Şimdi Ara

Vp1 pro almalı mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Banggooddan vp1 pro 680 liraya geliyor şu anda. İyi projeksiyonlar 4bin lira üstünde, 1080p olanlar ise 2binden başlıyor. Sizce bu paraya alınır mı? Daha önemlisi eğer param çok fazla yoksa sizce hiç mi projeksiyon almamalıyım? Bu ürün film izlerken tatmin eder mi? Filmleri yüksek kaliteli kaynaklardan bulup izliyorum çoğunlukla. Son olarak bu fiyatlara başka bir öneriniz olur mu? Çok soru yığdım üst üste farkındayım fakat inanılmaz bir kafa karışıklığı içerisindeyim. Yardımınız için teşekkürler şimdiden.

• Merhaba öncelikle vp1 sahibi olup zorla elden çıkarmış birisi olarak:

Köşeleri rezalet.

Kirlenme problemi var, forumda sayfasında da var.

Renk skalası çok kötü, sadece ledi güçsüz değil - renkleri tam veremiyor.

680 liraya buna vereceğinize ikinci el dlpli ve markalı olanları da bulabilirsiniz.

Bir de köşeler olmadıktan sonra isterse 4k olsun neye yarar?

Ha bir de garantisi yok biliyorsunuz, para öneriyorlar.

En güzeli para biriktirip w1070 türevlerine geçmek zaten forumda en çok konuşulup f/p si baş sıralarda yer alan, herkesin memnun olduğu bir projeksiyon.
  • Smokectr S kullanıcısına yanıt

Yorumunuz için çok teşekkürler, 2. el ürün almayı da aslında pek sevmiyorum ama sanırım bu seviyede bütçelerle ancak 2. el ürün alabilirim. Bir de 1000tl ye wanbo x1 çıkmış, ama onun da ansilümen değeri filan çok da yüksek değil. Galiba bu fiyatlara hiç almamak daha hayırlısı gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.