi lazım dendi. Diğer bütün yapılan ve YAPILMAYANlar:) ücretsiz oldu ama rot balansa garantiye girmiyomuş 175₺ ona bi fatura cıkardılar.
    Genel anlamda memnun kaldım yapılanlardan. Pastayı kendim hallederim ama şu simit olayını bi başka sefere göstercem tekrar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• On kapi cam acma kapama dugmeleri cevresindeki kumas dosemeyi ve koltuklarin arka alt kisimlarindaki kumas dosemeyi ne ile temizlemek lazim? Onerisi olan?

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Öncelikle alcagınız tüm ürünler sorunu çözer fakat kumaş yüzeyindeki kirleri bir nebze alır bir nebze kumaş içine girer.

Şuan için erken vakumla veya halı yıkama makinesiyle olursa tam anlamıyla kirler gitmiş olur.

Basit yer için 50-100 vs tl vermenin bir anlamı yok diye düşünüyorum. Ucuz yoldan başlayın

Mesela aspirin diye marketlerde satılan temizleyici var. Evin her yerinde kullanılabiliyor.

Amway loc var benim tavsiyem budur. Evin yer yerinde kullanabilirsiniz. Bitkisel ürün içerdiği için kirli suyu ciceklere bile dölersiniz.

En son çözüm arabalara özel kimyasallar.

Hangi ürünü alırsanız alın, cok sıkıp dökmeyin. Hem israf hemde iz kalma söz konusu olabilir kimyasalın yüzeyden arınması gerekir.

Direk arac için birsey arıyorsanız

Boyossi

Parlatan adamlar

detailing dükkanı

yamaclardetailing Sitesinden arastırıp ürün alabilirsiniz.

Hepsi markalı basit ürünler yok diyebilirim.

Sonaxmış turtle mış felan hikaye.

Markayı aratırırsınız banada söylersiniz iyi degil diyebilirim.

• Kış lastiği tavsiye edebilecek olan var mı acaba.?

225/45/17 91W

195/55/16 91V özellikle bu ölçü sıkıntılı, 91V olarak bulamıyorum, 87H var. Hız neyse ama yük endeksi sıkıntı çıkarır mı.?

• 
Sayfa: önceki 25532554255525562557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.