Şimdi Ara

Vücudunda kurşunla yaşayan gazi: Erdoğan’la devam (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
7.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siz sahipsizlerin yaptığı gibi tencere teva çalmadılar, kamer genç kırk yılda bir doğru laf etmiş onun dışında ne yapmış bir analtasana..
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    sahipsizler dediğin hangi kesim hangi parti bana onu bi söyle ona göre cevap vericem.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    o gece dışarı çıkıp devletine toprağına sahip çıkanları bir kısma ayırmışsınız benim dediğim ayırdığınız diğerleri: elinde kahvesi veya soluğu müezzin dövmede alanlara ayda tencere tava çalıp tanklara alkış tutanlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

o gece dışarı çıkıp devletine toprağına sahip çıkanları bir kısma ayırmışsınız benim dediğim ayırdığınız diğerleri: elinde kahvesi veya soluğu müezzin dövmede alanlara ayda tencere tava çalıp tanklara alkış tutanlara.
    Kardeş kavgası vardı araya girmek istemedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    sınırda tam teşekkül beklerken uçağa binen fetöş geri topuk yapınca üzülmediniz umarım o fetö buraya gelecek meraklanmayın..
  • Notilus N kullanıcısına yanıt
    şimdi yanımda yok yarın sabah atıyım sana ne aldığımı.
  • quote:

şimdi yanımda yok yarın sabah atıyım sana ne aldığımı.
    Valla ben sizde para verip alani pek gormedim. Sahibiniz vermistir. Yada pay dusmustur "Ayakkabi Kutusundan"

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Kardeş kavgası vardı araya girmek istemedik

Alıntıları Göster
    safmısın o kutudan para düşse ne işimişim olur burada.. telfonu fişe taktım senin yüzenden al gör çatlama reis göndermiş hayır demedik aldık. merakını gideriyim öyle torba değil 100gr kahve.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircitak -- 14 Mayıs 2018; 19:29:41 >

• Dezert kullanıcısına yanıt
    osmanlı torunu olmaya çok da heveslenme. osmanlı nın en güçlü olduğu kanuni döneminde ülkenin neredeyse yarısı gayrimüslüm dü.
    ülkenin hemen hemen yarısının gayrimüslüm olmasını hazmedeceksen o zaman osmanlı torunu olabilirsin.ecdadımızdır biz de severiz osmanlı yı .ama bunu da bil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 14 Mayıs 2018; 20:1:14 >
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Burada tartışmanın faydasını göremiyorum, bunlar oturup konuşulacak şeyler anca...

çok yazdım ama aramızdaki ak çakallar beni şikayet ederek linç ettirmeye çalışacaktır!

ne ekersen onu biçersin, ülkenin yüzde ellisini diğer ellisiyle çarpıştıracak kadar hadsizsen arkandan türkü söylenmesini bekleyemezsin!

Madem her şeyin en iyisini biliyor o halde ülkeyi de adam akıllı yönetseydi de kendini bu duruma düşürmeseydi!

Sen sanıyor musun ki gezi parkında biraz yeşil için cıngar çıkaran insanlar darbe girişiminde çok sevdiği bir lider için canını tehlikeye atmayacak?

Kaldı ki hükümet kandırılmış, o insanlar da bu bizi sevmeyen, rahmet okutan hükümet gidiyor diye sahte darbeye kanmış olamaz mı? Şu an içinde bulunduğumuz hale bak!!
  • Dezert kullanıcısına yanıt
    Abdülhamit ne yapmış sarayından çıkmayıp 14 eş alarak mı kurtarmış ülkeyi? 16da olabilir tam hatırlayamadım. Kendisinin bir lakabı da vardır bilirsin. Acaba neden? Oturma organınızdan tarih uydurmakla kahraman olunmuyor. Kahraman dediğin savaş meydanında ülkesini kurtararak oluyor.

Hilafet dediğin şey seneler önce bitmiş, hiç bir hükmü kalmamış bir şey. Kalsaydı eğer o çok aşık olduğunuz tayfa halifenin ordusunu sırtından vurmazdı. Osmanlı ise Sevr anlaşmasında paramparça olmuş bir bitik ülkeydi. Sizin taptığınız adamların eseri budur. Eğer bu Cumhuriyet kurulmasaydı millet sarayda zevk sefa sürerken sen köyünde tarla çapalıyordun aç karnını doyurmak için. Bomboş zırvalarını kendine sakla da çevreni zehirleme. Tarih belgelerle yapılır oturma organından uydurarak değil. Siz çok seversiniz gerçi çocuğu olmayan adamların torunlarından mektup yazıp yalan tarih uydurmayı.

• Böyle ucuz siyasetinizin de, hamasetinizin de hepsinin canı cehenneme. Sanki marvel evreninde gibiyiz arkadaş. Erdoğan gerçeklik taşını bulmuş ülkenin her alandaki vahim tablosunu tüm gerçekliğiyle kapatıp ülkenin yarısına hamaset satıyor. Kendilerine muhalif olan, eleştiren herkesi terör örgütleriyle birlikte anıyorlar.

"Saadet Partisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında durması gerekirken, HDP'nin yanında durdu."

Erdoğan, Saadet partisinin hangi ilkesi, hangi temel esasına uygun hareket ediyormuşta onun yanında duracakmış. ABD ve AB'nin stratejik ortaklığına rest çekipte bağımsız, şahsiyetli, bugün türkürdüğünü yarın yalamayan bir politika izleyeceğine, halkı hortumlayan faizci liberal kapitalist sistemi uygulamaktan vazgeçtiğine, devletin her kadrolarını liyakat ve ehliyet sahibi insanlara teslim edip her alanda şeffaf olacağına, en önemlisi herkes için adaleti kamil manada tesis edeceğine, herkesin hakkının, emeğinin karşılığını alacağına söz vermişte mi Saadet partisi sizlerin yanında yer alsın. Bu ülke hepimizin. Bu ülke kalkınacaksa topyekün birlik olup iki elimizi taşın altına koyup kalkınacaktır.

Siyaset ülkenin ve ülke insanlarının problemlerini çözmek için araçtır. Bunu böyle görün ve insanları hak ve adalet ekseninde bir arada yaşayabileceklerini gösterin ve öğretin ayrıştırmak, kutuplaştırmak , kavga etmek yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.DarKStyLee -- 14 Mayıs 2018; 21:13:3 >

• quote:

sınırda tam teşekkül beklerken uçağa binen fetöş geri topuk yapınca üzülmediniz umarım o fetö buraya gelecek meraklanmayın..
    Bizene o itten zamanında onunla kardeş olanlar düşünsün

• aga kaynak A haber deilse kesin yalan haberdir itibar etmeyin.......
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metulen -- 15 Mayıs 2018; 7:27:37 >
  • Mogolo kullanıcısına yanıt
    Ahuahauahauagaua tiyatro gibisiniz ya djbdjsbdbndbfjdjbrjdknfjdjdjsnfn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

O maaş için yıkama yağlama yapıyor. Maaşı kessinler görürüm Erdoğan sevgisini.

Erdoğan gidince o maaşlarda gider gazilikte kahramanlıkta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gezide efsaneler yarattık, biz şöyleyiz böyleyiz diyen beyinsizler takımı, gelip burada tankın, silahın önüne geçip darbeye karşı durmuş vatan evladına ileri geri konuşuyorlar.

Kahpesiniz.
    Bugüne kadar senin itönü ne yapti tek parti döneminde ne yapıldı devletin tüm imkanları ellerindeydi ne yaptılar tabi es geçmeyelim hakkını vermek lazim bol bol put yapıldı heykeller dikildi ona lafım olamaz,size gerçekler işlemez elbette 70 yilda yapılmayan basta ulaşım, sağlık hizmetleri ki en önemlileri bunlar yapıldı ama hala kör hala sağırız yiğidi vur hakkını yeme demişler tabiki herşeye ideolojik bakınca at gözlüğüyle bakmaktan öteye gidemiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.