Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.727
Cevap
31
Favori
443.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevko_432

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

Hocam arabanız tam benim istediğim gibi olmuş 10 numara vallahi maşallah iyi günlerde kullanın! bu araca başka renk de olmaz kesinlikle favorim siyah

birde önüne koruma yaptırsanız böyle tamamdır bence.üst tavan rayları böylede güzel duruyor sizinki gibi arkada oluncada güzel olmuş

• amin inşallah..
  • bence taktırmayın orjinal tamponu kadar güzel durmamış
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

bence taktırmayın orjinal tamponu kadar güzel durmamış

Normale göre daha fazla yaklaşma açısı sağlıyor, ayrıca motor bölümüne de ekstra koruma sağlıyor. Belki taktırabilirim. Ama aracın orjinal görüntüsü gibi yok ama doğru söylüyorsunuz.

koruma açısından iyidir tabi ama orjinali kadar şık durmuyor yinede sizin kararınız çok offroad yapıyorsunuz sanırım
  • mrb sayfaya yeni üye oldum. bir süredir pick up lara merak sardım. l200 olsun navara olsun ranger olsun hepsine baktım forum lardaki yorumları okudum ama hangi pick up ın iyi oldugunu pek anlayamadım. vw amarok hakkında biraz bilgi sahibi oldum. motor ve hersey güzel amarok hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim teknik özellikler olsun iç donanım olsun ve ne tür donanımlar takılabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanıcı57

mrb sayfaya yeni üye oldum. bir süredir pick up lara merak sardım. l200 olsun navara olsun ranger olsun hepsine baktım forum lardaki yorumları okudum ama hangi pick up ın iyi oldugunu pek anlayamadım. vw amarok hakkında biraz bilgi sahibi oldum. motor ve hersey güzel amarok hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim teknik özellikler olsun iç donanım olsun ve ne tür donanımlar takılabilir?

Genel olarak yapılabilecek çoğu şeyi yapmışlar buradan bakabilirsiniz.http://www.pikap.com.tr/galeri/wolkswagen/1

• sevko_432 kardeşim aracınız çok güzel gözüküyor. üstteki sisler çok başarılı. sisleri nereden temin ettiğinizi öğrenebilirmiyim. tabi sizin için masuru yoksa. Amarok sahibi değilim ama otomatik versiyonu gelince tepe sislerinden düşünüyorum. beyaz versiyonu varmı acaba yoksada beyaza boyatırız artık =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: XarfaX

sevko_432 kardeşim aracınız çok güzel gözüküyor. üstteki sisler çok başarılı. sisleri nereden temin ettiğinizi öğrenebilirmiyim. tabi sizin için masuru yoksa. Amarok sahibi değilim ama otomatik versiyonu gelince tepe sislerinden düşünüyorum. beyaz versiyonu varmı acaba yoksada beyaza boyatırız artık =))

Ne mahsuru efendim. adanada arel firması var, arka kabin kapama işini de yapıyorlar, oradan almıştık. Renk konusunda da sıkıntınız olmasın, zaten her arabaya göre boyayıp ona göre takıyorlar. Aynı zamanda bu sisler çift kademeli, ortadaki iki tanesi yakın mesafe, yanlardaki iki tanesi de uzak mesafeyi aydınlatacak şekilde yapılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yakışıyor ya ama şu metal boru olanlar bu plastik gibi olanlar yakışmıyor bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XarfaX

sevko_432 kardeşim aracınız çok güzel gözüküyor. üstteki sisler çok başarılı. sisleri nereden temin ettiğinizi öğrenebilirmiyim. tabi sizin için masuru yoksa. Amarok sahibi değilim ama otomatik versiyonu gelince tepe sislerinden düşünüyorum. beyaz versiyonu varmı acaba yoksada beyaza boyatırız artık =))

Ne mahsuru efendim. adanada arel firması var, arka kabin kapama işini de yapıyorlar, oradan almıştık. Renk konusunda da sıkıntınız olmasın, zaten her arabaya göre boyayıp ona göre takıyorlar. Aynı zamanda bu sisler çift kademeli, ortadaki iki tanesi yakın mesafe, yanlardaki iki tanesi de uzak mesafeyi aydınlatacak şekilde yapılmış.

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. çift kademeli olmasıda ayrı bir güzellik olmuş. ve görsel olarak çok hoş duruyor.

• otamatik vitesi ne zmn gelicek 2013 de mi?
  • sevko_432: volkswagen türkiyeye gelmek istiyormus eger gelirse arabaların fiyatları düşer mi ? anlatırmısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanıcı57

sevko_432: volkswagen türkiyeye gelmek istiyormus eger gelirse arabaların fiyatları düşer mi ? anlatırmısın.

Düşmez fiyatlarda yedek parça araca ulaşma süresi kısalır.
  • quote:

Düşmez fiyatlarda yedek parça araca ulaşma süresi kısalır.

bencede dediğinizde haklısınız. Ama liste fiyatı oynamaz ama aracı satın alırken bayinin verdiği fiyatda belki biraz düşme olur. Ve de yedek parça ucuzlar belki.
  • olmadı bak şimdi düşer diye duymustum . Arastıralım vevaplarınızı bekliyorum
  • arakadaşlar 4x4 amarok sahibiyim. aracı kullanırken vites değiştirirken şaftta takırtı sesi geliyor. viteste giderken herhangi bir ses yok.ama mesela rampaya 1. vitesle çıkarken debriyaja bastığımda dişlilerdeki yük ortadan kalktığı için çarpma sesi gibi ses geliyor. benzer sıkıntı yaşayan arkadaşlar varmı? yoksa bu normal mi? nissan skystar 4x2 si olan bir arkadaşa sordum aracında benzer sorun varmı diye.ç olmadığını söyledi. servise gittim normal olduğunu vitesten çıktığnda güç aktarma organlarının boşta kaldığını ve bu yüzden ses geldiğini söylediler. benim asıl derdim 2 3 ay sonra bu yüzden bir sıkıntı olur da kullanıcı hatası diyerek üstüme yıkmasınlar. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? benimle paylaşırsanız sevinirim
  • Arkadaşlar bugün dayanamadım artık gittim doğuş otoya amarok test süşüne çıktım hayran kaldım müthişti şansıma bugünde lapa lapa kar yağıyordu çok zevkli oldu benim için kesinlikle 10 numara bir araç arka makas olmasına rağmen çok konforluydu 3 tane makas varmış ama yinede hiç belli etmedi..
    4*2 ye aldım virajları dönerken gaza asıldım arka hiç atmadı satış temsilcisi diğer pick-up lar bu konumda arkayı hemen savuruyor dedi amaroklarda standart esp olduğundan heralde..
    motor sesini de pek içeriye almıyor debriyaj falanda o kadar sert değil bence gayet normal benim gözlemlediklerim böyle yani kesinlikle AMAROK diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ataaydın

arakadaşlar 4x4 amarok sahibiyim. aracı kullanırken vites değiştirirken şaftta takırtı sesi geliyor. viteste giderken herhangi bir ses yok.ama mesela rampaya 1. vitesle çıkarken debriyaja bastığımda dişlilerdeki yük ortadan kalktığı için çarpma sesi gibi ses geliyor. benzer sıkıntı yaşayan arkadaşlar varmı? yoksa bu normal mi? nissan skystar 4x2 si olan bir arkadaşa sordum aracında benzer sorun varmı diye.ç olmadığını söyledi. servise gittim normal olduğunu vitesten çıktığnda güç aktarma organlarının boşta kaldığını ve bu yüzden ses geldiğini söylediler. benim asıl derdim 2 3 ay sonra bu yüzden bir sıkıntı olur da kullanıcı hatası diyerek üstüme yıkmasınlar. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? benimle paylaşırsanız sevinirim

bugün ben test sürüşüne çıktım oda 4*4 ama onda öyle birşey hissetmedim ben.

• teşekkürler verdiğin bilgi için. sanırım bayideki test aracını kullanacağım .aynı şey onda da varsa artık sineye çekeceğiz bu durumu. ama almanızı tavsite ederim gerçekten mükemmel bir araç
  • Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz hafta sonu ankara doğuş otoda Amaroku inceledim 163 ps güç vardı fiyatı 66 bin tl idi. Motor kaputunu açtığımda kaput çıtasını görünce hayal kırıklığına uğradım. İkinci şok ise motor üzerinde koruma yoktu. Araç içindeki malzeme kalitesi rakiplerine göre düşük olduğunu görüm. Tasarımda ise sınıfının birincisi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.