Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.727
Cevap
31
Favori
443.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediginiz firma ile bende bir cok kez gorustum bende aksesuarlarimi orda taktirmayi dusunuyorum fiyatlarida gayet guzel isleride garantili
  • 4x4truckshop 4 kullanıcısına yanıt
    Zor yollardaki kapak ve sadece yan basamak için ruhsata işletmeye gerek varmı?

Birde neden işletilmeli, muayenede sorunmu çıkarıyorlar?
  • Bayide bana aksesuar taktirdiginizda (yan basamak,koruma,vs.) bize soyleyin kaskonuza ekleyelim demislerdi ama ruhsatla ilgili bisi solemediler.Kaskoya isletmenin sebebide kaza olursa kasko aksesuarlarida karsilasin diye oldugunu soylediler.
  • aracın ruhsatına işlenmeyen ürünlerin ileride doğurabileceği sorunlar
    kaza esnasında bu parçadan kaynaklı bir sorun oluşursa...

aksesuar fiyatlarına gelince
    full box yerli 1800+kdv
    camlı kabin yerli 1800 + kdv
    sürgülü kapak 1700 + kdv ( garanti vermem )
    yerli yan basamaklar 500 tl kdv dahilden başlamaktadır
    müşterilerimizden gelen talep üzerine yerli yan basamakları stoklaerımızda bulundurmaktayız
    bunların haricinde
    İtalyan - Alman ve Brezilya yan basamak
    İtalyan - Alman ve Brezilya roll bar
    bulunmakta

Düz kapaklara gelince
    piyasada spotlid 1 denilen orijinal kapak 21 kg ve plastik Yeni Zelenda malıdır bunun Adana imalatı fiber kopyası bulunmaktadır
    Sportlid 2 denilen kapakta plastik ve Yeni Zelenda malıdır piyasada İstanbul kopyası bir ürün bulunmaktadır
    bilgilerinize

Orijinal sportlid ler 2 yıl garantilidir
  • servisler dahil roll bar ve yan basamakların ruhsata işlenebileceğini yeni öğrendiler
    Tüv de şu ana kadar hiç bir sorun yaşanmadı
  • ürün resimleri
    amerikan katlanır kapak
    amerikan düz kapak abs plastik
    amerikan sürgülü kapak ve 3 borulu 76 lık italyan roll bar
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• Beyler yokuş kalkış desteği nasıl işliyor arabada?Yani tam anlamıyla(ayağımızı debriyajdan çektiğimizde araç geriye kaymadan duruyor) çalışıyormu her yokuşta?
  • International kullanıcısına yanıt
    bnde otomatik var frenden cektigimde 5 saniye kadar duruyor ne kadar dik olursa olsun farketmiyo manuelde de ayni prensip mevcuttur diye dusunuyorum
  • Manuel de nasıl acaba?
  • Manuel vites te aynı
    selamlar
  • Beyler 12V'luk soketlerde telefon şarzı yapabiliyormuyuz?
    yok biz ütü yapıyoruz nasıl bir soru bu ya. hangi arabanın çakmak girişinden telefon sarj olmuyor acaba, var mı öyle bir araç. dalga geçecek başka kapıya dostum. sorduğun soruların hepsi saçma sapan... yokuş kalkış desteği falan..

• quote:

Orijinalden alıntı: fksfks

yok biz ütü yapıyoruz nasıl bir soru bu ya. hangi arabanın çakmak girişinden telefon sarj olmuyor acaba, var mı öyle bir araç. dalga geçecek başka kapıya dostum. sorduğun soruların hepsi saçma sapan... yokuş kalkış desteği falan..

Ne zamandan beri yokuş kalkış desteğini sormak saçma oldu ? Diğer soruya gelirsek bu 12 voltluk girişi ne diye yapmışlar?Yani ne işe yarıyor sormak istediğim bu esas.

yokuş kalkış desteğiyle ilgili sorduğun sorunun cevabını zaten kendin vermişsin parantez icinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fksfks

yokuş kalkış desteğiyle ilgili sorduğun sorunun cevabını zaten kendin vermişsin parantez icinde

Arabadan arabaya değişiklik gösteriyor.Her arabada aynı olmuyor hassasiyet.Kimisinde dik olmayan yokuşlarda çalışmıyor vs.Amarokda dik olsun olmasın her yokuşta aynı düzende mi çalışıyor acaba?
  • çalışıyor hemde 1 ton yükle en dik yokuşta bile çalışıyor...
  • Bugün itibari ile Erel Otodan beyaz otomatik arka diff kilitli highline amarok için imza attım. Kısmetse çarşamba teslim edecekler. Bekle beni 4x4truckshop :)
  • Iyi gunlerde kullanman dilegimle
    Bu arada bende beyaz trendline aldim
    Yapilan islemler
    2.5 cm seikel yukseltme
    4 cm delta yukseltme
    12000 lb vinc
    Ceki demiri
    Bullbar
    Misutonida yan basamak
    Rns 310
    Jel aku
    Duz siyah plastik kapak
    Kasa ici bedrug hali
    Deri doseme
    Piaa ampul
    Kasa kapak merkezi kilit sistemi
    5 ve 8 mm alt komple aliminyum muhafaza
    Delta siyah jant
    Bf lastik
    Snorkel
    Havali kilitli defransiyel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizinde arabanız hayırlı olsun. Güzel bir show aracı hazırlayacağınıza eminim :)

Ben sizin kadar aksesuara yüklenemeyeceğim.

Ama

Kasa içi havuz
    kasa kapama
    4cm yükseltme
    delta delikli jant ve lastik

önceliğim bu şekilde olacak bunla ilgili cumartesi yanınıza uğrayabilirim.
  • 4x4truckshop 4 kullanıcısına yanıt
    sizin amarokunuz da hayırlı olsun. Güzel bir show aracı hazırlayacağınıza eminim.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.