Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53.710
Cevap
458
Favori
3.637.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Golf 7 Midline Plus ile Comfortline donanım arasındaki bariz farklar nelerdir ? Aradaki farkı vermeye değer mi ?
  • ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    Sis farı daha büyük jantlar çift bölgeli klima pşano Black konsol koltuklar fonksiyonel direksiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Arkadaşlar merhaba,

Golf 7 Midline Plus ile Comfortline donanım arasındaki bariz farklar nelerdir ? Aradaki farkı vermeye değer mi ?

Emir Hocama ilaveten ; ambians aydınlatması , alcantara kumaş koltuklar... İmkan varsa kesinlikle değer aradaki farka.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokayozyer

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bionic1

Ya hocam kıl tüy şeyleri niye dert ediyon kendine. Heralde çoluk çocuk yok sende. Varsa onlar binince zaten resimdekilerden bin beter olacak. Ha binenlere galoş vereceksen bilmem. Bunlar tüketim ürünü, emtia degil sonuçta, o kadar takmaya gerek yok. Bayiden satılmış arabaya bir kuruş indirim alamazsın eğer niyetin oysa. O nedenle boşver bence.

inan araç için çok titiz değilim. hadi bikaç hafta teşhirde sorun değil ama ya daha fazla kaldı ise.. açıkçası içime kurt düştü.
    aracımın teşhir olmadığını varsayıyorum, bayinin söylemesi gerekirdi bence.. sadece aracı almaya gittiğimde ön camın iç kısmında etiket artığı vardı.. yani yırtılmış kağıt.. onu fark edebildim. onuda temizleyip teslim ettiler , dört döndüm aracın etrafında bişey varmı diye..
    neyse ya aldık biniyoruz hayırlısı ile..
    bu arada aracımdan fena halde memnunum. biçok c sınıfı test ettim alırken. leon ile arasında kaldım ama buna karar kıldık...
    ama yine söylüyorum kapıları açık şekilde müşteriye teşhir edildi ise mutlaka söylenmeli....sonuçta bizde bayiye gidip o araçtan diğer araca inceliyoruz. bunların hepsi müşteriye söylenmiyordur heralde.. bide araç dışarda idi , foto için çıkarmış olabilirler belki ...
    belkide bana bişey de imzalattılar teşhir durumları için, şimdi bide o geldi aklıma ...
    bi boya ölçer cihaz bulayım bide boyasına bakacam...

Teşhir tv olsa neyse de teşhir arabayı sorun göreni ilk defa görüyorum. Sonuçta orda kullanılmıyor o araç.

haklısında dostum, hep 2. el aldık araçlarımızı , ilk sıfır aracım.
    ne biliim, teşhir işte, çok mu sorun ettim acaba..

biraz canım sıkıldı sadece , olmasa daha iyi hissederdim ...

Hocam ; hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanın. Aracın teşhir ki vw de teşhir diye bir şey yoktur, olduğu kanaatine nerden vardiniz? Koltukta ufak bir leke olabilir, gölge olabilir, süetin katı olabilir vs vs. Sağda solda çizik mi var? Direksiyonda tırnak izi mi var? Piano Black'te mi sorun var? Kapıdaki cam açma düğmelerinde mi sorun var? Görseller gayet stokta bekleyen araç gibi duruyor.

yaw dostum jelatin melatin dediler kafamı bulandırdılar..teşekkürler iyi dileklerin için..
    galeri içinde o durumda bi süre beklemiş bi araçta olabilir sorun etmeyeceğim zaten.. o nokta gibi olan leke de fotodan sanırım. digital bi leke olabilir. koltukta yok öle bişi zaten. ben sadece koltuk örtüleri veya kadranda jelatin falan varsa onların sökülmüş olduğuna işkirlendim. yoksa araçta hiç bir iz emare yok. direksiyon koltuk vites topuzu falan gayet iyi..
    boşuna kuruntu yaptım sanırım. galeri içinde çok fazla beklemiş olma ihtimaline de biraz kafayı taktım. o sebeple şasi nosundan ülkeye ne zaman girmiş onu öğrenebiliyormuyuz diye sordum. iş ordan buralara geldi... teşhir meşhir falan muhabbetleri...

Yok hocam jelatin filan yok merak etmeyin. Saģı solu kontrol edin, leke tırnak izi vs yoksa sorun yoktur. Araç fotolardan belli, yanıyor. İyi günlerde kazasız belasız keyifle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Ruhsatta üretim tarihi yazar ilk muayaene geçerlilik tarihinden üstüne 1 ay koy bayiye ulaşma zamanı gibi.

hemen bakıp kontrol edicem dostum..akşam saati boşuna teleşlandık galiba..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bionic1

Ya hocam kıl tüy şeyleri niye dert ediyon kendine. Heralde çoluk çocuk yok sende. Varsa onlar binince zaten resimdekilerden bin beter olacak. Ha binenlere galoş vereceksen bilmem. Bunlar tüketim ürünü, emtia degil sonuçta, o kadar takmaya gerek yok. Bayiden satılmış arabaya bir kuruş indirim alamazsın eğer niyetin oysa. O nedenle boşver bence.

inan araç için çok titiz değilim. hadi bikaç hafta teşhirde sorun değil ama ya daha fazla kaldı ise.. açıkçası içime kurt düştü.
    aracımın teşhir olmadığını varsayıyorum, bayinin söylemesi gerekirdi bence.. sadece aracı almaya gittiğimde ön camın iç kısmında etiket artığı vardı.. yani yırtılmış kağıt.. onu fark edebildim. onuda temizleyip teslim ettiler , dört döndüm aracın etrafında bişey varmı diye..
    neyse ya aldık biniyoruz hayırlısı ile..
    bu arada aracımdan fena halde memnunum. biçok c sınıfı test ettim alırken. leon ile arasında kaldım ama buna karar kıldık...
    ama yine söylüyorum kapıları açık şekilde müşteriye teşhir edildi ise mutlaka söylenmeli....sonuçta bizde bayiye gidip o araçtan diğer araca inceliyoruz. bunların hepsi müşteriye söylenmiyordur heralde.. bide araç dışarda idi , foto için çıkarmış olabilirler belki ...
    belkide bana bişey de imzalattılar teşhir durumları için, şimdi bide o geldi aklıma ...
    bi boya ölçer cihaz bulayım bide boyasına bakacam...

Teşhir tv olsa neyse de teşhir arabayı sorun göreni ilk defa görüyorum. Sonuçta orda kullanılmıyor o araç.

haklısında dostum, hep 2. el aldık araçlarımızı , ilk sıfır aracım.
    ne biliim, teşhir işte, çok mu sorun ettim acaba..

biraz canım sıkıldı sadece , olmasa daha iyi hissederdim ...

Hocam ; hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanın. Aracın teşhir ki vw de teşhir diye bir şey yoktur, olduğu kanaatine nerden vardiniz? Koltukta ufak bir leke olabilir, gölge olabilir, süetin katı olabilir vs vs. Sağda solda çizik mi var? Direksiyonda tırnak izi mi var? Piano Black'te mi sorun var? Kapıdaki cam açma düğmelerinde mi sorun var? Görseller gayet stokta bekleyen araç gibi duruyor.

yaw dostum jelatin melatin dediler kafamı bulandırdılar..teşekkürler iyi dileklerin için..
    galeri içinde o durumda bi süre beklemiş bi araçta olabilir sorun etmeyeceğim zaten.. o nokta gibi olan leke de fotodan sanırım. digital bi leke olabilir. koltukta yok öle bişi zaten. ben sadece koltuk örtüleri veya kadranda jelatin falan varsa onların sökülmüş olduğuna işkirlendim. yoksa araçta hiç bir iz emare yok. direksiyon koltuk vites topuzu falan gayet iyi..
    boşuna kuruntu yaptım sanırım. galeri içinde çok fazla beklemiş olma ihtimaline de biraz kafayı taktım. o sebeple şasi nosundan ülkeye ne zaman girmiş onu öğrenebiliyormuyuz diye sordum. iş ordan buralara geldi... teşhir meşhir falan muhabbetleri...

Yok hocam jelatin filan yok merak etmeyin. Saģı solu kontrol edin, leke tırnak izi vs yoksa sorun yoktur. Araç fotolardan belli, yanıyor. İyi günlerde kazasız belasız keyifle kullanın.

leke , tırnak izi , çizik , iz falan hiçbişeye rastgelmedim. iyi dilekleriniz için tekrar tşekkürler, allah herkese iyi günlerde sürmeyi nasip etsin....
    zaten neyi sürdüğün değil içinde mutlu olup olmadığın önemli...insan sıfır araba alıp gününü gecesin kendine zehir edebiliyor.
    aracı aldım, ardından 2 haftadan fazla süren ağır bi gribe yakalandım.. yeni kurtuldum saylır iğne , serum faln....
    allah sağlık sıhhat afiyet versin..herkese hayırlı cumalar dostlar....

• gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi hangi vilayet hangi bayiiden aldiniz bilmiyorum ama VW in eskisehir yolundaki(adini hatirlamiyorum) bayisinde orada arkada DOD un arabalari var en arkada sifir VW ler var otopark gibi bir yerde bekliyor. 2.el bakmaya gelenler sifirlarinda kapisini zorlamis kirletmis olabilir mesela
    O yuzden temizlemislerdir :)
    Belki jelatinle kilifi temizlerken sokmuslerdir.

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Hehehe golfle passatta boyle

Daha 2015 de passatla golf aldik
    Size herhalde garanti bankasinin eski kurye aracini verdiler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2016-model-0-km-vw-passat-1.4-tsi-bmt-trendline-125-ps-man-269015734/detay
    Passattada varmis aaa Golftede var.
    Bu bilgi patlamasi arkadaslarin isi zor.

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• Sevgili fransız dostu

Hiç bir vw bayi bu şekilde teslimat yapmıyor alıcı özellikle naylonları kalsın demezse size hayatta başarılar. Sömestr bitse de kurtulsak

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Maalesef golf almakla olmuyor bu isler.

Belki bi gun bayiiye gidersenizde satilan araçlari incelerseniz.

Tabii vw bayiilerinin hepsini bilmenizden ne kadar samimi oldugunuzu anliyorum Dogus otoda basarilar.

• Bu bu nedir bu koltukların durumu böyle olunca daha ucuz mu oluyormuş fiyatı
  • quote:

Ruhsatta üretim tarihi yazar ilk muayaene geçerlilik tarihinden üstüne 1 ay koy bayiye ulaşma zamanı gibi.

ilk muayene süresi 16/12/2018 olduğuna göre burda ne çıkarabiliriz.
    ülkeye girişte muayene edilerek mi geçiyor oluyor..
    Arabanız 16/12/2015 tarihinde üretimden çıkmış demek. Kabaca 1 ay sürüyor bayiye ulaması. Siz ne zaman teslim aldıysanız 15 ocaktan o zamana kadar bayide yatmıştır. Ha showrooma mı koymuşlardır güneş altında mı yatmıştır orası belli olmaz

• quote:

Arabanız 16/12/2015 tarihinde üretimden çıkmış demek. Kabaca 1 ay sürüyor bayiye ulaması. Siz ne zaman teslim aldıysanız 15 ocaktan o zamana kadar bayide yatmıştır. Ha showrooma mı koymuşlardır güneş altında mı yatmıştır orası belli olmaz

e 15 ocakta aldığıma göre, neredeyse gelir gelmez almışım o zaman....
    15/01/2016 tescil tarihi...
  • Sayın Golf ARAÇ SAHİPLERİ selamlar saygılar.
    Composite Media 6.5'' ve üstü multimedya altetine sahip olan araçlarda mevcut olan app connect ve mirrorlink ile ilgili özellikler ve bunların açılması kullanımı ile ilgili bilgi almak isteyenler paylaştığım linkten gerekli bilgileri edinebilirler.
    http://www.golftutkusu.com/topic/1489-65-composition-media-app-connect/
    Yarın kendi üretim ve teslim tarihine bakar net bilgi veririm. Aracım ctesi gümrüğe girmiş ertesi cuma akşamı bayiden çıkarmıştım

• quote:

Yarın kendi üretim ve teslim tarihine bakar net bilgi veririm. Aracım ctesi gümrüğe girmiş ertesi cuma akşamı bayiden çıkarmıştım

tamam dostum teşekkürler..
    sıfır araçların ilk muayenesinin ne zaman yapıldığını tespit edersek o zaman iş çözülmüş olur.heralde ülkeye ilk girişte yani gümrükten çekilirken ilk muayenesi yapılıyor olabilir..
    bide ilk muayene 3 yıl sonramıyıdı ben 2 yıl biliyordum..
  • quote:

quote:

sıfır araçların ilk muayenesinin ne zaman yapıldığını tespit edersek o zaman iş çözülmüş olur.heralde ülkeye ilk girişte yani gümrükten çekilirken ilk muayenesi yapılıyor olabilir..

ilk muayene 3 yıl, üretim bitiş tarihinden itibaren. aracın ülkeye girişi ile alakası yok
  • quote:

Sevgili fransız dostu

Hiç bir vw bayi bu şekilde teslimat yapmıyor alıcı özellikle naylonları kalsın demezse size hayatta başarılar. Sömestr bitse de kurtulsak

• quote:

quote:

quote:

ilk muayene 3 yıl, üretim bitiş tarihinden itibaren. aracın ülkeye girişi ile alakası yok

fabrikadan çıktıktan bir ay sonra ben mi satınaldım yani..
    bide ne kadar bekledi nerede bekledi falan diye düşünüyordum.
    bunlar yurda trenle geliyor sanırım. anca yurda girer.
    eğer 1 ay sonra satınaldı isem fazla beklemiş olmaz..çok hızlı gibi geldi bana...

• 
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.