Şimdi Ara

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
205
Favori
162.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2019 Bitdefender internet security içinde bedava vpn hizmeti de var tabi günlük kota 200mb kadardı sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudatur07hasann

Bu mesaj silindi.
    İşe yaramadı

• Windscribe VPN: 1 Year Pro Subscription Limitless 12$

Windscribe hakkında bilgisi tecrübesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircenn -- 9 Kasım 2018; 20:42:3 >
  • bircenn B kullanıcısına yanıt
    windscribe masaüstü uygulaması çalışmıyor engellemişler tarayıcı eklentisi çalışıyor sadece.
  • 3yüz5yüz kullanıcısına yanıt
    Tercihler / Bağlantı / Protokol ayarlarını yaparsanız bağlantı gerçekleşiyor
  • espandos kullanıcısına yanıt
    bağlanıyor ama sayfalar açılmıyor

Bu ayarda sıkıntı yok

Sayfalar açılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espandos -- 16 Kasım 2018; 9:47:34 >
  • uygun fiyata hızlı bi vpn lazım yardımcı olabilcek arkadaşlar wp 05355805676
  • asus n14u yonetımınden dırekt tum evdekı cıhazları vpn erişimi ile kullanacagım hangı vpn su sıralar uygun
  • cyber monday ucretsiz vpn firsatlari paylasimlari bekliyoruz. netflix okayfreedom'i tanidi calismiyor artik.
  • arkadaşlar senelik bir vpn alıcağım. bana yardımcı olabilecek varsa pm atsın.

• Vultr'da ucuza sunuucu var. VPS kurabilirsiniz. Ya da NordVPN 2.99 kampanyası var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttqq -- 12 Haziran 2020; 14:48:53 >
  • Vpn olmadan da istediğim sitelere girebiliyorum. Biraz kurcalarsanız para kaptırmazsınız.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani translate.google.com ile giriyorsun :s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espandos -- 6 Aralık 2018; 15:57:29 >
    Openvpn kullaniyorum 1 senedir

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Hocam linke baktım da yazıda güvenlik namına hiç bir şey yok, o yüzden tam anlamıyla işe yaramaz. Bu tarz vpn kurulumlarında bi sürü firewall vs vs konfigürasyon girmeniz gerekiyor, aksi takdirde sunucunuzu internete açmış olursunuz ve saldırılara açık olur.

• Openvpn kullanmak sıkıntı değil

servis sağlayıcı önemli olan

beleş olanların hız problemi var... çok bi avantajı yok
  • espandos kullanıcısına yanıt
    Hizi iyi olmasa kullanmam zaten. Servis saglayici derken.

Cyberghost kullaniyordum. Onu da engellemisler artik kullanamiyorum onu. En iyisi oydu

• quote:

Orijinalden alıntı: DivingDeep

Hocam linke baktım da yazıda güvenlik namına hiç bir şey yok, o yüzden tam anlamıyla işe yaramaz. Bu tarz vpn kurulumlarında bi sürü firewall vs vs konfigürasyon girmeniz gerekiyor, aksi takdirde sunucunuzu internete açmış olursunuz ve saldırılara açık olur.
    bir yazının tüm derlere çare olmasını bekleyemeyiz. Bir başlangıç noktası olarak verdim.
  • Satılık airvpn.Reddit'te oldukça popüler sınırsız,hızlı,güvenli bir vpn.Kesinlikle log tutmuyor.20 ülke,yüzlerce server.2yıllık tek kullanıcı 90tl,2 kullanıcı 135 tl.ödeme enpara
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.