Şimdi Ara

Vw Amarok - Ford Ranger - Nissan Navara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
9.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pick Up alıcaksam Toyota Hilux ya da Mitsubishi L200'den başka araç bakmam
  • hepsi güzel ama ben olsam l200 alırdım
  • Hazırda 2016 4*2 Navara kullanıyorum. Araçta makas yok ondan dolayı özellikle arka tarafı diğer pikaplara göre çok daha rahat. Ayıca makas olmadığı için yükünüz yokken diğer pikaplar gibi yoldaki en ufak tümsekte ve ya çukurda araba sallanmıyor, makaslı ve arkası boş pikap kullanmış arkadaşlar ne dediğimi anlayacaklardır.
    Benim aracım 2.3 dCi 160 hp 6 ileri manuel vites kutusuna sahip. Adana için konuşuyorum, şehiriçi 7-7.5 lt arası sakin kullanım yol bilgisayarı verisi ancak hesap edince gördüm ki yol bilgisayarı %15-18 arası az gösteriyor. Şehirdışı yakıtı şayet otoban hız kurallarına uygun giderseniz 6.2 lt civarı, eğime göre daha da düşebilir. Amaroktan bariz, Rangerdan ise belli miktarda az yakıyor araç. Araç hakkında varsa sorunuz cevaplarım.

Edit:L200 al diyen arkadaşlara kulak asmayın. Motor verimliliği, şanzuman konforu ve genel araç konforu düşünüldüğünde L200 şu an İsuzu D-Max ten sonra en alınmayacak araçtır bu segmentte. Benim görüşüm bu yönde,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThingBlue -- 22 Eylül 2017; 14:58:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ThingBlue

Hazırda 2016 4*2 Navara kullanıyorum. Araçta makas yok ondan dolayı özellikle arka tarafı diğer pikaplara göre çok daha rahat. Ayıca makas olmadığı için yükünüz yokken diğer pikaplar gibi yoldaki en ufak tümsekte ve ya çukurda araba sallanmıyor, makaslı ve arkası boş pikap kullanmış arkadaşlar ne dediğimi anlayacaklardır.
    Benim aracım 2.3 dCi 160 hp 6 ileri manuel vites kutusuna sahip. Adana için konuşuyorum, şehiriçi 7-7.5 lt arası sakin kullanım yol bilgisayarı verisi ancak hesap edince gördüm ki yol bilgisayarı %15-18 arası az gösteriyor. Şehirdışı yakıtı şayet otoban hız kurallarına uygun giderseniz 6.2 lt civarı, eğime göre daha da düşebilir. Amaroktan bariz, Rangerdan ise belli miktarda az yakıyor araç. Araç hakkında varsa sorunuz cevaplarım.

Edit:L200 al diyen arkadaşlara kulak asmayın. Motor verimliliği, şanzuman konforu ve genel araç konforu düşünüldüğünde L200 şu an İsuzu D-Max ten sonra en alınmayacak araçtır bu segmentte. Benim görüşüm bu yönde,

Katılıyorum. her pickup konusuna L200 yazanlara gülüyorum. L200 ve isuzu bildigin servis kamyoneti. Insanlar artık bu araçları binek araç olarak kullanıyor. Bu araclar suv-truck Dualsport gibi. Sehirde binek arazide 4x4 yük taşırken kamyonet. 3 in 1

Bende 2016 navara 4x4 var 2013 amarok 4x4 de var. Diger araçları da bilirim. Bu 2si hariç bişey alma. Ama navara yi az yakıt daha keyifli ve donanımlı. Daha yeni kasa . Tavsiye ederim. Ayrica

Vw 2 yıl garanti. Nissan 3 yıl

Nissan servis aralığı 15bin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş karadenizin kış yaşam şartları zorludur. Ordaki insanlarda off-road yapmazlar. Yük tasirlar, yağmur çamurda kalmasinlar az masraf cikarsinlar diye ekonomik araba alirlar. Ben karadenizde genellikle Isuzu d-max görüyorum. İsuzunun babasının oglu degil karadenizliler ucuza yada bedvaya versin. Yöre halkının bildiği var demekki.

• Instagramda çotanak offroad sayfasına gir iletişime geç sor hangisini alayım diye. Her aracın kullanıcısı var grupta. Biraz Navarra severler ama yine de objektif cevap verebilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mfeker89 kullanıcısına yanıt
    Trabzon da dediğin şartlarda yaşayan benim. Amarok da burda ilk alanlardaniz, Şimdi her yer doldu.

Bizim Millet komsusunda ne görürse gider onu alır. Amarok ilk çıktığında beğenmeyenlerin altında şimdi amarok var.

Duster zaten eski kartalların yerini aldı. Haftasonu koye giden memur arabası.

Simdi de diyorum ki en iyisi Navara.

Not:V6 wildtrak extreme modelleri ayrı değerlendirmek lazım.

• hitman kullanıcısına yanıt
    3.2 Ford ranger hakkında yorum alabilir miyim ?

+Chip uygulaması
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    Normal versiyonlar için yazdığımı belirttim. Bunlar extreme araçlar, kullanmadım yorum yapamam.
    Hilux Hi-Cruiser 2.8 4x4
    Ranger Wildtrack
    Amarok V&
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Motor hacimlermi değişiyor neden 4x4 le 4x2 arasında fark var?

• mc.kork kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bir vergilendirmeye gidilmiş. Bir bayiyle görüşürseniz daha net bilgi veririler

• Mtv hesaplamada böyle birşey için not düşülmemiş? Görüştüğüm bayilerde direk 4x4 istiyorum dediğim için hiç biri böyle bir detaydan bahsetmedi🤔 şimdi 2016 ve üstü navaralara bakıyorum 2. Elde. 4x4 ün vergisi ne kadar 4x2 nin vergisi ne kadar nereden bakabiliyoeum?

• Ya kim dedi bunu 4x4 fazla diyr 😀 eskidendi o ayrim.simdi ayni 4x2 ayrimi fala yok. Ulan ne garip insanlar varya 😀

• Merhaba;

4x4 araçlardan ticari değil binek araç vergisi alınıyordu, artık öyle değil mi?
  • 4x4 olanlar otomobil 4x2 olanlar kamyonet olarak mtv oder ilk alimda otv de fark yok mtv farkli
    yeni duzenlemeyle mtv yuzde 40 artarsa amarok v6 ve ranger 3.2 alanlarin elinde patlar
  • Dün Fiat bayisine uğradık arkadaşlarla. Fiat Fullback fullrock 4x4 180bg A/T modeline 105.000 fiyat dediler. Diferansiyel kilit dahil.(1.500 tl imiş.) (Adana bayisi)

Fullback ile L200 aynı banttan üretiliyor diye biliyorum. A-Z ye herşeyi aynı.

Değerlendirilebilir diye düşünüyorum.
  • Navara şu an pick-up sınıfının lideri , otomobil konforunda ve çoğu d segmenti aracı performansda üzecek ve bir çok c sınıfı dizeller kadar yakan bir pickup

• Amarok Aventura cok iyi gercekten ama fiyat anlaminda cok yukarda kaliyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.