Şimdi Ara

Vücudunda kurşunla yaşayan gazi: Erdoğan’la devam (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
7.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dezert

sana kemik atan olmamıştı oysaki kokusunu mu aldın ?
    KÖŞEYE SIKIŞINCA BÖYLE ISSIRIRSIN İŞTE. burası forum kardeş böyle işler.. beğenmiosan pm at insanlara ahausdagafgasfa! olum her türlü adabı biz mi öğretcez size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 14 Mayıs 2018; 14:24:7 >

• Dezert kullanıcısına yanıt
    ben degil mi dedim ? bu ermeni oldugunu degistirmiyor kendi kendine laf soktun

once iftira atip cayci de sonra hakaret et. senin gibi bir karaktere sahip olup zengin olacagima kucumsedigin cayci olurum kusura bakma. (toplumda herkesin saygi duydugu meslege sahibim kimse bana saygi duysun diye secmedim ahlaksiz comar seni)

tarim sorunlarinin farkindasin ama hala akpye oy veriyorsun helal sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemik atmadım sana, atınca gelirsin şimdi değil. İyi eğitememişler seni
  • DogusCay kullanıcısına yanıt
    Bırak bu laf ebeliğini sen Abdulhamid gibi bir adama baykuş diyen bir zihniyetsin. O yüzden gözümde ki değerin bir hayvandan daha az, eğitimden bahsediyorsun avel diye hakaret eden sendin. Velhasılıkelam sen ve senin gibi zihniyetlerin gözümde değeri sıfır.

Şimdi demliğinide al git çayını demle boş muhabbet yapma, haydi kantinine geç çaylar diye de bağır rastgele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dezert

Kemik atmadım sana, atınca gelirsin şimdi değil. İyi eğitememişler seni
    hala kemik diyor zavallı.

• Dezert kullanıcısına yanıt
    Gerçekten vatanı için 1 milyon 592 bin 806 kilometre kare (Ülkemizin 2 katı) toprak kaybederek büyük fedakarlık yapmış. Elinin altında internet varken hala farklı organlardan uydurma şeyler savunanlar cahiller var haklısınız.

Ayrıca dedem şu an cami avlusunda çay içiyor. Benim dede arayışım yok. Sizin adınıza üzüldüm. Umarım bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragen -- 14 Mayıs 2018; 14:51:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölerek sehit olan mesai arkadaşlarıma kelle derken 15 temmuzda vurulana gazi deniliyor çok ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

subay annesi başörtülü diye askeri alanina çocuğunun subay mezuniyet törenine alınmayan ordu vardı kim kaldırdı recep Tayyip Erdoğan

en basit sabıka kaydı icin adliyede sira bekleyen millet vardı kim kaldırdı recep Tayyip Erdoğan edevlet

hastanelerde muayene icin geceden sira bekleyen millet vardi kim kaldırdı recep Tayyip Erdoğan mhrs

otobüslerde sigara yasağını kaldıran kimdi recep Tayyip Erdoğan

İlköğretim ve liselerde kitaplar ücretsiz dağıtıldı

IMF'ye olan borçlar sıfırlandı.

duble yollar yapıldı

chp lisi mhp anap demokrat niye 100 senede bunlar yapılmadı kim yaptı recep Tayyip Erdoğan yaptı
    otobüste sigara yasağı - 1996

• Hayır ülkenin gittiği yönü ve eğimini görmediğini söylüyorum.
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    Abdülhamid tahta geldiğinde Osmanlı zaten tarihinin en kötü durumundaydı buna rağmen kaç yıl Osmanlıyı ayakta tuttu ne biliyon da konuşuyorsun. Atamız dediğiniz adam kendi söylüyor. Osmanlı halifesini, Hilafeti kovduk cumhuriyeti getirdik diye bunu diyen bir adam siz bunun artığısınız işte ne mutlu size. Osmanlının yıkılışının arkasında ki adamdır Atatürk bunu artık çocuklar bile biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Hayır ülkenin gittiği yönü ve eğimini görmediğini söylüyorum.
    Ülkenin gittiği durumu düzeltecek kim kardeşim? söyle de bilelim. Meral, ince falan diyeceksen kusura bakma da k*çımla gülerim.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    birileri kahve birileri çay içer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Bu mesaj silindi.
    Kimse maaş bağlanacak diye kurşun yemez. Klavyeden atıp tutmak kolay.
  • Bu hale getiren Erdoğan diyeceksen ona da ben gülüyorum ama üzülüyorum da görememenize.
    Hep söylüyorum inşallah ben haksızımdır diye ama geçmişe bakıyorum , Balyoz-Ergenekon'da yanlış demişim , harcamalarda uyarmışım , Fetö konusunda yapmayın - etmeyin demişim .Yine aynı muameleleri görmüşüm yıllar önceki işyerimde fetö ile ilgili bir eleştiri yaptım (ağır değildi , hakaret yoktu, elemanlar Ak partiye oy verenler çoğu) böyle soğuk bir rüzgar esmişti , sessizlik olmuştu hiç unutmuyorum.
  • mgora kullanıcısına yanıt
    Şimdi o susanlar acaba Facebook'ta Feto hakkinda neler yaziyolardir.Genel bi ahlaksizlik hakim bizim toplumda,nasıl yozlastik belli degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Kimse maaş bağlanacak diye kurşun yemez. Klavyeden atıp tutmak kolay.

Alıntıları Göster
    Sen de sapanla f16 düşürdün sanırım.

• neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 17 Mayıs 2018; 3:3:29 >
  • Kendi elleriyle büyüttükleri teröristlerden kurşun yemiş gazi olmuş saygılı olalım arkadaşlar akpye atılacak her oy arkadaşa dalak nakli yardımı.
  • HER ŞEYİ geçtim,

Nick direk kendini belli ediyor... ENDERUN2023

2023' de "Gizli Anlaşmalar" bitecek mi?
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    çok genelleme yapıyorsun darbe girişiminden sonra senin gibi akp kitlesine bir şey oldu, ülkenin sahibi sandınız kendinizi..

akp kurtarılmaya layık bir hükümet olsa geri kalan yüzde elli de destek olurdu bu da işin diğer ayağı.. çok böbürlenme o yüzden.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bunu eklemem lazım kamer genç feto başınıza iş açacak dediğinde herkes böğürmüştü meclite fötöllöh höcömözö öylö döyömözsön!!

Şimdi akp kitlesi bedelli şov yapıyor gelmiş hala sağcı ağzı yapıyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 14 Mayıs 2018; 18:0:30 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.