Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
24
Favori
129.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam, size arama gelirken vowifi aktifmi ? bende mi9se var, arama yaparken aktif ama arama gelirken aktif olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2010490035

Hocam, size arama gelirken vowifi aktifmi ? bende mi9se var, arama yaparken aktif ama arama gelirken aktif olmuyor.
    Evet aktif, sadece SMS gönderme sorunu vardı az önce vowifi iptal ettim yeniden aktif ettim o sorunda çözüldü.

• Sürekli Dizi kullanıcısına yanıt
    O zaman bende ya modemde ya da turknette sıkıntı var. Vodafone hattı sıkıntısız kullaniyorum, telekomda sıkıntı yaşıyorum. Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sürekli Dizi

Beyler bir aydır sorunsuz vowifi kullaniyordum. Dün akşam SMS gönderme sorunu yaşamaya başladım. Başka hiçbir sorun yok acaba genel bir sorun mu var? Hat Türk Telekom
    hocam arama data paketindenmi yoksa konuşma paketindenmi gidiyor?
  • Kolpaçino Özgür kullanıcısına yanıt
    mobil şebekenin zayıf olduğu yada hiç olmadığı yerlerde wifi üzerinden görüşme yapılabilmesini sağlayan bir teknolojide data paketi nasıl aklınıza gelebildi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 21 Temmuz 2020; 15:21:8 >
  • iphone 6s plus telefonum var ilk 15 gün vowifi aramayı kullandım sonra bir türlü çalışmadı
    ve aktif hale getiremedim

vowifi aramayı 4,5G iptal ettim yeniden sms gönderip açmaya çalıştım birtürlü aktif hale gelmiyor. WIFI ARAMA diye sms attığımda talebiniz alınmıştır, veya mobil online işlemlerden açmaya çalıştığımda talebiniz alınmıştır sonucu sms olarak bildirilecektir diyor fakat cevap felan geldiği yok KABUL WIFI ARAMA diye de sms attım çare olmadı.

başka bir vowifi detekli telefona taktım sim kartımı (samsung 9 plus) ondan sms attım yine açılmadı bu arada samsun 9+ sahibinde telekom var onda aktif ve çalışıyor aynı telefona benim sim kartımı takıyorum ne yapsak vowifi devreye girmiyor

müşteri hizmetlerini defalarca aradım onlarda bi çare bulamadı açtık diyorlar siz telefonu kapatıp açın diyip başka bişey yaptıkları yok

bu arada telefonumu komple formatladım sonrasında ayarlardaki wifi arama önceden açıktı kapalı hale geldi açmayı denediğimde Bu hesapta wi-fi aramaya izin vermek için Türk Telekom ile iletişim kurun. diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentvural -- 21 Temmuz 2020; 16:35:56 >

• Mi9T WOWİFİ ÇALILIYOR HEM SMS YOLLUYOR HEM ALIYOR
    ARAMADA ARAMA ALMADA
    VoWifi Turk Telekom SORUN YOK
    VoWifi Turk Telekom

• Merhaba

Iphone 7 de (uçak modunda, wifiya bagli test)
    Çağrı alıp gönderebiliyor,
    Sms aliyor ama gönderemiyorum.

Problem yaşayan var mı?

Not: telefon son surume guncellendi, turk telekomdan 4g wifi arama vs hepsi kapatildi tekrar acildi, telefon yeniden baslatildi.

edit: Külliyen gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aXaray68 -- 6 Ağustos 2020; 14:55:11 >
  • aXaray68 kullanıcısına yanıt
    Yukarda bugün denedim gönderiyor geliyor

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    hocam cihaza imei mi atıldı? şuanda o modele destek yok gözüküyor
  • Loser. kullanıcısına yanıt
    Tr cihazı kim dedi yok diye

VoWifi Turk Telekom

ilginç .

telekomun kendi sitesinde yazıyor sadece 4 modele destek sağlıyor gözüküyor
  • Loser. kullanıcısına yanıt
    Siteyi güncellememiş olabilirler Görüyorsunuz herşey ortada görselde belli

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Siteyi güncellememiş olabilirler Görüyorsunuz herşey ortada görselde belli
    Üstad Wifi arama da gelmiş güya bizim m30s e ama volteye eskiden beri destek sağladıklarını yazdıkları halde hiçbirini açamadılar. Telefunu hepsiburada dan Türkiye garantili olarak aldım

VoWifi Turk Telekom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahsen -- 26 Temmuz 2020; 17:47:9 >

• Şahsen Ş kullanıcısına yanıt
    iPhone j6 da denedim direk açıldı bazı cihazlarda sorun oluyor

• turk telekomun cihaz kontrolu isini birakmasi lazim bildigim kadariyla turkcell yakin zamanda cihaz kontrolunu birakmisti

Evet sistemlerinde sıkıntı var sanırım. Olsun uygun tarifeler benim birinci önceliğim.

• bugun wovifi kullanabilem oldu mu acaba ? bugun hiç baglanamadım.
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    VoWifi Turk Telekom
    VoWifi Turk Telekom

Çalışıyor

• cihaz kontrolunu devreye almislar, iphonedan mesaj atip baska telde kullanuyosaniz artik calismayacak

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.