Şimdi Ara

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
655
Cevap
16
Favori
64.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su sınıfta hilux e acayip sempatim var. Ondan sonra ranger geliyor benim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöylede bir canavar var. kendisine F650 diyorlar

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI
  • en heyecanlı yerinde bitti. bugün akşam yayınlanacakmış yeni bölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

şöylede bir canavar var. kendisine F650 diyorlar

Big cat
  • Başlığı VW AMAROK TIRT Zor Yollara Dayanamadı olarak okudum bi an.

Oldu olacak

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airtech -- 10 Mart 2013; 2:01:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

quote:

Orijinalden alıntı: Inque

Duster kullansınlar.

Ben bu videoda off road a dair hiçbirşey göremedim 9 dk gitti hayatımdan

Videoyu izlemedim ama yorumunuz harika

Offroad rekabeti bambaşka bir konu 3 millet var bu işi layığıyla yıllardır yapabilen hepsinin artıları eksileri var yazmaya kalksak sayfalar yetmez belki. Japonlar Toyota-Nissan-Mitsubishi-Suzuki liderliğinde İngilizler Land Rover ile ve Amerikalılar sınıfın yaratıcısı Jeep ve başarılı modellere sahip Ford ile güzel işler çıkarıyor.

Hepsinin de ayrı ayrı sevenleri var benim kalbimde Japonlar yatar ama V8 homurtusunda arazi keyfini veremiyorlar bana göre, Defender gibi Xj gibi Discovery gibi gerçekten özel araçlar var hepsine saygı duymak gerek.

Buradaki esas oyuncumuz ise küçük bir arokcuk İsoff'un (http://www.isoff.org.tr/ ) ülkemizde Amarok ile başlayan VW yakınlığının burada da etkili olduğunu düşünüyorum, bu yakınlık neticesinde Amarok vitrine çıkartılmış olmalı sezonun kalanını takip etmek gerek ama bu hadiseden sonra araçlarda standart dışı güçlendirmeler yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supraa -- 10 Mart 2013; 2:12:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Diğer partlarını da izleyin..

ateşledi gene olmadı olmayınca olmuyor işte yapıcak birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

Bir araçta sıkıntı var diye tüm Amarok lar da sıkıntı olacak diye bir şey söz konusu değil.

Amarok en yüksek arazi kabiliyetine sahip pick up lardan bir tanesi.

Bunlar ayni makinelerin urettigi araclar degil mi?
    Tum amaroklar aynidir o zaman.
    El yapimi araba degil ki.

• Madem konu saptı...
  • Bu millet siyatsetten anlamadığı gibi otomobilden de anlamaz diye boşa demiyorum Ağzı olan konuşma rolü yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Programı izledim.
    Mehmet Becce direksiyondaydı. Dize kadar karda çok dar bir yolda gitmeye çalışıyorlardı.
    Yolun yarısını da sel almış ve eriyen kar suları büyük taşları yola savurmuştu.

Aracın altı büyük bir kayaya gelince, kayanın sivri ucu hızla dönen şaftı tornada keser gibi kesti.
    Becce de ilk defa böyle bir durumla karşılaştığını söyledi.

Aracın şaftını söküp 2. araçla sanayide bir ustaya götürdüler, usta şaftın içine daha ince bir boru kaynatarak tamir etti.

Acaba Amarrok'un şaftı ince miydi, yoksa hangi araç olsa bu durum gerçelkleşirdi?
    Bunu sormak lazım. Yoksa o yolda iyi gidiyordu araç.

o durumla kırk kez karşılaştım toyota hilux'la. bi halt olmadı. sorunun cevabı budur sanırım:)

üstüne kambs(kırsal alan merkezş bakım sistemleri) ile uğraşırken karakum çölünden sibirya'ya her tarafta kullandığım üç tane araç varki hakları ödenmez.

pajero, hilux, uaz hunter. bu üç araçtan daha sağlamını kimse üretemedi, her araçla yolda kaldım, balata sıyırdı, saplandı, bu üçü cık.

Hocam merakımı mazur göründe mesleğiniz nedir acaba?

• kıyaslamak amacıyla değil tabikide ama top gear'ın efsane bölümlerinden birisi izleyin derim:)

• üstüne tanımam alayına gider !1!bir!!!

• saftın kırılmadı lastık gıbı bukuldu ıcı bos kalıtesız olabılır kırıldıgını bılıyorum ama bukuldugunu ılkdefa gorduk
  • Programdan haberim yoktu, 136 bölümdür yayındaymış.boş zamanlarda izleyebilirim sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota başlıklarını gördüğünde işini gücünü bırakıp gelen cihanair nerde

• arkadaslar dergılerde ve tv programlarında ızledıgım kadarıyla arazı kabılıyetının olmadıgında herkes hem fikirdi

• Zor doğa şartları deyince kutuplardan zoru yoktur herhalde....

toyota teker değmemiş yer bırakmamış... Küresel marka dedikleri bu olsa gerek..

http://www.arctictrucks.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamam peki deki trip

/>

Gifteki 4*4 tiguan'a karşı 4*2 chevrolet duramax. Youtube'da videosunu izleyenler gaza abanan salak sürücü yüzünden patinaja düştüğünü görür zaten de, dizel ve 4*4 olunca çekebildiklerinden bir örnek:

Arkadaşlar böyle heavy duty pick up'larla, hele hele medium duty truck olarak kabul edilen f450-550 gibi araçlarla şehir pickuplarını, çiplerini falan karşılaştırmayın bir zahmet. Tundarayı da öper, hilux'u hummer'ı da öper üstüne de iki pantol dikerler. Bunların üretim amaçları farklı. Offroad değil, çok ağır yük çekmek ya da taşımak. 9 ton ağırlığında, kamyonlarda kullanılan milyonlarca km gidebilen cummins motorlara sahipler. Arazide kullanmak isteyen ona göre modifeyiesini yapıyor zaten.

Herkes ekstrem reismler koymuş bende bunu koyayım madem Forf F750 Pitbull VX 28800 dolarlık özel zırhlı swat araçı. Evet ortalama bir insanın boyu fark seviyesinden çok da yukarıda değil :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.