Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
458
Favori
3.637.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23512352235323542355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda sıfır 1.0comfortline dsg alan varsa fiyat paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi platin1111 -- 24 Nisan 2017; 11:41:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar .2013-2014 1.2tsi comfortline 50bin km de golf ikinci eli ederi nedir ? Ufak tefek kazası olabilir temiz araç arıyorum .birde İstanbul'da yakıtı 8 litreyi geçer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: my1863

Herkese selamlar .2013-2014 1.2tsi comfortline 50bin km de golf ikinci eli ederi nedir ? Ufak tefek kazası olabilir temiz araç arıyorum .birde İstanbul'da yakıtı 8 litreyi geçer mi

55'ten fazla vermem.

• my1863 M kullanıcısına yanıt
    Eğer aşırı trafik değilse 7,5 civarı yakıt tüketir.
    8'i geçmesi için kilit trafikte kalmak gerek.
  • my1863 M kullanıcısına yanıt
    2013 40binde hatasız dsg 60bine alındı . Karşılaştırma yapmanız adına söylüyorum

• Fiyatlar ne olmuş böyle yaw

2 ay oldu 0km alalı aracı. 1.6 TDI Highline manuel + Panoramic sunroof 98.000 TL ye aldım.
    Şansıma birde shetland beji geldi iç döşeme.

Şu an 120 demişler dizel manuel aynı donanıma, feci valla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 24 Nisan 2017; 22:14:17 >
  • Günaydın,

1.4 TSI 125 ve 150 arasında tek fark yazılım ve basınçlar mıdır biliyor musunuz? Ya da nelerdir?

150 almak yerine 125'lik alıp 150'ye yükseltmek ne kadar mantıklı onu sorguluyorum.

Teşekkür ederim.
  • db3 kullanıcısına yanıt
    DSG Highline 125hp ile 150hp arasında 6.600-TL fark var. Aradaki fark sadece yazılım dahi olsa ; dışarıdan yazilim maliyeti ne kadar olacak ? Aracin ve DSG nin garantisini de riske etmeye değer mi hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

DSG Highline 125hp ile 150hp arasında 6.600-TL fark var. Aradaki fark sadece yazılım dahi olsa ; dışarıdan yazilim maliyeti ne kadar olacak ? Aracin ve DSG nin garantisini de riske etmeye değer mi hocam ?

2. el bakıyorum aslında. Çok fazla seçenek olmadığı için de karşılaştırma yapmak zorunda kalıyorum.
  • db3 kullanıcısına yanıt
    2.el bakıyorsanız ACT olmayan 125hp'lik en temizi. ACT tarih oldu malum, yeniler ACT'siz. ACT'nin kullanılmama nedeni dayanıklılıktan ziyade maliyet kaygısı gibi görünüyor ama uzun vadede sanki ACT'siz daha dayanıklı olur gibi de geliyor düşününce. İstediğiniz gibi yazılımı da yüklersiniz arzu ederseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ngt_psycho

Dün fotoğraflarını yükleyememiştim arkadaşlar. 1.4 TSI Highline + ek opsiyonludur.

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

Aracı kazasız belasız kullanın İnşallah.

Bu arada DSG mi hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Fiyatlar ne olmuş böyle yaw

2 ay oldu 0km alalı aracı. 1.6 TDI Highline manuel + Panoramic sunroof 98.000 TL ye aldım.

Golf 7 46.000 liradan girdiğinden beri diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Orijinalden alıntı: ngt_psycho

Dün fotoğraflarını yükleyememiştim arkadaşlar. 1.4 TSI Highline + ek opsiyonludur.

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

Aracı kazasız belasız kullanın İnşallah.

Bu arada DSG mi hocam ?

Çok teşekkürler çok sağ olun. Evet hocam DSG şanzıman. 150 PS olanını almak istemiştim aslında özel siparişle geliyormus 3 ayda, ben de 125 PS aldım.

• ngt_psycho kullanıcısına yanıt
    Herseyde bir hayır vardır, önemli olan keske demeyeceğin tercihde bulunmak.

Güzel tercih güzel araba, güle güle kullan.

Darısı olmayanlara.

• 2005 manuel benzinli golf'üm var. kasislere veya çukura girerken sürekli metalin metale sürtme sesini alıyorum. yetkili serviste baktırdım. burç salıncaklarının yağlanması gerekiyor, 250 lira işçilik istediler, yapmasam bir sorun olmayacağını belirttiler, yapmadım. Ama ses ciddi rahatsız etmeye devam ediyor. Uygun maliyetli bir çözümü var mıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    Kaputu açın; yapabilirseniz şu parçayı söküp altına yağ veya silikon sprey sıkın. Sorununuz biraz azalacaktır sorun burclardaysa.

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Fiyatlar ne olmuş böyle yaw

Golf 7 46.000 liradan girdiğinden beri diyorum.

60-70-80ler idealdi.. ama şuanda maalesef çok kötü durumdayız..arabanın yarı parasından fazla vergi sistemine geçildi artık.2liralardaydı dolar 4 lira artık..yazık

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,

• Yeni Golf almayı düşünüyorum son modeller apple carplay destekliyor mu arkadaşlar kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

Yeni Golf almayı düşünüyorum son modeller apple carplay destekliyor mu arkadaşlar kullanan var mı?

Apple Carplay desteği için ve Eğer araç Highline olacak ise;

-UI4 opsiyon kodlu iphone uyumlu usb 250lira (vergiler dahil) opsiyon listesinde tam adı: Electric Interface for external use, AUX-IN, USB (ipod-capaple)

-9WT opsiyon kodlu App-Connect 720lira (vergiler dahil)

Ayrıca bu opsiyonları aldığınızda telefonun ekranını media ekranında görebilme imkanına sahip olacaksınız ve navigasyona "apple map" üzerinden ücretsiz kullanabileceğiniz navigasyona sahip olursunuz

Araç Cımfortline olacaksa 8" Composition Media highline teyp ve yukardaki 2 opsiyon lazım

• 
Sayfa: önceki 23512352235323542355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.