Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vücudum Gelişiyor

7
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    243 Mesaj
    mekik, şınav, kondisyon, düzenli bisiklet kullanımı sayesinde vücudumda gelişmeler var. . Peki başka önerileriniz varmı? yaptığınız herhangi bir hareket falan?

|
    |
    Dips ve barfiks

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Teğmen
    243 Mesaj

barfiks çekiyorum fakat 2 taneden sonra kendimi birdaha yukarı çekemiyorum. deneye deneye geliştirilebilinir mi?
    |
    |
    Scarface007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi ki zamanla güçlendikçe barfiks sayınızda artış olucaktır.Haftada 3-4 gün düzenli yapmaya çalışın

|
    |
    kartasal1973 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Teğmen
    243 Mesaj

ellerimiz ne tarafa dönük olsun peki? ben avuç içlerim kendime donuk sekilde yapıyorum. karşıya bakarak zorlanıyor
    |
    |
    Scarface007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ayaginin altina sandalye koy gucun yetmedigi yerde zorlanarakta olsa sana ekstra tekrari yaptiracak kadaf destek al tek ayaginla sandalyeden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İki şekildede yapmaya çalışın avuç içleri size baktığında çoğu kişi daha rahat yapıyor.Diğeri biraz daha zor

|
    |
    kartasal1973 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    dips yapabilirsin sandalyelerle,arka kol için.
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Blogio
Lastik Fiyatları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,243
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.