Şimdi Ara

Vurdurmak nedir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkürler arkadaşlar, açıklayıcı cevaplar için..
  • buna kısaca insanlık ölmüş denir sanırım böyle bir şeyi o teyze erkeklerede yapar hiç farketmez yahu nereye gidiyor bu insanlık ilk defa duydum ve tısdım ya
    quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

aman yaa elinde tesbih yuzunde sakal var die inanmayin!!
    cengelkoyde yasli bi teyze beni karsidan karsiya gecir dio bi kiza!!
    kiz bunu kolundan tutuo karsidan karsiya gecirio!! o sirada bu yasli teyze elindeki iyne ile kizi bayiltio!! bagirmaya baslio kizim bayildi falan die!! neyse teyze ile kizi bi taksiye bindiriolar!!

teyze kizi alio bi eve goturuo!! taksici gidio tabi!! bi kacv gun sonra kizi cengelkoyde bi cop konteynirinin icinde olu buluolar!!

butun organlari calinmis vaziyette

demek istedigim kimseye guvenmemek lazim!!

quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Vallaha Geçmiş olsun kardeş. Ama Dikkat et o amca Hırsızda olabilirdi arabayıda götürebilirdi.

Sanmıyorum ya, zaten yaşlı başı sakallı bi amcaydı.. Elinde tesbih felan vardı Saolsun, bir kerede çalıştırdı. Yoksa biz uğraşırdık baya.

Yorum yapan diğer arkadaşlar saolun.

• ya arkadaslar benim aracta bi sorun war.beni yedi bitirdi...aracın marsı bazen almıyo.tık bile demiyo.ama her zaman yapmıyo..haftada bi kac kere..ne zaman yapacagı da belli olmuo...bu arızayı tespit edemedik.sanayiyi gezdim adam diyoki aracın mars motorunda bi sorun war ama hangi parcasında oldugunu bilemiyo.tespit etmesi için arızayı sanayide yapması lazım..arac calısmadıgı zaman curdurmak zorunda kalıyorum...boyle biseyi basından geciren war mı..bana yardımcı olunuz...e-mail atarsanız sevinirim.

ozan_civic@hotmail.com

arac:tipo 1.4 sx ie
    model:1998
  • marş motorunun elden geçmesi lazım...
    sökülecek kömürleri v.s. değişecek...
    2-3 yılda bir bakıma girmesi iyi olu normalde...
    en fazla 40-50tl masrafın olur...
    quote:

Orjinalden alıntı: ozan_civic

ya arkadaslar benim aracta bi sorun war.beni yedi bitirdi...aracın marsı bazen almıyo.tık bile demiyo.ama her zaman yapmıyo..haftada bi kac kere..ne zaman yapacagı da belli olmuo...bu arızayı tespit edemedik.sanayiyi gezdim adam diyoki aracın mars motorunda bi sorun war ama hangi parcasında oldugunu bilemiyo.tespit etmesi için arızayı sanayide yapması lazım..arac calısmadıgı zaman curdurmak zorunda kalıyorum...boyle biseyi basından geciren war mı..bana yardımcı olunuz...e-mail atarsanız sevinirim.

ozan_civic@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hightech33 -- 4 Temmuz 2009; 16:00:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ozan_civic

ya arkadaslar benim aracta bi sorun war.beni yedi bitirdi...aracın marsı bazen almıyo.tık bile demiyo.ama her zaman yapmıyo..haftada bi kac kere..ne zaman yapacagı da belli olmuo...bu arızayı tespit edemedik.sanayiyi gezdim adam diyoki aracın mars motorunda bi sorun war ama hangi parcasında oldugunu bilemiyo.tespit etmesi için arızayı sanayide yapması lazım..arac calısmadıgı zaman curdurmak zorunda kalıyorum...boyle biseyi basından geciren war mı..bana yardımcı olunuz...e-mail atarsanız sevinirim.

ozan_civic@hotmail.com

işte o an aracı curdurmadan önce ustayı bi telefonla çağırtıverirseniz, ustada sorunun ne olduğunu anlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeKSandDoRT

işte o an aracı curdurmadan önce ustayı bi telefonla çağırtıverirseniz, ustada sorunun ne olduğunu anlar...

• Hort konu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.