Şimdi Ara

Vw Bora hakkında (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
6
Favori
83.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rakipsiz Fırtına

arkadaşlar bir Bora kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim.40 bin tl ye kadar değeri olan tüm araçların benim aracımdaki konforu aratacağını düşündüğüm için aracımı değiştirmeyi asla düşünmüyorum.zaten şu an 40 bin tl üzeri araçlar bütçemi fazlasıyla aşıyor.bir de Bora'nın dizeli gerçekten reşat altını gibi değerlidir.bilenler bilir.yakıtı da çekişi de gayet güzel.Allah herkese aracına ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.özetle ben aracımdan fazlasıyla memnunum25 bin tl ye kadar bütçesi olan arkadaşlara başka bir alternatif düşünmeksizin öneriyorum.

Şahane bir yorum. Bir bora kullanicisi olarak bende ayni dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracin pacific mi dostum? Eger yoksada bu adam yanlis de gec.Zaten yeterince ugrastigim şahıslar var.

• flyer kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum :) Iyi ve keyifli sürüşler

• metinmb407 M kullanıcısına yanıt
    Rahmetli dedem süren eşekse , kağınısında önem yoktur derdi. Hadi iyi akşamlar. Bu konuyuda uzatmayiniz.

• Bu kadar kişi 1.6 da turbo olmadığını bildiği halde turbo olduğunu iddia etseydim terbiyemi takınarak acaba eşşeklik bende mi diye düşünürdüm.

Turbo olduğunu iddia ediyorsan ispatlarsın birader. Yok stabil tutarmış yok öyle yok böyle.

Ben bu arabanın ciğerini bilirim. Bilmediğin bir yer varsa sor ben sana söylerim. Bu arabada 210 gördüm turbo sayesinde mi acaba.

Bir kaç tane de soru sordum cevaplarsan anlarım turbo olup olmadığını.
  • Bu ay ilk sahibi olan 75 yaşındaki komşumuzdan 2001 model Bora 1.6 comfortline 70.000 km. de, boyasız, kazasız, değişensiz, beyaz renkte, içi dışı tertemiz muhteşem temizlikte bir araç,
    kısmetse 21.000 TL ya alıcam, ilk defa wolkswagen grubundan bir araba alıcam, fikirlerinizi almak istedim. teşekkürler.
  • VW grubundan araç alın. Sırtınız yere gelmez, pişman olmazsınız.
    O aracın ağırlığına 8walf güç nasıl dayansın be kardeşim? Hiç düşünmedinmi bu arabada bir güçlendirici var ki gidiyor diye? 8 walf güç 1 ton 760 kiloyu nasıl çekebilsin ki? Düz yolda tıkanır hale gelirsin.Ha eğer illa da yok turbo diyorsan da ; Boynum kıldan incedir bu tartışma uzadıkça uzuyor. Bilmiyor bu dersin ve geçersin ama sen uzatmayı seçtin hep.
  • 1 ton 760 kg boş ağırlık mı? Uzatımyorum bilgi almaya çalışıyorum turbosu nerde diye. Ama hala bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinmb407 -- 27 Mart 2014; 10:01:08 >
    bende bora alma hazırlığı içerisindeyim...

bora alırken nelre dikkat etmeliyim en çok tutulan ve 2. elde en çabuk satılan modeli hangisidir ?

benim için en önemli husus aracı 2. elde hızlı bir şekilde satabilmek

bu bağlamda sanırım 1.6 benzinli ve lpg li en doğru tercih olur sanıırm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woswoscuu06

O aracın ağırlığına 8walf güç nasıl dayansın be kardeşim? Hiç düşünmedinmi bu arabada bir güçlendirici var ki gidiyor diye? 8 walf güç 1 ton 760 kiloyu nasıl çekebilsin ki? Düz yolda tıkanır hale gelirsin.Ha eğer illa da yok turbo diyorsan da ; Boynum kıldan incedir bu tartışma uzadıkça uzuyor. Bilmiyor bu dersin ve geçersin ama sen uzatmayı seçtin hep.

8 valf guc :D hahahah. Valf ne zamandir guc birimi olmus? Fizigi bastan yarattiniz :D

• Farları dışında herşeyini seviyorum. hoparlörlerinden tut konforuna kadar. Ha birde yakıtı üzüyor ama benzin ucuz olsa farkedilmeyecek ama sağolsun ülkemizdeki vergiler ocağımıza incir ağacı dikiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeseskane

bende bora alma hazırlığı içerisindeyim...

bora alırken nelre dikkat etmeliyim en çok tutulan ve 2. elde en çabuk satılan modeli hangisidir ?

benim için en önemli husus aracı 2. elde hızlı bir şekilde satabilmek

bu bağlamda sanırım 1.6 benzinli ve lpg li en doğru tercih olur sanıırm ?

bu araç hakkında sorduğum hususlar konusunda yardımcı olabilecek bigli sahibi bir arkadaş yokmu acaba ?
  • gitarist1186 kullanıcısına yanıt
    Burada bir sorundan bahsederken başkalarıyla ilgili lüzumsuz alıntılar yapmayınız.
    Burada fizik ya da her hangi bir konumu görüyoruz ? Sadece ne biliyorsak paylaşıyoruz. Güç kelimesinin 106 farklı anlamı vardır. ( Farklı kelimeler ile birlikte). Ben güç yazmışım ki eğer yanlış yazmışsam bunu buraya alıntılamak zorundamısın?
  • jeseskane kullanıcısına yanıt
    1.6 16v comfortline (2002-2005 arası) olanları en fazla alınıp satılan modelidir.sürüş zevki ve düşük tüketim istiyorsanız TDI tercih etmelisiniz.ama reşat altını misali olsun anında satılsın diyorsanız TDI 1.9 olduğundan vergi yönüyle bir kısım insan tarafından 1.6 benzinliden bir tık aşağıda olabiliyor.aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakipsiz Fırtına -- 28 Haziran 2014; 0:54:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woswoscuu06

Burada fizik ya da her hangi bir konumu görüyoruz ? Sadece ne biliyorsak paylaşıyoruz. Güç kelimesinin 106 farklı anlamı vardır. ( Farklı kelimeler ile birlikte). Ben güç yazmışım ki eğer yanlış yazmışsam bunu buraya alıntılamak zorundamısın?

Diyelim ki alintiladim, size hesap vermek zorunda miyim? Siz moderator veya admin misiniz ki yazdiklarima karisiyorsunuz?

Kaldi ko herseyi gectim, israrla, ufacik cocuklarin bile arastirma yaparak ulasabilecegi bilgileri tenezzul edip arastirmadan, 15 yasindaki benzinli bir aracta turbo oldugunu savunuyorsunuz. Siz baskalarinin yaptigi alintilara karismadan once, bir paylasim yapmadan once dogrulugundan emin olup yada en azindan arastirarak yazin bence. Insanlara burda yanlis bilgi verip yaniltiyorsunuz, belki bu araci almak isteyen ve bu aractan hic anlamayan(sizin gibi) insanlari yanilttiniz suanda ve bunun farkinda degilsiniz. Illa kesin dogrularla konusamayiz tabi burasi forum fakat biz emin olmadigimiz konularda emin olmadigimizi belirtiriz genelde, siz oyle bir savunmussunuz ve karsinizdakini aptal yerine koymussunuz ki, resmen cahil ozguveni sizdeki diyorum ve sizi forumdaslara emanet ediyorum. Hadi selametle.

• arkadaşlar bu araç nasıldır tavsiye dermisiniz? komple boyalı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-fiyat-dustu-hatasiz-kusursuz-bakimli-2004-golf-5-169984107/detay

sizce düşünülebilirmi yoksa yaramazmı ?

2. elde satarken sorun çıkartırmı ?
    BENİM CEVABIMA ALINTI YAPTININ FARKINDA DEĞİLSİN.
  • SELAM ARKADAŞLAR BENİM Volkswagen BORA 4 MONTİON LA İLGİLİ BİZDİGİMİZ ÜZERE BORA 4 MONTİON 4 ÇEKİŞLİ ARAÇTIR BU NEDENLE YAKIT SEBEBİ İLE ÇOK FAZLA TUTULMAMAKTADIR STANDART ARAÇLARA UYGUN HALE GETİRMEK VE YAKITI DÜŞÜRMEK İÇİN ARKA ÇEKİŞLERE GİDEN ŞAFT MİLİNİ İPTAL EDİNCE HALİ İLE ÇEKİŞLER SADECE ÖN İKİ LASLİKTE OLACAKTIR VE YAKIT DÜŞECEKTİR. UZUN ZAMANDIR DÜŞÜNÜYORUM VİDEO VE RESİMLER AŞAGI YÜKLEYECEM
     Vw Bora hakkında
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.