Şimdi Ara

Vücut değişimim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralorti70 -- 20 Şubat 2020; 17:4:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1,5 yıldır yapıyorum hiçbir fotoğrafımda kendimi Kasmam. O vücudu yaptıktan sonra sokakta kendinizi kasarak mi yürüyeceksiniz?

Başlamadan önce aynanın karşısında normal bir foto yapar ölçüler alır ve sonra yine normal durarak ölçüler alınır. Tabiki burada yaş, Testestoron düzeyi ve Yağ oranı önemli. Hacim yağlanma ile mi oldu yoksa kas kütlesi mi arttı.

Kendinizi kasarak yaptığınız fotolarda vücut çok dengesiz duruyor. Hele ki poz vermeyi bilmiyorsanız.

Foto vs boş iş açıkçası.

1. Gelişimi hissediyormusun o zaman devam.
    2. Daha sağlıklı hissediyormusun o zaman devam
    3. Yağ oranın düşüyor mu. O zaman devam.
    4. Zevkle ve sağlığınız için mi yapıyorsunuz yoksa gösteriş için mi. İnsanları kıskandırmak için o kadar acı çekilmez açıkçası.

1,5 yıldır hiç ölçü almadım. Aynanın karşısına geçip Kaslar arası denge nasıl, gözle görülür gelişim var mı ona bakıyorum. Tek ölçtügüm koldu sanırım. Onuda hiç Pump halinde ölçmedim. İnsanlar Streoid alıyorsun kollar fena şişmiş diyorlar ama ne Streoid alıyorum nede İnsanların Kollar wow demesini umursuyorum. Bu işte eğer Streoid almazsanız %50 Genetik faktör önemli. Benim Genetik Olarak Biceps çok iyiydi. 26 dan 38 e çıkmak marifet değil. Önemli olan yağlanmayi dengeleyip, Vücuda çok zarar vermeden yapmak.

Ölçü takıntısı ile Altından kalkamayacaginiz kilolara girip bir daha spor yapamayacak kadar ağır sakatlanma yasiyabilirsiniz.

Eğer ki, Bölgeleri yorunlamamizi istiyorsanız,

Kasmadan spordan önce çekilmiş Foto

Spor ve Diyet programı

Güncel kasmadan Fotograf ile Tavsiyeler ve görüşler alabilirsiniz.

Saygılar.

• Boyun çalış boyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

1,5 yıldır yapıyorum hiçbir fotoğrafımda kendimi Kasmam. O vücudu yaptıktan sonra sokakta kendinizi kasarak mi yürüyeceksiniz?

Başlamadan önce aynanın karşısında normal bir foto yapar ölçüler alır ve sonra yine normal durarak ölçüler alınır. Tabiki burada yaş, Testestoron düzeyi ve Yağ oranı önemli. Hacim yağlanma ile mi oldu yoksa kas kütlesi mi arttı.

Kendinizi kasarak yaptığınız fotolarda vücut çok dengesiz duruyor. Hele ki poz vermeyi bilmiyorsanız.

Foto vs boş iş açıkçası.

1. Gelişimi hissediyormusun o zaman devam.
    2. Daha sağlıklı hissediyormusun o zaman devam
    3. Yağ oranın düşüyor mu. O zaman devam.
    4. Zevkle ve sağlığınız için mi yapıyorsunuz yoksa gösteriş için mi. İnsanları kıskandırmak için o kadar acı çekilmez açıkçası.

1,5 yıldır hiç ölçü almadım. Aynanın karşısına geçip Kaslar arası denge nasıl, gözle görülür gelişim var mı ona bakıyorum. Tek ölçtügüm koldu sanırım. Onuda hiç Pump halinde ölçmedim. İnsanlar Streoid alıyorsun kollar fena şişmiş diyorlar ama ne Streoid alıyorum nede İnsanların Kollar wow demesini umursuyorum. Bu işte eğer Streoid almazsanız %50 Genetik faktör önemli. Benim Genetik Olarak Biceps çok iyiydi. 26 dan 38 e çıkmak marifet değil. Önemli olan yağlanmayi dengeleyip, Vücuda çok zarar vermeden yapmak.

Ölçü takıntısı ile Altından kalkamayacaginiz kilolara girip bir daha spor yapamayacak kadar ağır sakatlanma yasiyabilirsiniz.

Eğer ki, Bölgeleri yorunlamamizi istiyorsanız,

Kasmadan spordan önce çekilmiş Foto

Spor ve Diyet programı

Güncel kasmadan Fotograf ile Tavsiyeler ve görüşler alabilirsiniz.

Saygılar.
    Kardeş dünyanın hangi yerinde kasmadan foto çekilip eksik yerlere bakılıyor.Birseyler anlatacağım diye saçmalamissin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.