Şimdi Ara

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kofonur Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.299
Cevap
205
Favori
162.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vpn üyeliği düşünen arkadaşlardan dm mesaj bekliyorum,2 yıl yada 3 yıllık, iyi bir grup kuralım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretli VPN için:
    1.NORD VPN
    2.EXPRESS VPN
    Bu işi profesyonel yapan en iyi 2 firma bunlar.
    Gerisi hikaye..

• Nord ile Chat de yazistim

You can connect to our servers using up to 6 devices simultaneously with one account. The only limit there is applied when you connect multiple devices to the same server. You would need to choose different protocols for each of your VPN connections if that is the case. You can establish your connection using OpenVPN's TCP and UDP as well as IKEv2 protocols.

If you have more than six devices at home, you can set up your router with our VPN. The router would use only one device slot but all your devices connected to the network would be covered by a VPN protection. For any further information on setting up a VPN connection on a router, refer to the following article:
    https://support.nordvpn.com/Connectivity/Router/1047409322/Setting-up-a-router-with-NordVPN.htm

6 kişi için sorun yok ama aynı anda 2 kişi aynı Server kullanabilir diyor diğerleri farklı protocol kullanmak zorunda olduğunu belirtiyor. Aksi durumda calismayacagini belirtti canlı sohbet deki kişi.

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy34 -- 21 Temmuz 2019; 17:39:2 >

• 3 diye hesapliyorduk nord için ama 6 kişi max aynı Server seçerek kullanabiliyor. Aksi durumda bağlantı olmuyor. WhatsApp grubu açar haberleşiriz ve Server secimlerimizi söyleyebiliriz. Deneme hesabı açarak 6 kişi yuklenebiliriz de önce..

• quote:

Orijinalden alıntı: speedy34

Nord ile Chat de yazistim

You can connect to our servers using up to 6 devices simultaneously with one account. The only limit there is applied when you connect multiple devices to the same server. You would need to choose different protocols for each of your VPN connections if that is the case. You can establish your connection using OpenVPN's TCP and UDP as well as IKEv2 protocols.

If you have more than six devices at home, you can set up your router with our VPN. The router would use only one device slot but all your devices connected to the network would be covered by a VPN protection. For any further information on setting up a VPN connection on a router, refer to the following article:
    https://support.nordvpn.com/Connectivity/Router/1047409322/Setting-up-a-router-with-NordVPN.htm

6 kişi için sorun yok ama aynı anda 2 kişi aynı Server kullanabilir diyor diğerleri farklı protocol kullanmak zorunda olduğunu belirtiyor. Aksi durumda calismayacagini belirtti canlı sohbet deki kişi.

Grup kurarsanız katılabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Ücretli VPN için:
    1.NORD VPN
    2.EXPRESS VPN
    Bu işi profesyonel yapan en iyi 2 firma bunlar.
    Gerisi hikaye..
    Ücretsiz olanlardan tavsiyeniz var mıdır? Standart kullanıcıya yeter
  • Nord vpn 3 senelik kontrat
    107.55 $/ 3
    Kişi başına 615/3 = 205 TL
    Son kişi
    3 kişilik grup için
    2/3
    1. Speedy34
    2. kaisersoze81
    3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy34 -- 24 Temmuz 2019; 9:50:7 >
  • Merhaba. Bende katılabilirim gruba.

• arkadaşlar yanlış anlamayında vpn için neden şirket falan araştırıyorsunuzki

https://www.hetzner.com/cloud burdan 2.5 euro makina alın (2.96 olmuş) 20TB aylık transfer var.

https://github.com/trailofbits/algo hatta bonus olarak içine adblock bile kurululabilir hem vpn hem reklam engelleme
    burdan otomatik wireguard gibi gelişmiş bir vpn kurabilirsiniz 100 kullanıcılı yine kurabilirsiniz tüm platformlar(win,macos,android,ios) için config dosyaları otomatik üretilir .Bazı platform konfigleri barcode okutma kolaylığında ayar yaparsınız. openvpn ile karıştırmayın bunu wireguard şuan efsanedir özellikle mobilde şarj hiç tüketmez neredeyse ayrıca açma kapatmada bile bağlantı kopmaz bilen bilir zaten.

isterseniz kurulumda yardımcı olurum. (maddi beklentim falan yok yanlış anlaşma olmasın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceremy -- 27 Temmuz 2019; 1:42:45 >

• ceremy kullanıcısına yanıt
    Hocam burada kurulacak server hangi ulkeden baglaniyor gibi algilayacak. Detayli bir anlatim olsa guzel olurdu.

• kaisersoze81 K kullanıcısına yanıt
    #ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda)
    3 bölge var 2 almanya şehri bir finlandiya ben almanyadan kullanıyorum
  • VPN için grup kuracaklar varsa bende katılabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: speedy34

Nord vpn 3 senelik kontrat
    107.55 $/ 3
    Kişi başına 615/3 = 205 TL
    Son kişi
    3 kişilik grup için
    2/3
    1. Speedy34
    2. kaisersoze81
    3.
    3.arkadaş bulundu 4 gün önce @Kadir06

sonuç olarak şunu söyleyebilirim. Nordvpn Türkiye'de 1 ya da 2 sunucusu hariç engellenmiş bir vpn. Aldık denedik ve bugun iade talebimiz sonuçlanarak paramızı aldık :)
    yurtdışında yaşayan arkadaşlar için hızlı ve güvenilir fakat Turkcell,TurkTelekom gibi operatörler tarafından engelli . evimde Netspeed kullandığım için bir sorun olmadı fakat cep telefonundan bağlantı hiç saylayamadık
  • Turkcell superonline ile bağlanan arkadaşlar acaba vpn kullanabiliyor mu?

• Satılık airvpn.Reddit'te oldukça popüler sınırsız,hızlı,güvenli bir vpn.Kesinlikle log tutmuyor.22 ülke,yüzlerce server.15 aylık tek kullanıcı 80tl,2 kullanıcı 130 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 20 Ağustos 2019; 14:9:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sanırım nordvpn tamamen engellendi hiçbir servere bağlanamıyorum
  • evet bende de seed4.com vpn için bağlanamıyorum. .....un heryeri kuzey koreye çevirdiler. naapıcaklarını şaşırdılar. yasak üstüne yasak.
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Windscribe bende bir kaç aydır çalışmıyor, serverlara bağlanamıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Windscribe bende bir kaç aydır çalışmıyor, serverlara bağlanamıyor...
    Ücretsiz deneme sürüm mü kullanıyorsun? Bendeki de kaç aydır çalışıyor hiçbir sorun yok. Ama pro sürüm bendeki. Zamanında forumdan 7-8 kişiye verdim pro sürüm. Şimdi de turknet davet kodu kampanyası olarak veriyorum. Ama ona nasip çıkmadı daha :)
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Valla para vermedim. Bir ara forumda konusu açılmıştı 50gb ücretsiz diye. O zaman yüklemiştim. Her ay 50gb sıfırlanıyor o günden beri. Belki de ücretsizde 50gb hediye ediyordur. Biraz önce yine denedim ‘VPN server did not respond.’ Diyor. Aylardır da böyle. Uygulama güncellemesi geldi yine böyle. Israrla bekliyorum, çünkü memnundum. Destek kaydı için mail attım ama kimse dönmedi 😄

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.