Şimdi Ara

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
205
Favori
162.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 50 gb 1 ay mi sonra kullaniliyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

VAlla emin değilim ama ben haziran ayında gene böyle bir kampanya ile kullanmaya başladım her ay 50 gb veriyor bana. Denemekte fayda var bence süre dolmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

VAlla emin değilim ama ben haziran ayında gene böyle bir kampanya ile kullanmaya başladım her ay 50 gb veriyor bana. Denemekte fayda var bence süre dolmadan.

üye oldum ama external ip alıp sonra N/A ya dönüyor. Onu çözemedim kullanamadım gitti
  • quote:

quote:

quote:

üye oldum ama external ip alıp sonra N/A ya dönüyor. Onu çözemedim kullanamadım gitti

Programı kurdunuz mu? Eğer olmazsa team viewer bağlantısı yaparız.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Hocam kurdum giriş yaptım ss koyuyorum.On yaptığımda internete çıkış yapamıyorum yani team olsa kesilir oda sıkıntı nasıl yapabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotlevel -- 20 Kasım 2016; 19:25:47 >
  • quote:

Hocam kurdum giriş yaptım ss koyuyorum.On yaptığımda internete çıkış yapamıyorum yani team olsa kesilir oda sıkıntı nasıl yapabiliriz?

IP alamıyorsunuz. Muhtemelen nativirus, firewall ya da peerblock tarzı bir uygulama engelleme yapıyor. Kontrol edip bilgi verir misiniz?
    Bu arada İsterseniz plugin olarak da kullanabilirsiniz.

• quote:

quote:

IP alamıyorsunuz. Muhtemelen nativirus, firewall ya da peerblock tarzı bir uygulama engelleme yapıyor. Kontrol edip bilgi verir misiniz?

Hocam fw anti-virüs kapadım çözmedi.Chrome pluginn olarak yükledim sağlam çalışıyor.Güvenlidir umarım password ler için falan sıkıntı oluşturmaz.50 gb kullanırken kendi kotamızdan da kullanmış oluyoruz değil mi?Bu arada çok teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

Hocam fw anti-virüs kapadım çözmedi.Chrome pluginn olarak yükledim sağlam çalışıyor.Güvenlidir umarım password ler için falan sıkıntı oluşturmaz.50 gb kullanırken kendi kotamızdan da kullanmış oluyoruz değil mi?Bu arada çok teşekkür ederim

50 gb tabiiki kotamızdan gidiyor. passwordler için sorun çıkmaz şifreli protokol kullanıyor. Ancak genel bir hatırlatma yapayım, paralı ve en güvenilir vpn servisi bile olsa kesinlikle bankacılık işlemi yaparken vpni kapalı tutun.
    Bu arada ip almamasıyla ilgili olarak, ağ bağlantılarında "TAP windows adaptör" görebiliyor musunuz?

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    TAP windows adaptör v9 ETHERNET var hocam evet
  • Yurtdışından tr digiturk play fln seyretmek için vpn fırsatı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _wolff_

Yurtdışından tr digiturk play fln seyretmek için vpn fırsatı var mıdır?

Kullandığım ve çook memnun kaldığım Windscribe vpn 2 yıllık 24 dolar kampanyası başlatmış. İlgililere duyrulur:

https://windscribe.com/upgrade?promo=WS2FOR24
  • PIA blackfriday ve cybermonday kampanyası yapmış.
    1 yıllık abonelik $29
    https://www.privateinternetaccess.com/pages/black-friday-2016
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _wolff_

Yurtdışından tr digiturk play fln seyretmek için vpn fırsatı var mıdır?

Kullandığım ve çook memnun kaldığım Windscribe vpn 2 yıllık 24 dolar kampanyası başlatmış. İlgililere duyrulur:

https://windscribe.com/upgrade?promo=WS2FOR24

Çoğunlukla hangi serveri seciyorsunuz hiz açısından. Bulgaristani denedim şimdilik fena degil gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Siz ücretli mi aldınız? Bulgaristana bağlanamıyorum free olduğu için. Genellikle amerikayı kullanıyorum.
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    Torguardı çalıştırabilen var mı?

• quote:

Siz ücretli mi aldınız? Bulgaristana bağlanamıyorum free olduğu için. Genellikle amerikayı kullanıyorum.

Evet ücretli aldım 2 yıl 24$ gayet uygun geldi.
  • Gecen seneki gibi 1 yıllık ücretsiz ibVpn gibi bisey yakalasak süper olurdu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Smart dns olarak çoğu çalışmıyor artık. Expressvpn hala netflix için çalışıyor ama çok pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllık ücreti olan düşük kaynakları olan VPS alarak VPN kurmanız daha hayırlı olur bence.
  • Windscribe aylık 50 GB kotalı VPN dağıtıyor(Premium değil). Kayıt olurken 50GBFREE promosyon kodunu yazmanız gerekiyor. Kayıt için:https://windscribe.com/signup

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.