Şimdi Ara

Vpw sta-usb-010 anahtarlık usb şarj ve data aktarım kablosu 3,9 tl (kargosuz) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
5.132
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

neye yarirla bu

Bir ucunu telefona diğer ucunu adaptöre takınca telefonu şarj ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    sanal kart kullan kanka temiz iş
  • Bende tedarik ediliyor yazıyo.. Sizde durum ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Teknosa geçen sene kredi kartı bilgilerini çaldırıp birsürü kişinin başına iş açmıştı.

Hocam bu dediginiz gercek mi?

Isbankasi kartim kopyalanmisti yillardir ilk defa yasadim bunu, kasim aralik gibiydi sanirim ve bende kimden sizdi diye dusunuyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: paptes

quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Teknosa geçen sene kredi kartı bilgilerini çaldırıp birsürü kişinin başına iş açmıştı.

Hocam bu dediginiz gercek mi?

Isbankasi kartim kopyalanmisti yillardir ilk defa yasadim bunu, kasim aralik gibiydi sanirim ve bende kimden sizdi diye dusunuyordum

Teknosa'dan alışverişiniz olduysa o yüzden olma olasılığı yüksek.
  • 1 adet aldım bende ama sanal kart oluşturmadan aldım umarım sorun yaşamam ileride.Sürekli kablo olmuyor yanımda anahtarlığa takarız unutma derdi olmaz paylaşım için teşekkürler.
  • Arkadaşlar hâlâ tedarik ediliyor yazıyor bende.. Eline ulaşan var mı? Beni mi unuttular acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Type c kullananların gözü yaşlı

https://m.n11.com/type-c-to-micro-otg-donusturucu-P207791183

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç adet almıştım. Pazartesi elime geçti. Güzel ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenars

Üç adet almıştım. Pazartesi elime geçti. Güzel ürün.

Bana gelmeyecek galiba:) cevap için teşekkürler..
  • paptes kullanıcısına yanıt
    Teknosa'nın kredi kartı bilgilerini çaldırdığı gerçek.2016 ağustos ya da eylül olması lazım.Teknosa.com'dan 3d ile ödeme devamlı hata veriyordu.İşlem yarıda kalıyordu.Ardından yurt dışı irili ufaklı para çekiliyordu.Benim başıma da geldi.O günden beri teknosadan alışveriş yapmıyorum.İlla teknosadan alışveriş yapılacaksa ürün fiyatı kadar limit belirleyip sanal kart ile alışveriş yapılmalı.O işlemden sonra sanal kartı kapatıp yeni sanal kart çıkarılmalı.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar çabuk kayboluyor kaç tane aldım nereye gitti bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

Kargo ücretsiz, kaptım 1 adet, teşekkürler

kargo ücreti cıkıyor..,
    5.90 kargo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

Kargo ücretsiz, kaptım 1 adet, teşekkürler

kargo ücreti cıkıyor..,
    5.90 kargo

O an kargo ücreti yoktu. Şuan mağazadan alma olayında %5 indirim yapmışlar, buna teşvik için kargo ücretli yapılmış olabilir.

Ayrıca mağaza teslim bir tane daha aldım %5 indirim ile 3.70 ödedim, kargosu yok tabi:)
  • Teknosa 2017 de 20 milyon kàr elde etmiş! Bizden kazanmadıği belli de demek amcalar paralari basmış.

Anahtarlık geldi, gayet kaliteli, karga olmasaydı bir tane daha alırdım sanki!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi geldi rengi pembiş yav, hatunun işine yaracak.
  • teknosa kadar büyük olup bu kadar dandik bir firma görmedim.. kafasına göre iptal ediyor, iptal et diyorsun kargoya veriyor.

https://www.sikayetvar.com/teknosanin-kendi-yazdigi-sozlesmeye-verdigi-onem

Vpw sta-usb-010 anahtarlık usb şarj ve data aktarım kablosu 3,9 tl (kargosuz)

• 19 şubatta verdiğim sipariş hala mağazaya sevk ediliyor şeklinde. Bu sıkıntıyı yaşayan oldu mu?

• adu040 A kullanıcısına yanıt
    Bende ayın 20 sinde vermiştim bugün mail geldi siparişimi tedarik edemeklerinden iptal etmişler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelCorleone.

Bende ayın 20 sinde vermiştim bugün mail geldi siparişimi tedarik edemeklerinden iptal etmişler

Hocam benim de 10 gün boyunca tedarik ediliyor olarak görünüyodu. En son mail attım ne zaman yollanacak diye. Kontrol ediliyor filan diye cevap geldi iki gün sonra bi mail daha attım.. Mailde, eğer ürünün bitmesini bekleyip, tedarik edilemiyor diyerek ürünü iptal edecekseniz satış sözleşmesinin 5. Maddesini hatırlatmak isterim diye mail attım.. Biraz zaman geçti aradılar ürününüzü kargoya veriyoruz dediler. Normalde böyle bişey yapmazdım 3-5 liralık şey için ama canım sıkkındı o ara

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.