Şimdi Ara

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
205
Favori
162.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NordVpn alayım diyorum 3 yıllık. Sizce iyi midir ? iPhone da ve windows da kullanımı nasıldır ? Hazır ortaklar da başlıkta toplanmış :)
  • Nordvpn bende ortak olabilirim.
  • NordVpn için 1 kişilik yerimiz kaldı.
  • Nordvpn için hesap 6 kişi ile açıldı. Yalnız benim başka bir hesaba daha ihtiyacım var. İsteyen olursa, gruba dahil olurum yine.
    Not: Toplamda 3 kişiyiz .Son 3 kişi için yerimiz kaldı.

Aşağıdaki koşullara, hepimiz daha sağlıklı ve uygun fiyat ile bu hizmeti kullanabilmek için uymalıyız. Koşulları uygun bulan, tercihen eski üyeler ile ,PM üzerinden haberleşelim.

Katılım Koşulları ve Detaylar:

• NordVpn 3 senelik indirimli üyelik kullanılacaktır.(Şu anda en uygun seçenek)
    • 3 senelik üyeliklerde kişi başı 3 senelik toplam bugünün kuru(22.03.2020) ile 138 TL oluyor. Satın alma anında geçerli kur ve NordVpn web sitesi üzerinden sunulan fiyat geçerli olacaktır.
    • "Ben 1 senelik üye olsam sorun olur mu?" sorusunun cevabı bu sebeple maalesef hayır.
    • Aynı anda tek cihazdan bağlantı yapılabilir. Daha fazla cihazdan aynı anda bağlanmak isteyen kişi 2. bir üyelik almalı. Bu durumda ek olarak 138 TL daha ödemeli.
    • Hesap KESİNLİKLE BAŞKASI İLE, en yakınınız olsa dahi, PAYLAŞILMAMALI. Tek hesapla AYNI ANDA BİRDEN FAZLA CİHAZ KULLANILAMAZ!!.
    • Farklı cihazlardan(cep telefonu, tablet ,PC) AYNI ANDA BAĞLANMAMAK ŞARTI İLE, bağlantı yapılabilir ve sorun olmaz(AYNI ANDA BAĞLANTI OLMAZ!)
    • 6 kişi oluşturulduktan sonar hesap sayısı ekiptekiler için en uygun olan üye üzerinden abonelik gerçekleştirilir. Diğerleri aynı gün ve HEMEN o üyeye para transferini HAVALE yolu ile aynı banka üzerinden yapar.

Bu koşullara uygun şekilde ilerlemek isteyenler ile PM üzerinden haberleşebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compy -- 22 Mart 2020; 17:43:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: compy

Nordvpn için hesap 6 kişi ile açıldı. Yalnız benim başka bir hesaba daha ihtiyacım var. İsteyen olursa, gruba dahil olurum yine.

Aşağıdaki koşullara, hepimiz daha sağlıklı ve uygun fiyat ile bu hizmeti kullanabilmek için uymalıyız. Koşulları uygun bulan, tercihen eski üyeler ile ,PM üzerinden haberleşelim.

• 3 senelik üyeliklerde kişi başı 3 senelik toplam bugünün kuru(22.03.2020) ile 138 TL oluyor. Satın alma anında geçerli kur ve NordVpn web sitesi üzerinden sunulan fiyat geçerli olacaktır.
    • "Ben 1 senelik üye olsam sorun olur mu?" sorusunun cevabı bu sebeple maalesef hayır.
    • Aynı anda tek cihazdan bağlantı yapılabilir. Daha fazla cihazdan aynı anda bağlanmak isteyen kişi 2. bir üyelik almalı. Bu durumda ek olarak 138 TL daha ödemeli.
    • Hesap KESİNLİKLE BAŞKASI İLE, en yakınınız olsa dahi, PAYLAŞILMAMALI. Tek hesapla AYNI ANDA BİRDEN FAZLA CİHAZ KULLANILAMAZ!!.
    • Farklı cihazlardan(cep telefonu, tablet ,PC) AYNI ANDA BAĞLANMAMAK ŞARTI İLE, bağlantı yapılabilir ve sorun olmaz(AYNI ANDA BAĞLANTI OLMAZ!)
    • 6 kişi oluşturulduktan sonar hesap sayısı ekiptekiler için en uygun olan üye üzerinden abonelik gerçekleştirilir. Diğerleri aynı gün ve HEMEN o üyeye para transferini HAVALE yolu ile aynı banka üzerinden yapar.

Bu koşullara uygun şekilde ilerlemek isteyenler ile PM üzerinden haberleşebiliriz.
    Yeni acılacak hesaba talibim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yer varsa bende talibim
  • dangerousman kullanıcısına yanıt
    PM attım. Koşullar sizin için de uygunsa gruba dahil edebilirim.
  • vpn ile ilgili grup kuracak bir arkadaş var ise benide dahil edebilir, payıma düşen ödemeyi anında gönderebilirim...
  • ExpressVpn için yeri olan varsa dahil olabilirim
  • Nordvpn için GSGxdsYsV2Yqu kodu ile 3 yıllık plan 95 euroya düşüyor.
  • NordVpn ile ben Millenicom kullanarak sorunsuz çalışıyorum. OutBreak isimli filmi Amerika Netflix üzerinden Türkiye'de yayınlanmamasına rağmen hızlı bir şekilde izleyebildim. Fakat bir arkadaşım superonline fiber üzerinden denediğinde, NordVpn de(Amerika sunucuları) donmalar olduğunu söyledi. Superonline ile bilinen bir engelleme/sorun var mı?
    SurfShark gibi nispeten daha ucuz fiyatlı VPN hizmeti kullananlar memnun mu(kesinti, yavaşlık oluyor mu)?
  • compy C kullanıcısına yanıt
    hocam bnde talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: compy

Nordvpn için hesap 6 kişi ile açıldı. Yalnız benim başka bir hesaba daha ihtiyacım var. İsteyen olursa, gruba dahil olurum yine.

doldu mu acaba?

• @kralYD, aşağıdaki kullanıcılar ile bir araya gelip bir grup kurabilirsiniz.
    Ben farklı bir VPN sağlayıcı ile arkadaş çevremden farklı bir grup ile devam etmeye karar verdim. Bir tane de yine DH üzerinden NordVPN kullanan bir gruptayım zaten. Bilginize.

@soldier_x
    @dangerousman
    @scaen
    @capturex
  • compy C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

@soldier_x
    @dangerousman
    @scaen
    @capturex

NordVpn hesabı için ben de katılabilirim. Hanginiz organize ediyor ?

T
  • Önceden ben organize ediyordum. İsterseniz @soldier_x ile özelden iletişime geçin.
  • Yeni grup olursa bende dahil olmak isterim. Süperonline kullanıcısıyım. Experssvpn sanırım çalışmıyor bu sağlayıcı ile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Net galaksi ile hangi vpn en iyi çalışıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar, biraz önce 3 yıllık Nordvpn aldım. Ve buraya yazarak 5 arkadaş katılabilir diyecektim fakat iptal edeceğim, çünkü Kablonet nordvpn i blokluyormuş. Programdan sunuculara bağlanabiliyorum ama hiçbir web sitesine bağlanamıyorum. Cep telefonumun kendi internetinden denedim sorunsuz çalışıyor. Ama kablonet ile çalışmıyor.

Soru şu; 30 gün iade hakkımız var, nasıl iade edebilirim ?
  • hDundar kullanıcısına yanıt
    Nordvpn sitesinde ilk 30 gün iade garantisi yazıyor. Destek adresine yazıldığı takdirde iade edeceklerdir diye düşünüyorum.

Superonline'da acaba çalışıyor mu? NordVpn 'i Superonline ile kullanan var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.