Şimdi Ara

VPN DE PAYLAŞILAN KLASÖRLERİ GÖREMEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir arkadaşla karşılıklı modem üzerinden portlar açarak xp pro dan vpn kurduk bilgisayarlar birbirlerini görüyor ama klasörlere hiçbir şekilde ulaşamıyoruz paylaştırmamıza rağmen .. bütün yetkilendirmeleri falan denedik ama olmadı bir türlü bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk ler.

• Yazılım bölümünde windows işletim sistemi adı altında sorarsanız yanıt belki daha hızlı gelebilir (tabi uyumayan kaldıysa :D) Bu arada her tür ayarınızı iplendirme tunneling active directory gibi yazarsanız daha rahat çzülür.
  • active directory ile işim yok o olsa zaten problemim kalmayacak dostum.basit bir vpn kurmaya çalışıyoruz
  • bağlantı kurarken klasörlere erişim için \\isim yazıyorsan bağlanmaz \\vpnip adresini yazman lazım o zaman bağlanır portları filan açtıysanız benimde vpn var ip yazmalısın
  • dostum \\10.0.0.100 gibi bir ip alıyor vpn den onu yazıyoruz çalıştıra karşımıza bilgisayarlar geliyor ama o bilgisayarlarda paylaştırdığımız klasörlerin içerisine giremiyoruz.siz nasıl bir ayar yaptınız?
  • var mı bilen?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.