Şimdi Ara

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
205
Favori
162.824
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hot spot shield indirin bedava hemde hızlı. ben video izliyorum takılmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 20 Mayıs 2016; 15:21:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 TL ye openvpn kullanarak vpn sağlayabilirim.Almanya lokasyon.1 Aylık.İsteyen pm atabilir.Kendi vps'me kuruyorum.Android ve pcde kullanabilirsiniz.Proxy de sağlayabilirim.Vpn ye bağlandığınızda bile tam kapasite kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluxion -- 4 Haziran 2016; 0:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

hot spot shield indirin bedava hemde hızlı. ben video izliyorum takılmadan

çok reklamlı sanırım o, cihazın hızınıda düşünüyor diye hatırlıyorum çok kısa süre denemiştim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitalocean dan kendinize aylik 5 dolara vpn kurabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ps3te kullanmak ıstıyorum . ttnet belası ve vpn kısıtlaması yuzunden baska ulkelerdekı rakıplerle karsılaşma yapamıyorum.

daha once xbox ıcın alacagım oyun turkıye markette yoktu mecburen vpn alarak xboxı vpn ıle amerıkadan baglandı olarak gosterıp amerıka xbox storeden oyunu ındırıp oynayabılmıstım

aynı mantıkla psn ıcınde vpn kursam laptobu modem yapıp vpn ıle ps3 u baglantı gondersem acaba yabancı ulkelerdekı rakıplerle karısalbılır mıyım ?

netım 24mb hızı var ama vpn ıle kullandııgmda dwonload/upload hızının dusmemesı lazım en azından yarı yaırya kullansamda kafıdır

bu soruna cozumu olan var mdıır ? yada tavısye edecegınız bır vpn sıtesı. bazı sıtelere baktım 12- 13 dolar ılk 1 ay memnun kalmazsanız para ıadesı dıyor. en azından paypal ıle odenıyor oradan yırtarım dye dusunuyorum ıade edersem

• boxor kullanıcısına yanıt
    diğer ülkedeki oyuncularla oynayamama Nat typedan dolayıdır büyük ihtimal.Modem arayüzünden güvenliği kaldırırsanız nat type open olur.Tabi saldırılara kısmen açık olursunuz.Tam olarak güvenliği kapatmadanda düzeliyor ama yapması uzun iş internetten araştırabilirsin.Tabi nat type alakası olmayadabilir sorunun.
  • 724SATINAL 7 kullanıcısına yanıt
    ne zaman denedin güncellemelerle düzelmiş olabilir
  • Zenmate hotspot diyenler var. Arkadaşlar bunlar vpn mi yapmayın gözünüzü seveyim. Bunlar size tam hız sunmaz. Premium da olsanız bunlar çöp programlar. 8 Yılı aşkın bu vpn sektöründe nam salmış en iyi vpn "Hidemyass.com" dur. Aylık 20 TL den mükemmel bir hizmet alırsınız bir ara 13 TL ye kadar düştüğünü gördüm. Genelde yazın çok güzel indirimler yapıyorlar. Temmuz ayında güzel bir indirim gelir. Bazen cadılar bayramında bazen yılbaşında indirim yapıyorlar olurda indirim olursa iptal edin o indirimden faydalanın.
  • Geçen yıl 1€'ya Zenmate almış olanlar,
    Paypal TR'den çekileceği için Zenmate erkenden yenilemiş. Neymiş, paypal kapanınca ben sorun yaşamayayım diyeymiş :))
    Paypal üzerinden itiraz ettim, lehime karar verdiler, size de aynısı olursa deneyin.
  • Sabit ABD IP hizmeti veren hesaplı bir VPN tavsiye eder misiniz?
  • Privateinternetaccess yani pia Kullandiklarim.arasinda en stabili 1 yillik hesap var elimde isteyeni uygun fiyata ortak yaparim.PM ile iletisime gecin.
    fiyatina sitesinden bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

ne zaman denedin güncellemelerle düzelmiş olabilir

eskiden di.. yeni pc'yede kurmuşum paypal nedeniyle denedim premiummuş 1 günlük süre kalmış yenileyin diyor sonra yine bol reklamlı olacak galiba.. ben free den bahsetmiştim önceden zaten
  • tam hiz vermez derken? ucretsiz versiyonu bile 25mbit internete hayli hayli yetiyor zenmate in. sanki memlekette 100lerce mbitlik internet varda vpn hiz dusurecek...

• aqhuan kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama ibvpn kullanıyorum. Seçeneklerden openvpn yaparsan sıkıntı yok.
  • Dünyanın en bilinen, eski ve en kaliteli vpn'i indirime girdi. Yıllardır takip ederim en düşük 13TL'ye inmişlerdi.

Aylık 15 TL beğenmezseniz 30 gün içerisinde para iadesi.

https://www.hidemyass.com/tr/fiyatland%C4%B1rma

Eklemeyi unutmuşum bir hesapa 2-5-10 kişi birlikte kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simplify -- 14 Haziran 2016; 13:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesakin95

Biraz geç oldu ama ibvpn kullanıyorum. Seçeneklerden openvpn yaparsan sıkıntı yok.

teşekkürler hocam da benim okul bitti :D
  • Son günlerde malum yasaklardan dolayı bildiğiniz vpn fırsatı varmı? Benim zenmate 22 temmuzda doluyormuş. Yine cyberghost gibi zenmate gibi uygun fiyatlı birşeyler gören duyan olursa paylaşsın lütfen..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenmate yıllardır ücretsiz kullanıyorum para falan da istemedi hiç. :)
  • Purevpn hakkında bilgisi olan var mı? Şu anda 2.49 dolar aylık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 29 Haziran 2016; 23:10:12 >
  • Zenmate bende Hesap Özetinde 31 Temmuz'da Premium Hesabın son bulacak yazıyor ancak işlemlerde 13 Nisan 2017'de 1 Euro'ya yenilenecek yazıyor. Hangisi doğrudur?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.