Şimdi Ara

VUVUZELA 4 ÖLÜM GRUPLU WORLD CUP TURNUVASI(ŞAMPİYON ALMANYA(DéathkLaat) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
0
Favori
5.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevo bu akşam bir maç daha atalım headset'li olsun o güzel spiker sunumunu özledik ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

cevo bu akşam bir maç daha atalım headset'li olsun o güzel spiker sunumunu özledik ya

Olur gökhanım. FIFA 11 alacaksın değil mi? Ben şimdiden pre-order yaptım. İyice cıvıtmış EA
  • Abi almaz olurmuyum ya

Fifa 10'u sattım, geldiği gün alırım, bu arada pre order bir işe yaramıyor ya geçen sene Pre Order'cılar beklerken ben fezadan 80'e alıp evde vuruyordum kırbacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

Orijinalden alıntı: freev

Beyler turnuva sahibine yüklenmeyin.. Madem bu kadar heveslisiniz oynamaya ayarlayın bir turnuva aranızda.. Sanırım 5-6 kişi açıkta kaldı , bulun birkaç kişi daha yapın bitirin turnuvanızı.. Ondan sonra zaten ortada problem kalmaz

hayır kardeşim hevesten degil referans diyor anlatmak istedigim kendini bizim yerimize koysun ilk geldiginde turnuva için nasıl referans almıs bilelim bizde o yoldan gidelim turnuvaya girme imkanımız olsun

bunun çaresi takım sayısını yükseltmektir şu an 16 takımlı gelecek sefer 24 e çıkar bu sayı hepimiz oynarız kardeş kardeş

• gökhan kardeş beni unutma akşam 11 den sonra psn ekleyip maç yapalım elhusso senide ekliyecem daha yeniyim bu ps3 deki oyunlarda bakalım size karşı nasıl bi oyun sergiliyecem internetide kotasız yaptım bütün turnuvalarda boy gösterecem bundan sonra
  • Ok kardeşim olur yaparız,

burda öyle ortamlar kuruluyorki bir bakmışsın herkesle içli dışlı oluvermişsin,
  • bende öyle olmasını istiyorum zaten ps3 ü almamdaki tek sebep sizin burdaki online oyunlarınız
  • quote:

bende öyle olmasını istiyorum zaten ps3 ü almamdaki tek sebep sizin burdaki online oyunlarınız

tabi kardeşim akşam oynarız kimsenin kimseden üstünlüğü önceliği yok sadece turnuva aksamasın diye yapılıyor uygulamalar hep birlikte çözüm buluruz
    bu arada arda ile bağlantı kuramıyorum bir tek onla oynayamadık
  • quote:

bende öyle olmasını istiyorum zaten ps3 ü almamdaki tek sebep sizin burdaki online oyunlarınız

Benide ekleyebilirsiniz arkadaşlar
  • Beni de ekleyin. Dayı akşama gel final maçının falına bakalım ben hollandayım
  • Bende Torresim varmısın cevo
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

Bende Torresim varmısın cevo

Cevo kızma ama ben ispanyaya ayar oluyorum ya pas pas pas sürekli pas sonra altı pasa gelince dışarı çıkar vur gol. Bu mu futbol? Akşam gel ispanya almanya yapalım. İspanyaya karşı çok gaza geliyorum.
  • Sorma ya herifler otomatiğe bağlamışlar kalenin dibine giryorlar hala pas pas

Dün Pedro malının yaptığını gördünmü

Akşam görüşürüz
  • cevo kardeş senide ekliyim tanışayım herkezle sonraki turnuvuda bende varım Ben Arjantin
  • quote:

cevo kardeş senide ekliyim tanışayım herkezle sonraki turnuvuda bende varım Ben Arjantin

oyle bi ask yok,kura ile seciyoruz takimlari

PSN imzamda oynamak isteyenler eklesin gari
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur610

quote:

cevo kardeş senide ekliyim tanışayım herkezle sonraki turnuvuda bende varım Ben Arjantin

kura ile oldugunu biliyorum kardeşim normal maçta Arjantinim dedim

• quote:

quote:

quote:

ha tamam,aksam oynariz seninle.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sakın oynama bu adamla

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ryder

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

quote:

öncelikle bol şans herkeze ve konuyu açan kardeşim Buna sen Turnuva degilde şöyle dielim
    Bizim tayfa (sürekli turnuvalarda olanlar) gruplu turnuva yapiyorum katılcak ismini yazdırsın adaletinde bu kadarı ya

Ben belirttim turnuva kurallarında en başta referansı ve tanıdıklar önceliklidir diye.Kişisel algılama

Şu referans işine gelince Sen almayınca başkası almayinca yeni kayıt olmuş birini turnuvaya söyler misin bu adam nerden referans alcak İlk adamı Sen atki diger turnuvalardada adam seni göstersin ben bu adamın referansıyım diye aynısı sana yapılsa ne hissedersin siteye yeni geldin kimseyi tanıyomusun nasıl yapicaksın bu referans işini söylede bizde senin yolundan gidip turnuvulara katılma imkanımız olsun

ryder kardeş haksızsam haksızsınız diyin

Tabi Kardeş Sizinde Kendinize Göre Sebepleriniz Vardır Eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

quote:

quote:

quote:

quote:

sakın oynama bu adamla

oynarım yenilsem bile zevkli bi maç olcagına inaniyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.