Şimdi Ara

voyage century yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yapmış olduğumuz keşiflerin doğruluğunu nasıl belgeleyebiliyoruz?
    Yardımcı olabilecek arkadaşa teşekkürlerimi bir borç bilirim.
    İyi oyunlar.

• o kadar konu açtık voyage rehberi yardım bölümü die oraya yazarsan mutlaka biri cevaplar....
  • Arkadaşım cevabın için teşekkür ederim.
    Fakat önceki açılan bölüm silindi. Yeni bir başlık açıldı ve tekrar silinebilir diye buraya açmayı uygun buldum. Hatalı davrandıysam tüm arkadaşlardan özür dilerim.
    İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkanv -- 14 Ocak 2007; 13:15:58 >
  • ben senin soruna cevap alabilmen için yol gösteriorum sen polemiğe girmek istemiorum diosun ortada polemiklik bi durum yok zaten..
  • alexanderdeki artese git yoksa biraz bekle çıkıyor git ona kanıtlayacağın şeyi kanıtla
  • voyage centurynın konusu var orda konusun topıc kırlılıg olmasın
  • BURAK_16 beyin özürlü falanmısın her konuya bi salak salak yorumlar yazıp post kasıosun..kasınca noluo onu anlamıorum sen git bi pskoloğa gözük durumun vahim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdass

BURAK_16 beyin özürlü falanmısın her konuya bi salak salak yorumlar yazıp post kasıosun..kasınca noluo onu anlamıorum sen git bi pskoloğa gözük durumun vahim...

Yoq arkadasım sitedigin kadar sole sanki baskası ondan daha kotusunu yapıyormus gibi uyarmaya calısıoda 3 gundur ben derdimi anlatamadim beyimize simdide forumu koruyor havalarına giriyor inşallah mod lar ilgilenecekte bir care bulacaklar buna ama bakalım herif halen devam ediyor her topice yazı yazmaya yuzbası olmus artık modlar altına bi araba verip kaydırırlar onu
  • olm bu adam bu kadar postla mod olur bizi kaydırır bu gidişle..
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdass

olm bu adam bu kadar postla mod olur bizi kaydırır bu gidişle..

Hehe bizde lak lak edelim herifin gelecegini tartısalım hatta bi konu filan acalım yaa yapmadıgımız kabahat yardım edicezde ne olucak bunun gibi 6 saat hatta 2 3 gunluk konuları cozumlenmis bir sonuca ulasmıs sorunları yeniden cozelim filan.Adam en iyisini yapıyor isi gucu yoq dolanıyor.WoWun arasında bakıomda sinirlerim bozuluyor.Sonra sanki oymus gibi dalıom moblara hıncımı alıyorum yoqsa kufur mufur edicem tutamayıp herif haklı cıkıcak
  • haklısınız..
  • beyler bu voyage century paralı mı?
  • eet paralı 10bin dolar haftada
  • yok kardeş ya paralı fln deil beleshh..

www.voyagecenturyonline.com a girersen forever free yazio saten...
  • bu baslıga yazı yazmayın kardesim bole anlamsiz isler olmaz ya 50 tanemi Voc baslıgı acilcal ayiptir günahtir forum kirliliğidir.Akli yokmu bu baslıgı acanin????
  • Voc Değil VCO
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.