Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
458
Favori
3.637.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim 2013 1.6 tdi 105 lik bir GOLF 7 comfortline aracım var. Araç 5 aylık ve şu anda 60.000 km yol yaptım.Burası Şaka gibi gelebilir ancak bu 60.000 km nin rahat 30.000 kmsi 180 - 200 km süratle geçmiştir.

iki radar arasını genellikle 180 - 200 le geçiyorum :) tüm radar yerleri ezberim de olmasına rağmen eve her hafta ceza geliyor :)

İki sorum olacak:

1 - Araç resmi olarak tavan hızı 198 km saat olarak veriyor. ben düzlüklerde 204 - 205 km yi görebiliyorum. 1.6 tdi 105 beygir ile bu süratin üzerine çıkan var mı?

2 - Araç 160 km den 200 kmye 35 saniye gibi bana göre geç bir sürede ivme kazanıyor, bu sizce normal mi? Konu hakkında bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.
  • selamlar. Golf 7 1.6 tdi 105 lik comfortline kullanıcısıyım açılan gizli özellikler ve maliyeti hakkın da bilgi verebilir misiniz ?
  • gob london G kullanıcısına yanıt
    Gizli özellikler 40tl aktif ediliyor. İst ender eletronik, sitesinden aktif edilen özellikleri göre bilir siniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gob london G kullanıcısına yanıt
    Hocam golf6 tdi dsg kullandım ama son hızı nedir bilmiyorum. Genelde fabrika verisi olan son hız limitine 23-25km eklerim.

Edit= 122tsi fabrika verisi son hız 203km otobanda 226km hıza çıkmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N KUL -- 7 Nisan 2014; 0:59:42 >
  • ARACINIZIN GARANTİSİ BOZULMAZ

Tek özellikte açılsa tamamı da açılsa toplam 40 TL dir.

Ürün Özellikleri :
    Kontağın ilk açılışında ibrelerin sona vurup geri gelmesi
    Kapıları uzaktan kumanda ile kilitlerken ve açarken uyarı sesi (orjinal alarm olan araçlarda buzzerdan öter) (Alarm olmayan araçlarda korna hafif çalar)
    Coming Home fonksiyonunun otomatik olması (normalde bir kere selektör atılması gerekiyor)
    Coming home ve leaving home fonksiyonlarının sis farından yanması
    Katlanır aynasının altında aydınlatma olan araçlarda ayna katlandıktan sonrada ışıkların açık kalması
    Ön Yol bilgisayarında araca ilave edilmesi gereken benzinin litre olarak gösterilmesi (türkçe çeviride "ek yakıt" olarak yazıyor)
    Gündüz sürüş farlarının teyp üzerinden kapatılıp açılabilmesi
    Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin 3 kereden 4 kereye yükseltimi (destekleyen modüllerde)
    Geriye takıldığında sağ aynanın aşağı inmesi
    Klima paneli "Auto" konumundayken klimanın çalışma şiddetinin gösterimi
    Far anahtarı "0" veya gündüz "Auto" konumundayken arka parklarında yanması
    Sinyallerin amerikan park yanması
    Virajlarda sislerin yanması
    Araç kilitledikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması (highline araçlarda)

not: Ender eletroniğin sitesinden alıntıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gob london

Arkadaşlar herkese selamlar.

Benim 2013 1.6 tdi 105 lik bir GOLF 7 comfortline aracım var. Araç 5 aylık ve şu anda 60.000 km yol yaptım.Burası Şaka gibi gelebilir ancak bu 60.000 km nin rahat 30.000 kmsi 180 - 200 km süratle geçmiştir.

iki radar arasını genellikle 180 - 200 le geçiyorum :) tüm radar yerleri ezberim de olmasına rağmen eve her hafta ceza geliyor :)

İki sorum olacak:

1 - Araç resmi olarak tavan hızı 198 km saat olarak veriyor. ben düzlüklerde 204 - 205 km yi görebiliyorum. 1.6 tdi 105 beygir ile bu süratin üzerine çıkan var mı?

2 - Araç 160 km den 200 kmye 35 saniye gibi bana göre geç bir sürede ivme kazanıyor, bu sizce normal mi? Konu hakkında bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

ben 140 üzerine çıkmadığım içim yorum yapamayacağım

• hankook ventus prime 2

• quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

hankook ventus prime 2

Neden Hankok Nazım Abi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin181

quote:

Orijinalden alıntı: gob london

Arkadaşlar herkese selamlar.

İki sorum olacak:

ben 140 üzerine çıkmadığım içim yorum yapamayacağım

Sen Radar'a çalışıyosun o zaman :)

Fabrika verileri nedense düşük oluyor bende anlamış diilim ama o hızı geçtiği kesin

Bende 1.4tsi var hiç zorlamadan 200 'ü görüyorum Ama tdi hakkında bilgim yok aklıma takılan şu 60000km neara yaptın

• MyValue kullanıcısına yanıt
    Sefa hankook lastiklerle geldi araba daha önce hankook marka hiç kullanmamıştım araba 22bin km oldu 16bin km'sini hankook lastiklerle yaptım ilerde tekrar aynı lastiklerden hiç düşünmeden alabilirim mükemmel lastikler. Yol sesi,yol tutuşu her konuda çok başarılı buldum ventus prime2 tavsiye ederim.

• quote:

Sefa hankook lastiklerle geldi araba daha önce hankook marka hiç kullanmamıştım araba 22bin km oldu 16bin km'sini hankook lastiklerle yaptım ilerde tekrar aynı lastiklerden hiç düşünmeden alabilirim mükemmel lastikler. Yol sesi,yol tutuşu her konuda çok başarılı buldum ventus prime2 tavsiye ederim.

Tercihim michelien ve goodyear yonundr nazim abi

• MyValue kullanıcısına yanıt
    michelin ve goodyear ikiside işini iyi yapar. goodyear efficent
  • quote:

michelin ve goodyear ikiside işini iyi yapar. goodyear efficent

Michelien pilot sport 3. Hale hazirda bekliyo bu ay takmayi dusunuyorum

• Arkadaşlar Honda jazz 1.4 cvt şanzıman aracımı satarak golf almak istiyorum. 1.2 dsg 105 beygir aracın çekiş durumu nasıldır.? Yokuşta kaydırma yaparmı? Şehir içi istanbul yakıt tüketim değeri nedir? Metalik boya çizilmeye ve darbeye daha çok mu dayanıklıdır.?
    Yardımcı olurmusunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

Arkadaşlar Honda jazz 1.4 cvt şanzıman aracımı satarak golf almak istiyorum. 1.2 dsg 105 beygir aracın çekiş durumu nasıldır.? Yokuşta kaydırma yaparmı? Şehir içi istanbul yakıt tüketim değeri nedir? Metalik boya çizilmeye ve darbeye daha çok mu dayanıklıdır.?
    Yardımcı olurmusunuz.

Kardeş benimki de 1.2. çekişde falan hiçbir sorun yok canavar gibi. hiiç dert etme.

Arkadaşlar bir soru da benden. Benim canavarın yol bilgisayarında 5 gün sonra yada 5500 km sonra servis yazıyor. 1 yılı doldurdu desek aracın ilk tescil tarihine daha 1 ay var bu neden böyle. 2 hafta sonra götürsem servisde gürültü yapar mıyız acaba bilgisi olan var mı? ha bir de silecek yarım dairesel iz yapmaya başladı o neden olur nasıl düzelir? şu seçim dönemlerinde silecek altına tutturulan seçim kağıtlarından şüpheleniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.shadowx -- 9 Nisan 2014; 0:00:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.shadowx

quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

Arkadaşlar Honda jazz 1.4 cvt şanzıman aracımı satarak golf almak istiyorum. 1.2 dsg 105 beygir aracın çekiş durumu nasıldır.? Yokuşta kaydırma yaparmı? Şehir içi istanbul yakıt tüketim değeri nedir? Metalik boya çizilmeye ve darbeye daha çok mu dayanıklıdır.?
    Yardımcı olurmusunuz.

Kardeş benimki de 1.2. çekişde falan hiçbir sorun yok canavar gibi. hiiç dert etme.

Arkadaşlar bir soru da benden. Benim canavarın yol bilgisayarında 5 gün sonra yada 5500 km sonra servis yazıyor. 1 yılı doldurdu desek aracın ilk tescil tarihine daha 1 ay var bu neden böyle. 2 hafta sonra götürsem servisde gürültü yapar mıyız acaba bilgisi olan var mı? ha bir de silecek yarım dairesel iz yapmaya başladı o neden olur nasıl düzelir? şu seçim dönemlerinde silecek altına tutturulan seçim kağıtlarından şüpheleniyorum.

yokuşta kaydırma?
    Yakıt tüketimi şehir içi?

değerleri nasıldır?

• platin1111 kullanıcısına yanıt
    yakit tüketimi güncel değer
    istanbul trafiği 700km ortalama hız 26km/h yakıt tüketimi 7.5lt . bu değer dikkat edilmeden normal günlük kullanım değeridir ve araç henüz 3000km de bile değil.
    aracın yakıt tüketim değerleri dizele gayet yakın.
    spor kullanım için bilemeyeceğim.
  • Golf comfortline 1.2 dsg sıfır alan arkadaşlar güncel fiyatlarınız nelerdir.
    Mayısta almak daha mı avantajlı olur öneriniz nedir?
  • golf7 sevenler ekonomik sürüş (tüketim) için yapmanız gereken şey 2000dk/devri aşmadan arabanızı kullan manız. (şehir içi kullanım) 7lt altında bir tüketim mümkün yüksek devir 3000ile 3500dk/devir gereksiz gaza yüklenmeler 7.5lt ile 9lt arası kötü tüketim değerleri (şehir içi) hiç olmazsa bir gün 2000dk/devri aşmadan kullanıp 5.6lt ile 6.7lt gibi tüketim değerlerini görmelisiniz (tsi motorlar için) tsi motorlarla bir depoyla şehir içi 650km altı bir mesafe gidiliyorsa tamamen sürüş ile alakalıdır
  • Arkadaşlar merhaba,

1 senedir severek kullandığım aracımı dün park ederken duvara sürttüm :(( Resimde pek belli olmuyor ama kapı bayağı ezildi ve boyası döküldü. En az 1000 tl lik masrafı var yani. Yardımınıza ihtiyacım var, tecrübelerinize göre nerede yaptırayım arabayı.

Yetkili servis, Autoking, Maslak veya İkiteilli'de işinin pri usta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakNSX -- 9 Nisan 2014; 18:22:12 >

• 
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.