Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emre.koc Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
53.005
Cevap
508
Favori
3.447.759
Tıklama
Giriş
    13962 Mesaj

Cheset isimli kullanıcı bu konuda engin bilgi ve tecrübeye sabit. Cevap verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Cheset , zamir84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • 2013 VW Golf 1.4 TSI ACT DSG Highline BEYAZ Sunroof, U Led, Led Stoplar, 18" Durban, Adaptif Şasi, ErgoAktive Koltuk, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Görüş Kamerası, Discover Media, Renkli Yol Bilgisayarı.
    • Yazlık 225/40/18 Potenza S001 Kışlık 205/55/16 WinterContact TS850

• Iphone 8 plus
  • Yarbay
    9584 Mesaj

Normalinde max %10 yapmaları lazım indirim isteyen müşterilerden...

Zubizu diye uygulama var volkswagen kampanyası sunuyor 4 yas ve üstüne %16 indirim sağlıyor.

Sıfır arabalarda aybı şekilde indirim saglıyor golf %3 veriyor

Volkswagenim uygulamasını indir.
    Online servis randevusu al %10 indirim varmış.
    Bi bak istersen

Siz bulundugunuz tüm bayilere sorun baktınız fiyat aynı.
    Müsterimemnuniyeti ve arıza bakım onarımda kim iyiyse onu tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 30 Ekim 2016; 13:25:53 >
    |
    |
    dogantr661 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2015 Golf 1.4 manuel 15 bin bakımını 2 hafta evvel yaptırdım. Araç 15.800 km de idi fiyat olarak silecek suyu hariç (doluydu) 543 lira para verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dogantr661 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    551 Mesaj

geçen hafta 1,6 tdi 90 ps 2016 model manuel golf 7 min 15 bin bakımını 600 tl ye yaptırdım
    |
    |
    abormen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    selamlar şu an gemide olan 1.2 dsg araç için kapora verdim. Bugün internette denk geldiğim haberlerde 1.0 tsi nin yıl sonuna dek ülkemize geleceğini ve 2017 de golf 7 nin makyajlanacağını okudum. Hadi makyaj neyse de bu motor olayı aklımı karıştırdı. Sizce beklemelimiyim yoksa değmez mi?
    Araç beyaz + sürüş konfor, ışık görüş, büyük ekran, geri görüş kamera, bi xenon basic ve karartılmış cam. 4000 lira indirim ile 82600 fiyat verdiler iyimidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucleus85 -- 30 Ekim 2016; 16:05:47 >

%4,5 gibi indirimli almışsınız gayet güzel rakam zorlasan %5 olurdu buda 300-400 tl daha aşagı alırdınız.
    İndirimde sıkıntı yok.

1.0 motor konusuna gelince motor harbi harbi yakar.
    1.2 1.0 a göre daha mantıklı ve ekonomik olur.

Bir kaç yorum üste 1.4 1.2 hakkında yorumda bulundum
    1.4 1.2 ye göre nekadar mantıklıysa
    1.2 1.0 a göre daha mantıklı.

Motor konusunda ikilemde kalmayın...

Renault clio için 0.9 hacimli turbolu motor üretti 120 bg yanlış hatırlamıyorsam motorun gaza tepkisi muazzam fakat belirli noktadan sonra nefesi kesiliyor. Gitmesi için gaza yüklenince yakıtı yükseltiyordu... 0.9 renaultun elinde patladı üretimi kaldırdı...

1.0 motoru audide kullancagından dolayı motorda kaldırılma felan olmaz diye düşünüyor.. bişekilde doğuş türkiye pazarında satmak zorunda... doğuş stratejik anlamda mükkemmel kafaya sahip nasıl yol izleyecegini beraber görcegiz.

Kendi düşüncem türkiye pazarına 3 benzinli motor secenegi fazla. 1.2 motoru veya 1.4 ü kaldırabilir.
    1.2 yi kaldırırsa
    1.0-1.4 arasında yaklaşık 8 binlira fiyat farkı oynar milleti 1.0 a götürebilir.

1.4 ü kaldırırsa
    1.0-1.2 arasında 4 binlira fiyat farkıyla insanların tercihine bırakabilir.

3 motor durur 1.0 higline donanımla gezbedici rakamla sattırmayı başarabilir..

Var sayımlar fazla doğuşun hamlesi nasıl olcak görcegiz

|
    |
    nucleus85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1721 Mesaj

Merhaba

Teknik bilgiye sahip olmamanız kadar doğal bir durum olamaz, her bilgiye hepimiz sahip olamayız ihtiyacımız olmadığı sürece.

Lastik basınç ölçümü Golf te bulunmuyor. Bu sebeple janta montajı yapılmış herhangi bir sensör de yoktur. İstediğiniz jantı alıp takabilirsiniz. Devir sayısındaki farklara göre bir lastikte problem olduğunu öngörür.

Lastik basınç sensörü janta monte edilmiş bir sensör ve kablosuz bağlantı modülünden oluşup size 4 lastiğin net psi/ bar değerlerini verir.

Gösterdiğiniz vw amblemli jant bir araçtan sökülmüşse fiyatı normal hatta biraz daha indirebilirsiniz de, fiyatlar bu seviyede. Ben de araç alındığı gibi sökülen Audi 16inch jantlarını 850 tl ye aldım.

|
    |
    Cheset kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

0,9 tce motorun üretiminin durduğu falan yok üretim devam ediyor motor 90hp yalnız trye getirmiyor olabilirler renonun müşterisi çoğunlukla şirketler onlarda malum dizelci

|
    |
    leon_312 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • 2013 VW Golf 1.4 TSI ACT DSG Highline BEYAZ Sunroof, U Led, Led Stoplar, 18" Durban, Adaptif Şasi, ErgoAktive Koltuk, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Görüş Kamerası, Discover Media, Renkli Yol Bilgisayarı.

• Iphone 8 plus
  • Yarbay
    9584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

0,9 tce motorun üretiminin durduğu falan yok üretim devam ediyor motor 90hp yalnız trye getirmiyor olabilirler renonun müşterisi çoğunlukla şirketler onlarda malum dizelci

aynen benim demek istediğimde oydu.... türkiye pazarında durduruldu.

Ne yazık ki arabayı araç olarak gören bi milletiz tutku yok, 0,9 tce yoksa çok dinamik bir şehir içi arabası olabilirdi. Uzun Yolda nefesinin yetmemesi normal aslında hız sınırlarına uyulduğu sürece ben çok müsrif olacağını düşünmüyorum

|
    |
    leon_312 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Iphone 8 plus
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

Ben Engin bilgiye mi sahipmişim 😬

|
    |
    TiFoSi_BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1956 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nucleus85

selamlar şu an gemide olan 1.2 dsg araç için kapora verdim. Bugün internette denk geldiğim haberlerde 1.0 tsi nin yıl sonuna dek ülkemize geleceğini ve 2017 de golf 7 nin makyajlanacağını okudum. Hadi makyaj neyse de bu motor olayı aklımı karıştırdı. Sizce beklemelimiyim yoksa değmez mi?
    Araç beyaz + sürüş konfor, ışık görüş, büyük ekran, geri görüş kamera, bi xenon basic ve karartılmış cam. 4000 lira indirim ile 82600 fiyat verdiler iyimidir?

Vw-tr anayasasında kendilerinin dayattığı FİYAT Garantisi yok !!! Maddesi hükmüne göre henüz gemide olan ve 15 güne anca elinize geçecek araç için 2000 lira zam yaptılar diyelim yarın sabah!!! Yansıtmayacaklarmı yani????

%7,7 indirim alanlar var !!! 3-5 gün önce!!!
    TC vatandaşı olan (suriyeliler dahil) herkese %6 indirim uygulanıyor şu ara.....

Aracınız geldiğinde masa başında fiyatı tekrar değerlendirin bence o günün şartlarında!!!!
    Vw i satarken kar edilir bir nebzede,,,alırken de kar etmek lazım

Euro seyrine göre (3.42güncel) %6 %6,5 indirim lazım 3.50 ye uzanan her şartta %5 eyvallah tamam

Anlamsız 2000 tl zam geldi eylül ortasından bu yana
    Amacım hevesi tuzlamak falan değil....4000 indirim yapmışlar....5000 yapaydılarda cepte kalan 1000 bonusla keyfinize keyif kataydınız
    Hayırlı olsun kazasız belasız

|
    |

• Yüzbaşı
    293 Mesaj

Bu mesajların muhatabı beden benim anlamış değilim tifosibjk isimli kullanıcı hiç bir son kullanıcının sahip olamayacağı bir bilgiyi paylaştı bende ona cevap yazdım onun üzerine de böyle çapsızca saygıdan uzak bir şekilde benimle dalga geçer gibi de size bir şey yazmış.

|
    |
    Bahsedilenler: TiFoSi_BJK , gurkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Ne yazık ki arabayı araç olarak gören bi milletiz tutku yok, 0,9 tce yoksa çok dinamik bir şehir içi arabası olabilirdi. Uzun Yolda nefesinin yetmemesi normal aslında hız sınırlarına uyulduğu sürece ben çok müsrif olacağını düşünmüyorum

düşüncene katılıyorum,
    |
    |
    Benim de bildiğim kadarıyla ayrı bir basınç sensörü yok. ABS sisteminden aldığı bilgiyle bildirimde bulunuyor. Ancak sistem bende gayet düzgün çalışıyor. Şöyle ki; dün itibariyle kışlık teker taktırdım. Lastikçiden çıkıp 2 km kadar yol gittikten sonra sağ arka tekerde basınç kaybı olduğunu tespit etti sistem. Kontrol ettiğimde 2 psi kadar az hava basmışlar. Ayrı ayrı basınçları göstermiyor ama kayıp varsa isabetli şekilde bildiriyor.

Şu linkte konu tartışılmış isteyen inceleyebilir;

http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=2912

Peşin not: Bu mesajda kesinlikle forum yahut site reklamı yoktur.

|
    |

en son 1 yıl önce set yapmıştım lastiği her şişirdiğimizde bunu set yapmak gerekiyor mu? yolda başka aracın uyarması üzerine lastiğin patlamış olduğunu gördüm epey yol gitmişim patlak lastikle hiç hava kalmamıştı buna rağmen uyarı işareti de çıkmadı.
    |
    |
    M.L.Crassus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yol bilgisayarı net şekilde tüketim göstermeyebilir şehir içi kullanımlarda ,sapma yapması normal..

Uzun yolda sapma en aza iner. Nette gösterebilir nete yakın degerde göstere bilir.

|
    |
    pnrcn2008 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mümkün hatta firmadan firmaya fark çıkar. Kalibrasyonu var vcds kablosu ile yapılıyor

|
    |
    pnrcn2008 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Iphone 8 plus
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.