Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
458
Favori
3.637.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24362437243824392440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iyi aksamlar aracımda direksiyonu tam sag cevirmeme yakınken alttan tak die bi ses geliyor yay veya farklı bırsey yok orjınal neden gelır bu ses basına gelen warmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @leon_312 Sayın hocam kardeşim için 2013-2014 model 1.2 TSI (DSG) Midline Plus veya Comfortline bakıyoruz., 60.000km'yi geçmemiş DSG şanzımanlı Midline veya Comfortline ederi nedir..?
  • 2016 model Golf highline Tdi aracımı bugün sattım arkadaşlar

Üzülsemde parasını farklı yatırımlar için kullanacağımdan dolayı hayırlı bir alışveriş oldu.
  • Yakın zamanda bayiden sıfır golf 1.6 tdi comfortline manuel fiyatı alan oldu mu? Sitedeki fiyatların aynısını mı veriyorlar yoksa indirim var mı hiç bayide?

• forzaGilles kullanıcısına yanıt
    Dsg tercih edilcekse 2015 den sonrası tercih edilmeli, daha önceleri yazdıgım gibi sorunların, şikayetlerin azalmasıdır.

Comf donanım 76 civarı

Midline 71 civarı kendi degerlendirdiğim rakamlardır.

Bu fiyatlara vulursun veya bulamazsın bana göre hakkı bu civarlarda.

• Arkadaslar direksiyon kutusu ile ilgili sorun yasayan warmı aranızda

• MTV oranları %40 arttırılıyormuş. Geçmiş olsun

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Gülermisim aglarmısın ......

Her zaman söylediğim gibi oy veren düşünsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

MTV oranları %40 arttırılıyormuş. Geçmiş olsun

3. Dilim gelir vergisi 27% den 30% a çıkıyor, kira gelirlerindeki götürü gider oranı da 25% den 15% e çekilmiş. Kirada kalanlar ev sahibinden birşey beklemesin artık :)

Bu kadar çapsız adamı göz göre göre başa getirenlerin düşüncesini merak ediyorum.

Bu kuklayı da çıkarmışlar ekrana, batıyoruz diyemiyor da mali disilplin programı diye milleti kandırmaya çalışıyor. Kamu harcamalarında yapacakları tasarrufu kamunun hangi kısmına uygulayacaklarını da tahmin etmek zor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkans

quote:

MTV oranları %40 arttırılıyormuş. Geçmiş olsun

3. Dilim gelir vergisi 27% den 30% a çıkıyor, kira gelirlerindeki götürü gider oranı da 25% den 15% e çekilmiş. Kirada kalanlar ev sahibinden birşey beklemesin artık :)

Bu kadar çapsız adamı göz göre göre başa getirenlerin düşüncesini merak ediyorum.

Bu kuklayı da çıkarmışlar ekrana, batıyoruz diyemiyor da mali disilplin programı diye milleti kandırmaya çalışıyor. Kamu harcamalarında yapacakları tasarrufu kamunun hangi kısmına uygulayacaklarını da tahmin etmek zor değil.

Şimşek : ''Hazinenin finansman sorunu yok'' diyor.

Adam haklı.Bukadar vergi alınırken finansman sorunu mu olur :)

• gurkans G kullanıcısına yanıt
    Durumumuz ortada hocam. Söze gerek yok , anlamayan bir kitle var. Ne dersek diyelim zaten anlamıyorlar. Beyinlerine inme inmiş.

• quote:

Durumumuz ortada hocam. Söze gerek yok , anlamayan bir kitle var. Ne dersek diyelim zaten anlamıyorlar. Beyinlerine inme inmiş.

Daha da kötü olacağı aşikar, artık acımıyorum da hiçbirine. Daha da beter olsunlar.

Çocuğun geleceği için terk etmek en iyisi gibi. Bir çok arkadaşım gitti, yıllar önce kardeşimi de bunları öngörüp gönderdim. Sıra bizde artık.
  • Değerli arkadaşlar, bir kez daha golf alma çabamız boşa gitti ve başka bir araçta karar kıldık..

Bana golf kullanmak kısmet değilmiş anlaşılan, oysa YouTube daki tüm golf videolarını seyretmiş, tüm eleştirileri olumlu olumsuz okumuştum. Algıda seçicilik nereye gitsem golfler çarpıyordu gözüme.😀

Olmadı..

Tüm arkadaşlarımın araçlarını keyifle ve kazasız belasız kullanmaları dileğiyle..

Kendinize iyi bakın..

• Çok merak ettim hocam, hangi araçta karar kıldınız?
  • Raymond Donovan kullanıcısına yanıt
    Bmw 1.18 m plus

• Arkadaslar kafayi yemek uzereyim. Her telden bir ses calio beynimde alt limitler 90-95 ust limitler 110.olmak sarti ile alinacak arac ne olabilir.

Golf benzinli dizel farketmez otomotik manuelde farketmez Indirimlere.beraber 110.u gecmeyecek bir arac.

Octavia golf leon honda civic vs vs

Valla yardimci olun bunaldim isin icinden cikamiyorum. 10. 15k km gecmem is yerimle evimin arasi 1-2 km arabayla her zaman gtmem mesela yillik tahmini 7-8k km anca yaparim die tahmin ediyorum. Cam tavan ve ici bej hosuma gdio. Birde bulundugum sehir hep bayir rampa duz yol.nadir

• zblacKkenedz kullanıcısına yanıt
    Ben bi bayiyi aramistim.112900luk fiyattan 108e dustu ekstrasiz saf comfortline beyaz ici siyah doseme 1.6 tdi comf manuel

• v0 V kullanıcısına yanıt
    Aynı durum çogu insanın başına gelmiş, geçecekde.

Saydıgınız arabalar içerisnde golfden baska araba göremiyorum.

Nedeni ise seat- skoda ülkemizde 2. Sınır marka olarak görülüp volkswagen adı altında satılan markalar.

Dolayısıyla 1. Sınıf markayı kıyaslasanız bile volkswagen olur opel olur renault olur bu ve bunun gibi markalar 2. Plana düşer.

Kendimce bu şekilde elerim.

Bazı şeyleri sindirmek lazım sonucta aldıgınız araba bir volkswagen olmayacak.

Honda civic son zamanlar arkadasların bahsettiği üzere C sutunu tavandan bagaja inen yerin tam orta tarafın göçüklük meydana geliyor ve bu kronik cogu hondada olan bir durum muş. Kısaca kasa egiliyor bu durumu görüp ögrendikten sonra zaten elerdim. Eger olmasaydı motorundan dolayı en son listemde olurdu...

Golf alamazsanız , astra alın alman her zaman almandır.

Golf de bir cıta kalite var, bir cıta donanım yok

Astra bir cıta donanım var, bir cıta kalite yok

Teraziler aynı....

Diger markalara bakmayın derim.

Dizel her zaman dizeldir km durumu gözetmeksizin bütceniz dizele yettiği sürece dizel alın, baktınız yetmiyor turbo benzinlilerde gayet ekonomik yakmakta düzgün kullanıldıgı sürece.

Astrada güzel indirimler söz konusu%10 yıl sonuda yaklasıyor dahada fazla indirim alırsınız.

Piyasaya söyle baktıgım zaman golf ve astradan baska eli ayagı düzgün araba yok.

Suv grubu düşünürseniz peugeot 3008 1.2 aktive donanıma bakın derim. Liste fiyatından 10 bin indirim yapabiliyorlar max 15 bin.

Kadjarı pek tavsiye etmiyorum kalite ve konfor bakımı dan ama fiyatı güzel seviyelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

Aynı durum çogu insanın başına gelmiş, geçecekde.

Saydıgınız arabalar içerisnde golfden baska araba göremiyorum.

Nedeni ise seat- skoda ülkemizde 2. Sınır marka olarak görülüp volkswagen adı altında satılan markalar.

Dolayısıyla 1. Sınıf markayı kıyaslasanız bile volkswagen olur opel olur renault olur bu ve bunun gibi markalar 2. Plana düşer.

Kendimce bu şekilde elerim.

Bazı şeyleri sindirmek lazım sonucta aldıgınız araba bir volkswagen olmayacak.

Honda civic son zamanlar arkadasların bahsettiği üzere C sutunu tavandan bagaja inen yerin tam orta tarafın göçüklük meydana geliyor ve bu kronik cogu hondada olan bir durum muş. Kısaca kasa egiliyor bu durumu görüp ögrendikten sonra zaten elerdim. Eger olmasaydı motorundan dolayı en son listemde olurdu...

Golf alamazsanız , astra alın alman her zaman almandır.

Golf de bir cıta kalite var, bir cıta donanım yok

Astra bir cıta donanım var, bir cıta kalite yok

Teraziler aynı....

Diger markalara bakmayın derim.

Dizel her zaman dizeldir km durumu gözetmeksizin bütceniz dizele yettiği sürece dizel alın, baktınız yetmiyor turbo benzinlilerde gayet ekonomik yakmakta düzgün kullanıldıgı sürece.

Astrada güzel indirimler söz konusu%10 yıl sonuda yaklasıyor dahada fazla indirim alırsınız.

Piyasaya söyle baktıgım zaman golf ve astradan baska eli ayagı düzgün araba yok.

Suv grubu düşünürseniz peugeot 3008 1.2 aktive donanıma bakın derim. Liste fiyatından 10 bin indirim yapabiliyorlar max 15 bin.

Kadjarı pek tavsiye etmiyorum kalite ve konfor bakımı dan ama fiyatı güzel seviyelerde

ya çok kararsız kaldım 2-3 araç arasında;

- golf 7 1.6 tdi comfortline
    - seat leon 1.6 tdi style (tabii bir iki ek yapılacak)

aralarında net 20.000 tl fark var. Değer mi değmez mi karar veremiyorum. Sanki leon tasarımı dıştan daha hoş ama golf ünde kalitesi 20.000 hak eder mi bilemiyorum.

• Leon arkadasim tesekkur ederim benimde onceligim golf ama. Astra olan arkdaslarim.var yalitim ve konforda sikinti diyorlar arka koltuklarda oturdugun zaman pencere yuksekte kalio ve kafan kucuk gbi diluruyo ferah degil. Diger turlu evet iyi araba. Peugot 1.2 bakiorum 3008 de dediginiz indirimleri gercekten alabilirmiyiz 110 a kadar cikabiliyorum

• 
Sayfa: önceki 24362437243824392440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.