Şimdi Ara

Vw 1.2 tsi comfortline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yeni arac aldim.Basliktaki arac.14000 km de 2016 model.Lakin 2 sorum olacak.Yazilimla performansini artirmak istiyorum.Deneyip en iyi verim aldiginiz en sorunsuz yazilim hangisidir?Nerede atilir?

Diger sorum ise arac comfort olmasina ragmen isminin aksine park sensoru yok :) Bunu da sanirim yetkili serviste yaptirmak gerkeiyor.Maliyetini merak ediyorum.Ayrica takildiktan sonra aracin ekranindan arkayi falan gorebiliyormuyum?Yoksa dıt dıt mı yapacak sadece?

Cevap yazan arkadaslara simdiden tesekkur ederim.Mobilde vw polo bolumu var ise bulamadim.Kusuruma bakmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazılım konusunda herhangi bir bilgim yok, RSA, Ecutech gibi firmalar büyük firmalar fakat 1.2 tsi için hangisi en iyisidir bilmiyorum. Aracınızda sürüş konfor paketi olmadığı için park sensörü bulunmamakta(sanırım).

Bu konuda iki seçeneğiniz var. İlk seçenek sanayiden herhangi bir park sensörünü 50-150 TL arasında bir fiyata alıp taktırmak. Bu şekilde yaparsanız ortadaki ekrandan herhangi bir şekilde bilgi alamazsınız, sadece park sensörünün kendi ekranından mesafe bilgisi alabilirsiniz.

İkinci seçenek ise ender elektronik gibi orijinal vw ürünleri satan bir mağazadan ön ve arka park sensörünü alıp taktırdıktan sonra vag-com ile kodlamasını yaptırmak. Bunun maliyeti hakkında bir bilgim yok maalesef. Bunu yaptırırsanız, ortadaki ekrandan ön ve arka taraftaki mesafe bilgisini alabilirsiniz. Görüntü için geri görüş kamerası olması lazım.

Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    Edit : Ender elektronikte park sensörü kodlama ve montaj dahil 1950 TL. Başka takan ve kodlama yapan yer de bulabilirsiniz. Ender elektronik diğerlerine göre daha pahalı oluyor diye biliyorum.
    https://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/polo/polo-6c-2014/golf-7-park-sensor-set.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9888 -- 23 Aralık 2018; 15:30:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dsg ise yazılıma hiç bulaşma çünkü tork Dsg'yi zorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir araba mı üretildi.
    VW 1.2 Comfortline Jetta mı, Golf mü, Polo mu, Beetle mı.
  • derfgt D kullanıcısına yanıt
    Senden once yorum yazan 2 arkadas,yazdiklarimi okumus, anlamis ve yardim etme amacli yorum yazmis bile.Sen anlamadiysan kendinde ara sorunu 😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araciniz polo saniyorum.55 bin km yazilimli kullandim.Bilincli bir sekilde kullanirsaniz hic sorun yasamazsiniz.120 hp 200 torktu yaklasik benim aracim.Dsgden sorun olmaz cunku tork fazla degil.Park ederken dikkat edin yeter.Servise bu surecte 6 kere girdim yazilimi anlamadilar.Bunun 4 u bakimdi geri kalani trim sesi vs.

Park sensoru olarak 150-200 liralik birsey taktirmayin derim.Ops park sensorunun on-arka fiyati 2000 e yaklasiktir.Fazla geliyorsa 500-600 e ortadaki ekranda gorulen plakalik uzerine takilan kamera taktirabilirsiniz.Hayirli olsun.
  • klonajinsky kullanıcısına yanıt
    Ben de yardım edecektim ama yordun beni, yardım etmeye mecalim kalmadı.
    Başlığa baktım Vw 1.2 tsi comfortline
    Devam edeyim dedim ; "Arkadaşlar yeni araç aldım. Başlıktaki araç" dedikten sonra tekrar başlığa döndüm.
    Bakıyorum başlığa, diyorum ki nedir bu acaba, yeni bir araç mı?
    Neyse... Güle güle kullan.
    Başkaları için başlığı değiştir bence.
  • derfgt D kullanıcısına yanıt
    Amaci forumda elestirmek degil,yardim etmek olan arkadaslar tarafindan yardim edildi zaten.Sen yat dinlen biraz.Cok yoruldun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.