Şimdi Ara

VÜCUT GELİŞTİRME YAPANLAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
254.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @saund slm bencee askerde fazla yapma olasılıgın olmaz ama sanslıysan işteee amaa sen şimi başlarsan askerdee elinden geldigince beslenmene falan dıkkat edersen en azından yağlanmassın ama tabiki biraz bozulurr ama ben olsan başlarım şimdiden antremanaa valla bende askerde ne yapacağımı düşünüyorum amaa bir yolunu bulup oradaki salonlarda çalışmaya çalışacağımm
  • başlıcam bende herhalede..sabah koşularından bıktım spor yapmayıncada olmuyo,vücut geliştirme iyi bir spor benim için.ama askerlik çok takılıyo kafama orda yapamazsam bitirirsem vücudu die.ama spawn dedigin gibi bulucaz bir yolunu kardeş..(gerçi yeterince body yaptırırlar bize orda ama neyse)
  • Yaa orada acemilikte kesın calısırsınız ama o beni kesmez seni kesermi bilememm
  • beni keser bilader orada degişik bi body yaptırıyorlarmış yanılmıyosam. ama bşy olmaz belki herşey vatan için nede olsa....
  • arkadaslar walla bikaç resim gördüm içim gitti Ben size bişi danışıcam ben 2 sene önceye kadar basket oynuodum we basketi bıraktığımdan beri antreman yapmıorum göğüs bolgemde yağlanma oldu az onları eritmek istiorum size soriim dedim vücut geliştirmeyede baslıcam öss den sonra ama ozamana kadar onları eriticek neler yapabilirim yardım pls herkese tesekkür bu arada
  • Ben 8 aydır yapıyorum. Karın bölgemden gayet memnunum. Sadece üst göğüsümde biraz sorun var. Hastalık nedeniyle 2 hafta ara vermek zorunda kaldım bu pazartesi Allah'ın izniyle kaldığım yerden devam. Bu arada yaşım: 16 kol: 35.2(soğuk) başka da bir yerimi ölçmedim.

Body ye iyi ki başlamışım diyorum sayısız yararları var (fiziksel ve ruhsal olarak). Bir sakatlık söz konusu olmadıkça yapabildiğim kadar yapmaya devam etmek istiyorum. Tabii ki doğal yollardan. (doğaldan kastımı siz biliyorsunuz. Elbette ki supplement kullanıyorum protein tozu vb.)

Parasızlığın körü olsun ben de tekwando ya gidip daha esnek bir vücut kazanmak istiyorum ama ikisine birden zaman ayıramıyorum ne yazık ki. Ben de evde esneme çalışmalarıyla bu eksikliğimi bir nebze olsun kapatmaya çalışıyorum.
  • Süpermiş bu vücut çalışması... benimde başlamam lazım... özellikle bilgisayar başında fazla kalanlar yapması gereken şeyler......
  • arkadaşlar hepinizi sitemize/Forumumuza bekliyoruz

Sitemizde Vücut geliştirme, Diyet, Antrenman, suplement, ilaçlar ile ilgili çok özel bilimsel makaleler bulunmaktadır

ayrıca Bodybuilding ile ilgili her konuda Profesyonel yardım alabilir sorular sorabilirsiniz

sitemizde mutlaka bilmediğiniz şeylerle karşılacaksınız eminiz

saygılarımızlawww.artofbodybuilding.com ekibi
  • Düzeyli muhabbet ve gerçek bilgi için :

Spor Forumumuz

www.sporloji.com

• body yapan arkadaslar eger kas yapmak ıstıyorsanız bellı kılonuz gereklı,zayıf adam ne kadar yaparsa o kadar kaslanmaz sadece yag erıtılır ve vucut sekle gırer fazla zorlamyın
  • Ya arkadaşlar benim kilom 70 civarı boyum 1.93 civarı
    gittikçe zayıflıyorum ve kas olayıda ortadan kalkıor basketbolda oynamıyorum artık profesyonel ve amatör ikiside bitti artık

boyum uzun omuzların geniş deil ve kısa ondan pek güzel bir görüntü olmuor artık
    bacaklarım çok sağlam sorun yok ama sorun omuz ve kollarda

omuz ve kollar için tek başıma amatörce yani nasıl geliştirme imkanım olur, ev içinde uygulayabilceğim geliştirme teknikleri varmı
  • merhaba

evde bu iş çok zor..ama yıne de yaparım dıyorsanız,bır ıstasyon makınası ve bıraz agırlık almanız yetecektır..
  • bende vücut geliştrme yapıyorum salondan Karbonhidrat tozu önerdiler sizce onu kullanmalımıyım yaş 18 1,75 boy 60 kiloyum kilomun çok az olduunu söylüyorlar sizce napmalıyım ? ?
  • Anlaşılan yeni başladınız kesinlikle 4-6 aydan önce suplament kullanmayınız daha detaylı bilgiler içinwww.bodyforumtr.com adresine başvurabilirsiniz
  • profosyonel basketbol oyuncusuyum fakat sımdıye kadar cıddı bır calısma programında bulunmadım gercı gerekde yok su an ıcın dogustan genıslık var:)
    203 boy 108 kılo
  • quote:

Orjinalden alıntı: flexor

Anlaşılan yeni başladınız kesinlikle 4-6 aydan önce suplament kullanmayınız daha detaylı bilgiler içinwww.bodyforumtr.com adresine başvurabilirsiniz

4-6 aydan önce kullanırsak ne olur ? yani meraktan soruyorum soru ters anlaşılmasın lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: -genjuro-

quote:

Orjinalden alıntı: flexor

Anlaşılan yeni başladınız kesinlikle 4-6 aydan önce suplament kullanmayınız daha detaylı bilgiler içinwww.bodyforumtr.com adresine başvurabilirsiniz

4-6 aydan önce kullanırsak ne olur ? yani meraktan soruyorum soru ters anlaşılmasın lütfen

Supplement hiç kullanma geç o işleri hocam iyi çalış yumurta süt et ağırlıklı beslen antreman ggünleri makarna tüket günde 8 saat uyu bunları uygulayan adamı ek besinlere ihtiyacı ancak üst seviye sporcularda olur bunun içinde min 2 sene bu şekilde çalışma ve vücut elverişlilği gereklidir.Gereksiz alınan supplementler karaciğeri zorlar vücudu yağlandırır böbreklere zarar verir.

• bır sey soracam aramızda profesyoneller vardır zayıf olanlar yapabılırmı ılac kullanıyorlarda bellı bır kılo olmasımı gerek sekıl ıcın
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

bır sey soracam aramızda profesyoneller vardır zayıf olanlar yapabılırmı ılac kullanıyorlarda bellı bır kılo olmasımı gerek sekıl ıcın

Bu sporda birinci şart ideal kiloya gelinir öle başlanır başladıktan sorada kas kütlesi artırılarak kilo alınır.
  • ıdeal kıloya nasıl gelınır?cok hareketlıyım basketbol cok oynuyorum bır turlu kılo alamadım bır kac tuyo verırsen ıyı olur kılo ıcın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.