Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.727
Cevap
31
Favori
443.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amarok sonunda xenon far teknolojisine kavuşuyor

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    O kadarda önemli değil artık bence...Güzel mercek uygulaması yapan yerler var ama 0 alanlar için velinimet gerçi ondada opsiyon fiyatı önemli bir kriter.
  • led farlar geliyor galiba
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları
  • kaanyilmaz1 kullanıcısına yanıt
    otomatik far yükseklik ayarı, far yıkama gibi donanımlar olmadan her sene muayeneye giren bir araç için farları kestirip mercek taktırmak bana pek mantıklı gelmedi. yedek parçadan toplamak maliyetli olacaktır ancak görünümüne çok şey katacağı kesin
  • TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    300tlye çıkma farlar var onlara yaptırırsın muaneye girerken değiştirirsin olur biter orası sıkıntı değil zaten, ama fark yıkama olmalı pislendiğinde görüş çok düşüyor mercekli farlarda. Zaten ilk cümlede o yüzden bu opsiyonun fiyatı önemli bir kriter diye yazdım.
  • Ben farlarindan memnunum gayet iyi aydinlatiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nemesis kullanıcısına yanıt
    Bana yetersiz geliyor biraz
  • son 4 yıldır diğer aracımda virajlarda dönen bi-xenon farlar kullandım. Gittiğim yollar aynı. Bu halojen farların el fenerinden farkı yok bence. Virajlarda dönebileceğini sanmıyorum ama (sislerin yanması aynı etkiyi vermiyor) en azından otomatik yükseklik ayarlı xenon far yaptırmak ilk işim olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz1

Bana yetersiz geliyor biraz

Aslinda kisalar iyi ama uzunlar biraz yetersiz geliyo bana. Kisa farlar icinde biraz daha yuksek kullanmayi deneyin. Daha genis aydinlatsin.

Sonuc itibariyle kamyonet kullaniyoruz arkadaslar. Erkek arabasi bunlar. Ole cok luks pesindeyseniz yanlis yerdesiniz zaten.
    Piyasadaki en iyi kamyonet tabi orasi ayri

Bu biraz pollyanna bakış açısı olur. O zaman klimaya bile şükredelim
    Erkek arabası ne demektir ya erkekler önünü görmesin far açmasın o zaman . Ampulleri değiştirip öle denicem bide fark yaratırsa güzel olur.Uzunlar içinde delici far aldık mı tamamdır.
  • Yok okadar diil. gunumuzun temel donanimini karsilasin yeter.

• Merhaba arkadşlar. Ankara rüzgazlıda çok karakterli bir insan evladının arka tamponuma çarptıktan sonra aracın son hali bu. Ne kadar masraf çıkar acaba tahmini birşey söyleye bilirmisiniz. Fotoğraflarını çektim aracın kasgomda var ancak aracı servise verir 2 3 gün orda kalırsa işlerim aksayabilir. Bu yüzden direk montaj ettirsem ne kadara patlar bu korumalık bana tahmini birşeyler söylerseniz sevinirim.

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları  VW AMAROK Pick-up kullanıcıları  VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: dhkn

Arkadaşlar,

Aksesuarı kararında ve ihtiyaç nispetinde taktırmakta fayda vardır. Fazlası bir Amarok fiyatına kadar çıkıyor. Bunun birde satarken araç fiyatına ilaveten beş para etmemesini de hesaba katın lütfen.

Ama ben zevk için çöpe para atarım sana ne derseniz sizin bileceğiniz iştir.

Hocam aslında o kadar pahalı ürünler değil orginal almayada gerek yok ben taktırdım neredeyse tüm aksesuarlarını www.turboaksesuar.com dan bakabilirsin paranı çöpe atmış sayılmazsın eski halinden eser yok aracın

• Herkese merhaba

Bende DSG amarok aracımı alıp yakın zamanda aranıza katılmak için can atıyorum :)

Forum'u da uzun zamandır takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum ve bundan sonra hem resim hemde aracıma yaptıklarım ve yapacaklarımla ilgili tüm amarokçularla paylaşım içerisinde olmak istiyorum.

Aracımı aldığımda ilk işim aksesuarlarını yapmak olacak

Yükseltme,arkayı kapatma ve lastik düşünüyorum.şimdiden herşey hazır sayılır.görüşmek dileğiyle... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: revivaL1ty

Merhaba arkadşlar. Ankara rüzgazlıda çok karakterli bir insan evladının arka tamponuma çarptıktan sonra aracın son hali bu. Ne kadar masraf çıkar acaba tahmini birşey söyleye bilirmisiniz. Fotoğraflarını çektim aracın kasgomda var ancak aracı servise verir 2 3 gün orda kalırsa işlerim aksayabilir. Bu yüzden direk montaj ettirsem ne kadara patlar bu korumalık bana tahmini birşeyler söylerseniz sevinirim.

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları  VW AMAROK Pick-up kullanıcıları  VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

Geçmiş olsun.

Benzer durumu yaşadım, servis 5000.-TL fatura çıkardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcan altunay

Herkese merhaba

Bende DSG amarok aracımı alıp yakın zamanda aranıza katılmak için can atıyorum :)

Forum'u da uzun zamandır takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum ve bundan sonra hem resim hemde aracıma yaptıklarım ve yapacaklarımla ilgili tüm amarokçularla paylaşım içerisinde olmak istiyorum.

Aracımı aldığımda ilk işim aksesuarlarını yapmak olacak

Yükseltme,arkayı kapatma ve lastik düşünüyorum.şimdiden herşey hazır sayılır.görüşmek dileğiyle... :)

Amarok normal otomatik şanzımandır, DSG değidir.

.
  • dhkn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Komple değişim mi oldu? Birde Highline mı trendline mı kullanıyorsunuz. 5000 lira biraz abartılı olmuş gibi sadece korumalık için
  • revivaL1ty R kullanıcısına yanıt
    2013 4x4 H.line AT

Arka sağdan vurdular. Krom tampon ezildi ve bağlantı noktasını ezdi. Paçalık yamuldu.Stopta kırık oldu. Bütün bunlar dışarıda ençok 800-1000 e bitecekken kaskolu diye serviste 5000 e yapıldı.

Sonra olan benim kasko primine oldu. 1000 liralık prim 2600 e yükseldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhkn

2013 4x4 H.line AT

Arka sağdan vurdular. Krom tampon ezildi ve bağlantı noktasını ezdi. Paçalık yamuldu.Stopta kırık oldu. Bütün bunlar dışarıda ençok 800-1000 e bitecekken kaskolu diye serviste 5000 e yapıldı.

Sonra olan benim kasko primine oldu. 1000 liralık prim 2600 e yükseldi.

Vuran araba neydi. Yuksek bi araba vurmus sanirim. Ondaki hasar ne? Bide bizdeki o kromajlar sus yani resmen. Icleri bos yani en ufak bisede patlamaya mahkum. Bide ustlerinde park sensoru var.

Bende gecenlerde bi motora dokundum far cami cizildi. Ona yapcak bise yok heralde.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.