Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
458
Favori
3.637.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22032204220522062207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Güzel bir Cuma gününe uyandık Selami, Almanya ile ipler kopma noktasina geldi catti acikca teröristlere destek veriyorlar Alman araçlarına kısıtlama türü birşeyler gündeme gelebilir. Allah tamamına erdirsin.

Kısıtlama ne ki ? 15 Temmuz sonrası Alman aracı alanları sorguya alacaklarmış.
  • ognemir kullanıcısına yanıt
    Çok güzel cevap hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar direksiyonun parlamaması için ne yapmak gerekiyor?

• ognemir kullanıcısına yanıt
    Herşey olabilir bekleyip göreceğiz artık.
  • alman aracı alanlar memuriyetten de ihraç edilecek deniyor. ancak üst düzey bürokratların kullandığı mercedesler konusunda kafalar karışıkmış biraz.

• arasira kullanıcısına yanıt
    Bizim eski konuda çerkez bi abi vardi krem sürüyordu ise yariyor diyordu deri ise direksiyon yani. Tabiki ben denemedim.
  • selam arkadaşlar bu apple carplay olayı ne alemde ?

yeni nesil 6.5 tum teyplerde varmı yoksa belirli bir model mi sipariş vermek gerekiyor ?

extra para karşılığı acılıyor onu biliyorum ?
  • quote:

Güzel bir Cuma gününe uyandık Selami, Almanya ile ipler kopma noktasina geldi catti acikca teröristlere destek veriyorlar Alman araçlarına kısıtlama türü birşeyler gündeme gelebilir. Allah tamamına erdirsin.

Bu yaptığın tamamen goygoydur ve samimiyetsizliktir.

Almanyaya ayar veren cb Mercedese biniyor.

Provoke edeceksen Bmw Mercedes konularına da yaz. Teröre destek veren Fransa abd ingiltere var, renault konularına yazabilirsin ama nerde.

• Negatiwe kullanıcısına yanıt
    Alman Leopard Tanklarını da unutmayalım Serdar Hocam. Fırat Kalkanı'nın başında M60'lar birer birer vurulurken Leopard'lar kullanılmaya başlayınca çok şükür şehidimiz azaldı.

GoyGoy veya Gider yapılacaksa bu lanet olasıca teröre destek verenlerin alayına yapılması gerektiğini anlayacaklar inşallah. Almanya = Fransa = İngiltere = ABD ne farkı var bunların birbirinden?

Goygoy olsa benimde Alman aracim olurdu ama yok Japon var bende nasil goygoy oluyor o halde ?
  • beyhude çaba sarfediyorsunuz. muhatap olmayın boşuna. âlimin cahille işi olmaz.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Leopard'a muhtac degiliz onlar olmadan da operasyon yapilir otokarin ürettiği yerli zirhli araclar var tankta yapmislardir belki de Alman'a muhtac degiliz cok sukur dengeler degisti artik ve evet alayına gider yapmak lazımda siz vw severler neden karsi cikiyor onu cozemedim.
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Krem daha da parlatmaz mı?

• quote:

Goygoy olsa benimde Alman aracim olurdu ama yok Japon var bende nasil goygoy oluyor o halde ?

Goygoy bindiğin araç değil konudaki anlamsız çabalarınla alakalı.

Biz toyota konusuna işid terör örgütünün toyota kamyonetle katliam yaptığını yazarak insanların vatan sevgisini sorgulayip amin çekmiyoruz.

Alayına gider yapalım o halde diyoruz zaten, bak az önce yine M60T içinde şehit haberi düştü ajanslara. Allah belalarını versin askerimize kurşun sıkanların, tek saç teline zarar verenlerin. Almanlar dosttur diyen de yok. Adamlar Leopard satmadığı için Altay geliştirilmeye başlandı, unutmadık. Ancak hala daha seri üretime geçmediği için Amerikan hurdaları ile Leopardlara da muhtacız. Konuyu nereden nereye getiriyorsunuz! Emisyon skandalı çıktı goygoy, savaş çıktı goygoy. Azıcık gerçekleri görün. Bak sıradaşı sedan Aegea Euro NCAP'te patates oldu. Niçin kimse bahsetmiyor? Bırak da VW konusu VW severlere kalsın.

Fiat Agean ile ilgili ben hiçbir zaman olumlu yorum yapmadım ki hatta 3 kez paylastım. Vaktiyle bizim meclise makam araclari icin Toyota ile gorusuldu diye biliyorum ama isin icine zırh girdigi icin ve Toyota bu konuda yetersiz kaldigi icin Alman marka araclar tercih edildi diye biliyorum. Daha önce dediğim gibi Honda konularında 90 gün ceza aldım sizinkilerin şikayeti ile o nedenle burada yaziyorum geri alsinlar sikayeti bende orada yazayım diyorum.
    İşid dediğin terör örgütüne destek verenler zaten abd,israil ve avrupa dolayısı ile toyota araç kullanmaları Japonya ile alakalı değil ikisi farklı şeyler.
    Şikayeti almasınlar , sen yine burada yaz da goygoyu azalt VW alanlar Almanya'ya tepki koymuyor ya da terörü lanetlemiyor algısı yaratma yeter. Para bizim memlekette kolay kazanılmıyor. Herkes kendince en iyisini almaya çalışıyor. O nedenle azıcık saygı başka tercihlere

Gün gelir Honda da cezbedici araç yapar, gider buradaki pek çok üye onu alır.

Hocam yorumlarım yanlis anlasiliyor ben keşke o şekilde düşünseler para avrupalıya gitmesin anlamında yazıyorum yoksa buradaki herkes zaten aracini almis kullaniyor yapacak birsey yok o konuda ben sizi suclamiyorum özetle zaten mantıken saçma olur.
    İşte bu mesajına kimse bir şey diyemez

• 
Sayfa: önceki 22032204220522062207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.