Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
459
Favori
3.637.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22042205220622072208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Golf mk7 guncel kullanma kilavuzu pdf formatinda paylasabilecek olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar.
    Nasip olursa sıfır araç alma niyetindeyim ve bu konuda değerli görüşlerinize ihtiyacım var.
    Almayı düşündüğüm araç Golf 1.6TDİ Comfortline DSG extra olarak metalik renk (tungsten gri), ışık ve sürüş paketi araca dahildir.
    Fiyat olarak belirttiğim aracı en uygun şartlarda kaç liradan bulabilirim. Ayrıca eklemek istediğin görüş ve önerileriniz varsa belirtmenizi rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DosTÇakaL -- 5 Kasım 2016; 2:53:44 >
  • DosTÇakaL kullanıcısına yanıt
    Karartılmış cam ekletin derim 600 tl... filmden ugraşmaktan iyidir...

Led stop eklenebilir 800 tl
    Ergo aktif koltuk ekllenr bilir 1000 tl hem ısıtmalı hemde yarı derili siyah renk.

Belki dijon higline jant eklenebilir 1100 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: golfmk7

Herkese iyi forumlar. Golf mk7 guncel kullanma kilavuzu pdf formatinda paylasabilecek olan var mi?

https://drive.google.com/file/d/0B1Dw879OczQEMi16OWswalBEWms/view
  • 15 bin bakımı için manisa demotoyla görüştüm randevu aldım.ön ve arka tamponda birkaç tane çizik vardı satarken alıcı kem küm eder diye rötuş yaptırmıyordum isterse kendisi yaptırır diye.servisdeki eleman abi rötuşlayalım bunları açılmasınlar dedi ben de egede millette boya hastalığı var elletmeyelim dedim abi rötuşlu arabayla rötuşsuz arabanın fiyatında fark olmaz diye ısrar ediyor siz ne diyorsunuz araç alım satımında rötuş fiyat fark eder mi dersiniz.bence de etmez ama millet boyayla kafayı yemiş vaziyette

• Fotosunu cekip saklayın bence

• DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    Allstar almanızı önermem, Highline'a göre çok sayıda eksiği var, yalnızca görsel anlamda biraz daha iyi duruyor araç (Jantlar, döşemeler vs). Allstar'da;
    Ambiyans aydınlatması
    Elektrikli katlanır ayna
    Renkli yol bilgisayarı
    Coming Home/Leaving Home
    Far sensörü
    Yağmur sensörü
    Otomatik kararan dikiz aynası
    yok.

Allstar'da fazla olarak Bi-Xenon Basic yerine Plus var bir de Sürüş profili seçimi var.

Burda tercih size kalmış, birkaç ay önce ben de aynı ikilemde kalıp Highline tercih ettim. Highline DSG bulmakta biraz zorlanmışsınız sanırım, ben de çok aramıştım, sonunda bir tane bulabilmiştim. Umarım siz de bulabilirsiniz. Az bulunması sık tercih edilmesinden kaynaklanıyor zannımca, ben ararken bayilerde yığınla AllStar vardı, bayiler biraz AllStar itelemeye çalıştı neyse ki şansım yaver gitti Highline buldum en sonunda.
  • 05kartal kullanıcısına yanıt
    Fotoları var hocam hepsinin ama hiçbir yer bunları hasar olarak görmüyor, küçük çizik hepsi ve yapılacak işlem de ya kalemle ya da rötuş fırçasıyla yapılıyor yani lokal boya falan olmayınca kimse ciddiye almıyor rötuşu hele bir de tamponda olduğu için kimse bakmıyor ama egede ciddi hasta kafalar var:) yarın öbür gün boya var muamelesi görsün istemiyorum araba çünkü küçücük şeyler.bunları servisteki elemana söyleyince gülüyor, bunlar için indirim isteyeni kovala gitsin diyor ama egede durum başka gerçekten

• Senin arabayi isteyen sahislardan psikiyatr den sağlamdır raporu almalarini iste getirmeyenede verme arabayi.

O zaman 2 parça boyalı arabaya pert muamelesi yapan şahısları kınamayacaksınız bu muameleyi görünce de şaşırmayacaksınız

• Araç alacağım zaman ilk motor ve sanzimanina bakarım tamponunda boya olsa ne olmasa ne yazar cokta tin .

Bunu siz yapıyorsunuz demedim ama yarın öbür gün siz aracınızı satarken gelip de sizi yav bunda boya var diye burun kıvıranlar olursa ahlanıp vahlanmayın.rötuş ne ki boya bile değil ama insanların 2. elde saçma sapan beklentileri var artık.

• Burun kıvıran zaten binici degil saticidir fiyat kırmak için soyler galerici yani oylelerine araba vermem zaten.

• Bizim bu manisa turgutluda sürücüler öküz. 5 aylık arabada tamponun her yerini çizdiler. Allahtan sadece plastik aksan vede fazla uzun olmayan çizgiler. Baldıza verdiğim arabamı baldız parktan çıkarırken arkada sürücü kursu park alanına parketmekte olan çocuk önüne değilde arka cama baktığından bizim arka sağ tamponu çizdi. Yanındaki salak hocası özür dileyeceğine bu kadar olduğuna şükredin diyo. Yaşlı başlı adam, dalsan olmaz. Baldızda kendini köyü hissettiği içinde adamlada tartışamıyom mahcubiyeti artmasın diye.he tamam dedik ayrıldık. Neyse geçenlerde aynamı kırdıklarında servisten rötüş boyası almıştım. Bu kadar kısa sürese lazım olacağı aklıma gelmemişti. Clionın kırmızı rengi olduğu gibi tamponda. Bana intermetten kaliteli tavsiye edebileceğiniz pasta cila polisaj seti var mı? Araba resmen nazara geldiğinden yanımda bulundurmam gerekiyor.

• Hocam ben geçenlerde turgutluda park halindeyken aynamın kasası ve üzerinde sinyali kırmışlardı. Demotoya gittim. Bu bile fiyata etki etmez demişlerdi. Ki kendim rütuşlatı yapmalarını istedim ve ekstradan lazım olur diye rütuş botası aldım aksesuar standından ki bugün yine çizdiler arabayı lazım olacağı varmış hemencecik. Fiyeceğim o ki yaptır rütuşlatını bence. Yarın bigün oralardan soyulmasın yıkarken ve kullandıkça. Ayrıca arabayı tekrardan kendi renginde çiziksiz görmek psikolojik olarak rahatlatıyor.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Uğraşma sen ugrastikca düşündükçe başına daha çok olay gelir yapı marketlerde satılan elle uygulana bilen çizik giderici al uygula ardından spreyli parlatici al uygula çizik gidericiyi uyguladiktan sonra fazla ugrasma nede olsa tampon.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam olacağı varmış demek lazım.ben de manisa merkezde ikamet ediyorum burda durum daha beter kimse mala kıymet vermiyor ne kendi malına ne başkasın malına.geçen gün aracımı çektiler ve çekerken ön tamponu hafif çizmişler bunun üstüne hesabını sormaya gittiğimde fotoğraf göstermeye yanaşmadıkları gibi biz yapmadık diyorlar.ben de ağzıma geleni söyleyip çıktım.pasta cilaya gelince ben meguiars ürünlerini kullanıyorum.85 lik meguiars pasta ve normal cila var internetten aldım onları kullanıyorum.uygulamayı da koçtaştan aldığım pedlerle yapıyorum sonuç gayet güzel oluyor.arabanızda bulunsun lazım olabiliyor.

• Hocam rütuştan zarar gelmez fiyatta düşmez.
    Boya açılırsa kavramaya devam ederse lokal boya gerektirir lokal boya araca 500 lira zarar demek...

Gönül rahatlıgı ile yaptırın.

• Merhaba arkadaşlar Golf 7 midlline plus aracıma sis farı montajı yaptırıcam. Sis farlarının siparişini vermiştim zaten elime geçmesinden sonra montaj işlemlerini yapıcam. Bugün bir oto elektirikçisiyle görüştüm montaj işlemi için. Ön sisleri arka sislere bağlayalım açınca 2si birden yansın. Hem size maliyet açısından daha uygun olur falan filan gibisinden şeyler söyledi. Benim burda aklıma takılan 3 şey oldu adam kolaya kaçıyor diye güvenemedim açıkçası. Herneyse şimdi 2 sini birbirine bağlayınca çok anlamasamda akım volt değelerinden sigorta yada herneyse o gibi sıkıntı olur mu ? Bir diğer şey ise ileride vizede herhangibir sıkıntı olur mu bu durum ? Bir diğeri ise garantide sorun çıkarır mı servis..
    Şimdiden teşekkürler.. İyi günler..
  • takashi_abi T kullanıcısına yanıt
    Vizede tabiki sorun olur, ayrıca ön sisleri yakıcam derken gereksiz yere arka sisi de yakar bol bol gıyabınızda küfür ettirirsiniz

• 
Sayfa: önceki 22042205220622072208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.