Şimdi Ara

Vücudunda kurşunla yaşayan gazi: Erdoğan’la devam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
7.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    açıklıyım onları vuranların tamamı ya alamanya ya abde yada yunansistanda vip ler ile geziyorlar yada vatandaşlık aldılar dolasıyla şükür artık yabancılar. kaçamayanlar ise devletin şefkatli kollarında hesap veriyor.
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    chp iktidar olsa bunlar olmazdı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Gayet net birisiyimdir , herkes ne olduğumu bilir , anlık değişim göstermem.
    Mesela İlker Başbuğ komutanın sitesinde (sizler bu ülkenin genel kurmay başkanını Pkk ve Fetö ile işbirliğinde (gizli tanıklar pkk'lı idi) içeri atmışken 2013'te destek mesajım vb var.
    Yapmayın dedik sonuç ortada.
    Bu adamlarda gözümde kurban sadece şehit veya gazi değil.
    Neyse iş arkadaşım, gaziye hakaretten mesajını egm ye bildirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Onlar Osmanlı padişahıydı bende Osmanlı torunuyum onlar benim dedem siz Osmanlı torunuysanız sizinde dedeniz dir. Siz kimlerin torunusunuz çok merak ediyorum
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    cehepe rüyanızda bile iktidar olamayacak ağlayın.
  • Dezert kullanıcısına yanıt
    bana değil bilmeyenlere söyle..
  • malum hastalıklı kafayla yaşayan kesim rte düşmanlığı söz konusu olunca gaziye bile hakaretler yağdırmış.
    sonra rte neden hep kazanıyor hede hödö.
  • selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Tamamdır mahkeme sonucunu mesaj atarım , sonuçlanınca.
    Hala gözümde sadece kurban , şehit veya gazi değil.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    He pardon hocam bilmeyenler o mesajdan duysun
  • Ben diyorum, bu zihniyetler sırf Tayyip için vatanı satar.

Hani Tayyibi alsınlar vatanı veririz derler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezert -- 14 Mayıs 2018; 12:45:47 >
    sn erdogan kim ki biz onu sevmedigimiz icin vatanimizi satalim. benim dedemler ermeni gurculerler carpisirken kendisinin dedesi nerede idi? batumda falan heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogusCay -- 14 Mayıs 2018; 12:48:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dezert

Onlar Osmanlı padişahıydı bende Osmanlı torunuyum onlar benim dedem siz Osmanlı torunuysanız sizinde dedeniz dir. Siz kimlerin torunusunuz çok merak ediyorum
    Git işine nereden torunusun? Köylü kesimiydin. Deden sarayın kapısından içeri giremezdi. Vergi zamanı vergi veren, savaşta orduya alınan 5 kuruş değeri olmayan kesimdendin. Osmanlı hanedanıyla zerre akrabalığın yok.
    Osmanlı sarayına burada yazan hiç kimsenin sülalesini kapıcı olarak almazlardı.
    Osmanlı torunuymuş
    Biz selçuklu torunuyuz iyi mi? İstersen daha da sallayayım dedelerim ta timura dayanır. Hani osmanlı ordusunu fillerle ezen türk hükümdarı timur.

Kardeş biz osmanlı torunuyuz neden bu kadar zorunuza gidiyor onu anlamadım. Sen kimin torunu olursan ol.
  • DogusCay kullanıcısına yanıt
    Öylesiniz öyle sizin ciğerinizi bilirim ben, sen ki koskoca cennet mekan Abdülhamid'e baykuş diyen kendini bilmez vatanı mı satmayacan. Hiç şaşırmam
  • piyon olup yaralandilar 15 temmuzda nerede milletvekili cocuklari belediye baskani cocuklari onlarin askere bile gittigini sanmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    İşte bu emeksiz kazanctan olmamak için ülke bk çukuruna düşse bile bu tür açıklamalar yapıyorlar. Bilmem ne ile devam şöyle devam böyle devam diye. İşleri güçleri elde edilen maddiyat kaybolmasın da ne olursa olsun. Bunlardan biri de milletvekili aday adayı olup, 15 temmuz aileleri beni kıskanıyor diyordu haha. Utanmadan kendi aralarında da çekişme yaşıyorlar. Elde ettikleri yetmiyor.

Cennet mekan derken? Son bölüm hangi imparatoru tokatladı cennet mekan, muhteşem han hazretleri? Maşallah sarayından çıkmadan tokat manyağı yaptı herkesi. Keşke gerçekte de sarayından çıksaydı biraz.

Haberde TAMAM twitleri ABDden atıldı diyor da devam twitleri de oradan atıldı?

• DogusCay kullanıcısına yanıt
    bırak bu işleri bırak sizi çok iyi biliyoruz. Ne yapsanız boşşşşşşş
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    İnternet gibi elinin altında bir veli nimet var aç araştır. Bunca yıl cahil kalmışsın madem aç araştır. Abdulhamid'e neden cennet mekan deniyordu bu ülke için neler yaptı ve neler feda etti bir araştır. Şimdi anlıyorum ki onun gibi bir padişah sizin zaten dedeniz olamaz.

Dedenizi hala merak ediyorum açıklayın oğlum
    örnek yukarda şu çaycı gibi ne desen boş anladıkları kadar anlmadıkları kibariye..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.