Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
459
Favori
3.637.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10651066106710681069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliug1

merhaba,

Sipariş verirken ne kadar kapora isteniyor, kapora vermek sipatiş için yeterli midir? cevaplanırsa sevinirim

sipariş veririken ben 1000 tl vermiştim. bazı bayiler daha fazla isteyebiliyor, özellikle opsiyonlu araç için daha fazla isteyen bayiler olabiliyor, ancak sıklıkla 1000 tl yeterli oluyor. daha fazla isteyen bayi yerine başka bayilerede sorulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyildirimgs

1.2 dsg ile k.ören bakanlıklar trafiğindeyim. 7,3 yapıyor trafiğin en yoğun olduğu saatlerde. sizin daha rahat trafik olması ve dizel olmasına rağmen çokmuş. rahat trafikte 1.2 6 lt nin altında seyrediyor.

acaba rodaj süresi dolmadan mı bu değerleri elde ettiniz? Ben de golf almayı düşünüyorum yakıt ekonomisinden dolayı teknik veriler harika. 2012 model polo aldım şehiriçi 8 lt/100 km olan değeri 3000. km den sonra tutturdum şuan hep 8 civarı geziniyor. ilk aldığımda yaklaşık 10 lt/100 km idi her benzin alışımda bu değer düştü. Wolksvagen arabalarında bu değerleri tutturduğu söyleniyor. Sizin km şuan kaçta merak ettim. 5.6 lt yakması lazım rodajdan sonra.
  • Golf7 tsi motorlarla tdi motor kadar tüketmek sizin elinizde.
    Tdi motorla hybrid kadar tüketmek sizin elinizde
    Bu golf7 gerçekten olmuş
    1200cc motorda 2000cc performansı :))
    Manyak yahu bu vw :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.2 tsi manuel yakıt tüketimi.

"başlangıçtan itibaren" (4.9 lt ) olan tüketim Ağva- İstanbul arası gerçekleşti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayacanyildiz -- 3 Mayıs 2013; 16:06:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alp9eren

quote:

Orijinalden alıntı: emreyildirimgs

1.2 dsg ile k.ören bakanlıklar trafiğindeyim. 7,3 yapıyor trafiğin en yoğun olduğu saatlerde. sizin daha rahat trafik olması ve dizel olmasına rağmen çokmuş. rahat trafikte 1.2 6 lt nin altında seyrediyor.

acaba rodaj süresi dolmadan mı bu değerleri elde ettiniz? Ben de golf almayı düşünüyorum yakıt ekonomisinden dolayı teknik veriler harika. 2012 model polo aldım şehiriçi 8 lt/100 km olan değeri 3000. km den sonra tutturdum şuan hep 8 civarı geziniyor. ilk aldığımda yaklaşık 10 lt/100 km idi her benzin alışımda bu değer düştü. Wolksvagen arabalarında bu değerleri tutturduğu söyleniyor. Sizin km şuan kaçta merak ettim. 5.6 lt yakması lazım rodajdan sonra.

2. deponun ışığı sabah yandı henüz. araç 1350 kmde. genel ortalama 7,0 lt görünüyor yakıt aldıktan sonraki son depo ise 6,6 lt

• quote:

Orijinalden alıntı: YeBeD

quote:

Orijinalden alıntı: santiniano

quote:

quote:

Arkadaşlar; aracımı daha teslim almadım. Arabayı yıkamaya götüren mahlukat çizmiş aracı. Satış temsilcisi aracın vergisinin yattığını, bu yüzden boyamaktan başka çare olmadığını söylüyor. Daha binmeden araba kusurlu oldu. Ne yapabiliriz; ne diyorsunuz üstatlar?

Kendi arabamın işlemlerini yaparken oradaki birisi bayiden kapısı çizik olduğu için 2000 TL. indirimli Polo aldığını söylemişti. Bu araba Golf ve çizik ön çamurlukta yani satarken önden darbeli muamelesi yapacaklar. Bence almayın, her şeyin iadesi var, alacaksanız da 2000 üzeri bir indirim isteyin.

Teşekkür ederim üstat; o zaman ben 3000 TL isteyeyim mi? Ya da 3500-4000 mi isteyeyim; çiziği görüyorsunuz? Öyle bir fiyat söyleyeceğim ki hiç geri adım atmayacağım; kabul etmiyorsanız iade edin diyeceğim. Pazarlık yapmayacağım. Bu durumda kaç TL isteyeyim sizce?

Ufak da değil; iki noktadan kaldırmış boyayı aptal adam.

Adam, hanım nasıl olsa sağa sola çarpacak diye almış arabayı. . Lafı uzatmamak için yazmamıştım.

4000'den başlayın bence, 3000'e kadar inin. Sizin arabayı sağa sola çarpacak bir eşiniz yoksa daha fazla inmeyin yenisini isteyin, varsa siz bilirsiniz.
    Arkadaşlar çok teşekkürler desteğiniz için. Adamlar indirim yapmak istemediler; ben de indirim yapılsın diye tutturdum. Yeni araç varsa onu da alırım dedim. Az önce aradılar, Haziran ayı içinde aynısından bir araba geliyor onu verelim dediler ben de tamam dedim. Bu arabadan vazgeçiliyor yani; yeniden 1-1,5 ay bekleyeceğim ama hayırlısı olsun çok da kötü bir durum değil herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: karizma_frht

arkadaşlar kısmetse 1.2 comf + Beyaz + 17" dijon aracımı cuma günü teslim alıcam , alınca fotoları eklerim..

Yanlız bir sorum olacak arabayı teslim alır iken hediye istesem verirlermi yada ne alabilirim..

Aracı istanbul generalden alacam oradan araç alan arkadaşlar yardım cı olabilirlermi..

Bugun general oto dan satis temsilcim aradi.aracimin gemiye yuklendigini ve 2 haftaya kadar teslim edilecegini bildirdi.ben de laf arasinda ilk gorusmemizde sozunu aldigim hediye kaycuk

• quote:

arkadaşlar kısmetse 1.2 comf + Beyaz + 17" dijon aracımı cuma günü teslim alıcam , alınca fotoları eklerim..

Yanlız bir sorum olacak arabayı teslim alır iken hediye istesem verirlermi yada ne alabilirim..

Aracı istanbul generalden alacam oradan araç alan arkadaşlar yardım cı olabilirlermi..

Bugun general oto dan satis temsilcim aradi.aracimin gemiye yuklendigini ve 2 haftaya kadar teslim edilecegini bildirdi.ben de laf arasinda ilk gorusmemizde sozunu aldigim hediye kaycuk pasasi hatirlattim.tamam dedi

• Golf7 Nin sileceklerini garantiden SERVISTEN degisen ve DEGISIM SONRASI MEMNUN OLAN var mi? Bir de değişim sonrası eski silecekleri size veriyorlar mi ?
    Silecek garantisi 3 ay ya da 1000 km olarak forumda soylenmisti. Değişim yapan arkadaslar yorum atın lütfen. ..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar; aracımı daha teslim almadım. Arabayı yıkamaya götüren mahlukat çizmiş aracı. Satış temsilcisi aracın vergisinin yattığını, bu yüzden boyamaktan başka çare olmadığını söylüyor. Daha binmeden araba kusurlu oldu. Ne yapabiliriz; ne diyorsunuz üstatlar?

Kendi arabamın işlemlerini yaparken oradaki birisi bayiden kapısı çizik olduğu için 2000 TL. indirimli Polo aldığını söylemişti. Bu araba Golf ve çizik ön çamurlukta yani satarken önden darbeli muamelesi yapacaklar. Bence almayın, her şeyin iadesi var, alacaksanız da 2000 üzeri bir indirim isteyin.

Teşekkür ederim üstat; o zaman ben 3000 TL isteyeyim mi? Ya da 3500-4000 mi isteyeyim; çiziği görüyorsunuz? Öyle bir fiyat söyleyeceğim ki hiç geri adım atmayacağım; kabul etmiyorsanız iade edin diyeceğim. Pazarlık yapmayacağım. Bu durumda kaç TL isteyeyim sizce?

Ufak da değil; iki noktadan kaldırmış boyayı aptal adam.

Adam, hanım nasıl olsa sağa sola çarpacak diye almış arabayı. . Lafı uzatmamak için yazmamıştım.

4000'den başlayın bence, 3000'e kadar inin. Sizin arabayı sağa sola çarpacak bir eşiniz yoksa daha fazla inmeyin yenisini isteyin, varsa siz bilirsiniz.
    Arkadaşlar çok teşekkürler desteğiniz için. Adamlar indirim yapmak istemediler; ben de indirim yapılsın diye tutturdum. Yeni araç varsa onu da alırım dedim. Az önce aradılar, Haziran ayı içinde aynısından bir araba geliyor onu verelim dediler ben de tamam dedim. Bu arabadan vazgeçiliyor yani; yeniden 1-1,5 ay bekleyeceğim ama hayırlısı olsun çok da kötü bir durum değil herhalde.

aynı aracı tekrar boyayıp vermesınler sase nosunu kaydet arac geldıgı zman karsılastırırsın ok

• bugün doğuş otoyu aradım radyo sıkıntım için. güncellemenin geldiğini ve pazartesiden itibaren randevuyla güncelleme yapılcağını söyledi doğuştaki usta.
    işin ilginç tarafı Ankaradan bu konu hakkında şikayet formu oluşturan 2. kişi olmama rağmen ve defalarca arayıp sorgulamama rağmen güncelleme listesinde adımın ve şikayetimin olmadığını listeye dahil edeceklerini tarafıma ilettiklerinde pes dedim.üstüne birde ayın 15ine randevu verince resmen çıldırdım. bu kadar düzensiz bu kadar özensiz ve bu kadar baştan savma iş yaptıkları için DOĞUŞ OTO YETKİLİ SERVİSİNİ burdan kınıyorum.

forumda ki arkadaşlarında bilgilerine Yazılım güncellemesi Ankaraya gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngmtj -- 3 Mayıs 2013; 22:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karahan7

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grnday1

quote:

Araç teslim edilirken golf'ün yanında nutella veriyorlarmış.

i30 un yanındada japon çekirdeği veriyolarmış.

Demek istediğimi anlamadın. VW grubu nutellacı bilmiyor musun? Aracın yanında özellikle veriliyor o kadar para verdiniz üzerine sürüp yalayın diye

Bize o düşse yine iyi sen herhalde kıskançlıktan avucunu yalıyorsun.

Otobanda golflere asfaltı yalatıyorum

sonra ne oluyor? sonuç aynı hyundai ye biniyorsun...

Amerika da hyundai premium marka. Dosbagenden 1 tane bile yok. 47 bin liraya aldığım arabamı 4-5 sene sonra aynı paraya satarım yeni modelini alırım. Gidipte benzinli golfe 79 bin lira vermem. Değer kaybini hesaplayın.

saka yapiyor olmalisin
    3 sene amerikada yasadim ama hyundain premium oldugunu ilk kez senden duyuyorum. Hyundai amerikada ucuz, vursan kirsan uzulmeyecegin bir marka. Sen neresinde kac yil yasadin belgeleyebilirsen sevinirim.

Amerikada premium mercedes veya bmw dir. En cok satan markalar ise toyota ve hondadir.

Matematigine gelirsek, bugun 47 bine alacaksin, 5 sene sonra yine 47 ye satacaksin? ve bu 5 sene sonraki 47 ile yine yeni modelini alacaksin? Hey masallah...

Bir arkadasin dedigi gibi, buralardan cikmadigina gore soda tavsiye ederim. Hazma iyi gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Demek istediğimi anlamadın. VW grubu nutellacı bilmiyor musun? Aracın yanında özellikle veriliyor o kadar para verdiniz üzerine sürüp yalayın diye

Amerika da hyundai premium marka. Dosbagenden 1 tane bile yok. 47 bin liraya aldığım arabamı 4-5 sene sonra aynı paraya satarım yeni modelini alırım. Gidipte benzinli golfe 79 bin lira vermem. Değer kaybini hesaplayın.

saka yapiyor olmalisin
    3 sene amerikada yasadim ama hyundain premium oldugunu ilk kez senden duyuyorum. Hyundai amerikada ucuz, vursan kirsan uzulmeyecegin bir marka. Sen neresinde kac yil yasadin belgeleyebilirsen sevinirim.

Amerikada premium mercedes veya bmw dir. En cok satan markalar ise toyota ve hondadir.

Matematigine gelirsek, bugun 47 bine alacaksin, 5 sene sonra yine 47 ye satacaksin? ve bu 5 sene sonraki 47 ile yine yeni modelini alacaksin? Hey masallah...

Bir arkadasin dedigi gibi, buralardan cikmadigina gore soda tavsiye ederim. Hazma iyi gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

Orijinalden alıntı: aramis1

hyundai almış golf forumundan çıkmıyor, aklı kalmış, hazmetmeye çalışıyor.

gereksiz kişilere neden cevap veriyorsunuz ki.
    arabası iyi olsa zaten böyle kışlamaya ve bu foruma girme zahmetinde bulunmaz.

sanırım golfcu arkadaş plaka okutmaktan arkadaşı ezbere bağlayıp buraya tayinini çıkarmış.
    burdanda lafı sokup çöplüğüne göndeririz : )

burası ne Amerika nede başka bir yer burası TÜRKİYE.
    burda Volkswagen konuşur. 2. sınıf Hyundai konuşmaz.

Hyundai markanın katagorisi belli
    dacia
    fiat
    chevrolet
    suzıki
    gely gibi 2. sınıf araba markalarıyla kıyaslanır.

al elmaya taş atan çok olur bunu unutmayalım.

leon hocam amerika ile ilgili yazdigi sey dupeduz yalan. premium falan degil orda.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkilicoglu

quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

saka yapiyor olmalisin

Troller sarmış forumun dört bir yanını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar 1 haftalık golf tdi kullanıcısıyım. 2 kere arabayı stop ettikten sonra fan çalıştı. aracı devirli kullanmadığım halde 2 kere bu şekilde fan sesi gelmesi rahatsız etti. 4 5 dk sürdü. normal mi acaba. motor yağı sıcaklığı en fazla 94 gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihthecrazy

quote:

Bugun general oto dan satis temsilcim aradi.aracimin gemiye yuklendigini ve 2 haftaya kadar teslim edilecegini bildirdi.ben de laf arasinda ilk gorusmemizde sozunu aldigim hediye kaycuk pasasi hatirlattim.tamam dedi

Satıs temsilciniz kim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cngmtj

bugün doğuş otoyu aradım radyo sıkıntım için. güncellemenin geldiğini ve pazartesiden itibaren randevuyla güncelleme yapılcağını söyledi doğuştaki usta.
    işin ilginç tarafı Ankaradan bu konu hakkında şikayet formu oluşturan 2. kişi olmama rağmen ve defalarca arayıp sorgulamama rağmen güncelleme listesinde adımın ve şikayetimin olmadığını listeye dahil edeceklerini tarafıma ilettiklerinde pes dedim.üstüne birde ayın 15ine randevu verince resmen çıldırdım. bu kadar düzensiz bu kadar özensiz ve bu kadar baştan savma iş yaptıkları için DOĞUŞ OTO YETKİLİ SERVİSİNİ burdan kınıyorum.

forumda ki arkadaşlarında bilgilerine Yazılım güncellemesi Ankaraya gelmiştir.

Bugün aradılar, sabah güncelleme için götüreceğim. Umarım düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fzakir

Golf7 Nin sileceklerini garantiden SERVISTEN degisen ve DEGISIM SONRASI MEMNUN OLAN var mi? Bir de değişim sonrası eski silecekleri size veriyorlar mi ?
    Silecek garantisi 3 ay ya da 1000 km olarak forumda soylenmisti. Değişim yapan arkadaslar yorum atın lütfen. ..

Ben değiştirdim, eskisi kadar bariz olmasa da yine iz bırakıyor. Hareket halinde çok daha kötü.

Garanti 2 ay/1000 km. 2. sileceğin garantisi çoktan geçti. Sabah serviste bir de silecek kavgası bekliyor bizi...
  • Golf 7 üzerinde gelen pirellli cınturato p7 lastikleri satıyorum. Henüz 700 kusur km deler. İlgilenen arkadaşlar olursa uygun fiyata vereceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10651066106710681069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.