Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vw Bora hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
187
Cevap
5
Favori
75.431
Tıklama
Giriş
    706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ahmett1905

SELAM ARKADAŞLAR BENİM Volkswagen BORA 4 MONTİON LA İLGİLİ BİZDİGİMİZ ÜZERE BORA 4 MONTİON 4 ÇEKİŞLİ ARAÇTIR BU NEDENLE YAKIT SEBEBİ İLE ÇOK FAZLA TUTULMAMAKTADIR STANDART ARAÇLARA UYGUN HALE GETİRMEK VE YAKITI DÜŞÜRMEK İÇİN ARKA ÇEKİŞLERE GİDEN ŞAFT MİLİNİ İPTAL EDİNCE HALİ İLE ÇEKİŞLER SADECE ÖN İKİ LASLİKTE OLACAKTIR VE YAKIT DÜŞECEKTİR. UZUN ZAMANDIR DÜŞÜNÜYORUM VİDEO VE RESİMLER AŞAGI YÜKLEYECEM

Hocam bu dediğin çok ciddi bir olay arka taraf tahriksiz olarak dönme yapacaktır buda aslında bir yakıt tüketimi yapmazmı

son durum nedir dediğiniz gibi yaptınızmı sonuçları nedir
    |
    |

ustam selamlar,ben 4 senedir Bora kullanıcısıyım,konuyla alakasız olacak ama,bora akü üstündeki sigorta kutusundaki sigortaların değerleri lazım bana,kutuyu yeniledim hepsi 30 amper geldi,geçen fanda sorun çıktı,sigortaları değiştireceğim ama normalde kaç amper olduğunu bilmiyorum,en mantıklısı Bora kullancısına sormak,teşekkürler şimdiden
    |
    |
    flyer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cihangir81

ustam selamlar,ben 4 senedir Bora kullanıcısıyım,konuyla alakasız olacak ama,bora akü üstündeki sigorta kutusundaki sigortaların değerleri lazım bana,kutuyu yeniledim hepsi 30 amper geldi,geçen fanda sorun çıktı,sigortaları değiştireceğim ama normalde kaç amper olduğunu bilmiyorum,en mantıklısı Bora kullancısına sormak,teşekkürler şimdiden
    aradığın bu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsEsLee_ -- 3 Temmuz 2018; 14:58:52 >

bu sigorta panalenin şeması bende mevcut,benim aradığım akünün üstündeki küçük sigorta kutusu var,içinde 3 adet sigorta mevcut,bu sigortaların,sırasıyla amperlerini arıyorum,bana gelende 3 adet 30 amper var,sizde bu kutudaki sigortalar nedir? tekrar teşekkürler
    |
    |
    _EsEsLee_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cihangir81

bu sigorta panalenin şeması bende mevcut,benim aradığım akünün üstündeki küçük sigorta kutusu var,içinde 3 adet sigorta mevcut,bu sigortaların,sırasıyla amperlerini arıyorum,bana gelende 3 adet 30 amper var,sizde bu kutudaki sigortalar nedir? tekrar teşekkürler
    aklıma sadece şu geliyor. ekteki linkte bulunan satıcıya mesaj atarak öğrenebilirsiniz sanırım. Bora aracım yok bu arada

https://tr.aliexpress.com/item/Fuse-Box-Plug-Kit-Fit-For-VW-Bora-Jetta-Golf-MK4-Beetle-AUDI-A3-SEAT-SKODA/32827373891.html
    |
    |
    Hortumlar kontrol edildi, yanlış takildimi diye baktık doğru gibi, başka ne olabilir, boşta guzel gaz yiyor, ama viteste hantallasiyor çok zor kalkıyor...
    Böyle sorunla uğraşıp çözüm bulan varmı acaba
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.