Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
24
Favori
129.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önümüzdeki ay turkcell taahhütüm bitiyor. Tekrar TT'a geçmeyi düşünüyorum. Önceden iphonelarda volte sıkıntı çıkartıyordu intel modemler ile. iphone kullanıcılarında durum halen aynı mı?
    Turkcell bu konularda iyi güzel de 15gb'ı tekrar 59tl ye vermez
  • asi_genc6134 kullanıcısına yanıt
    2020 1. Çeyrek verilerinde 23.4 vodafine 23.2 Telekom diye gördüm sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg v20 de vowifi çalıştırabilen oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Operatörlerin verdiği 2020 1.ci çeyrek sonuçlarına göre: Vodafone 23.5 milyon ,Türk Telekom 23.2 milyon
    Böyle giderse Türk Telekom,Vodafoneyi geçecek.

• Yalnız Vodafone için o rakamlar m2m abone sayılara dahil değil, globallde Vodafone m2m aboneneleri sayıya dahil etmiyor Türk Telekom ise dahil ediyor böyle durumda Vodafone toplam abone sayısı 25,17 milyondur.

• kardia K kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiyi nereden aldınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafonenun sitesinde abone sayıları Vodafone grup standartları baz alınarak verilmiştir diye yazıyor ayrıca daha önce vodafonun bu konuda açıklaması vardı zaten. BTK raporunda da ayrıca m2m aboneleri dahil toplam abone sayıları veriliyor her 3 operatör içinde ordan bakılınca Vodafone’nin 25.17 milyon abonesi Tt nin 22 küsür milyon Türkcell in 32 küsür milyon abonesi Olduğu raporlanmış.

• asi_genc6134 kullanıcısına yanıt
    23.200TT 23.500 voda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6s ve XS cihazlarımda sorunsuz kullanıyorum.
  • iphone 11 de geldi bana güncelleme yapınca

• Samsung a71 aldım denedim hem mesaj hem arama sorunsuz çalışıyor.

• Arkadaşlar bende SMS attım, 3-4 gun sonra operator guncellemesi geldi onu da yaptım.

Halen aşağıdaki gibi çıkıyor, wifi falan yazmıyor var mı bilgisi olan?

Cihaz: İphone 6s plus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memnunov -- 23 Mayıs 2020; 15:7:50 >
  • memnunov kullanıcısına yanıt
    vowifi sinyal kalitesinin düşük olduğu ya da hiç olmadığı zamanlarda devreye girer. senin telefonun full çekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DinDjarin

vowifi sinyal kalitesinin düşük olduğu ya da hiç olmadığı zamanlarda devreye girer. senin telefonun full çekiyor
    Yorumunuz için teşekkür ediyorum.
  • memnunov kullanıcısına yanıt
    Telefonu uçak moduna alıp sadece wifi'ı açın.
  • İki üç gündür TT deyim iPhone kullanıyorum vowifi denediğim tüm wifi bağlantılarında mobil fiber kablo adsl metro vb sorunsuz çat diye uçak moduna alır almaz bağlanıyor sms alma gönderme sorunsuz arama yapma sorunsuz seste eskiden turkcell de olduğu gibi sesim karşıya kesik kesik gitmiyor ancak biri beni aradığında karşıya ulaşılamıyor tonu verip bana arayan bilgisi sms ile geliyor, sanırım sistemlerinde iPhonelar vowifi desteği almıyor göründüğü için bunu yapıyor, şaşkınlar iPhone da destek var diye sistemi guncelleyince düzelecektir diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6 plusa geldi mi arkadaşlar ?
  • yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    iOS 13.4.1 ve üzeri alan tüm cihazlara geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: maaart

İki üç gündür TT deyim iPhone kullanıyorum vowifi denediğim tüm wifi bağlantılarında mobil fiber kablo adsl metro vb sorunsuz çat diye uçak moduna alır almaz bağlanıyor sms alma gönderme sorunsuz arama yapma sorunsuz seste eskiden turkcell de olduğu gibi sesim karşıya kesik kesik gitmiyor ancak biri beni aradığında karşıya ulaşılamıyor tonu verip bana arayan bilgisi sms ile geliyor, sanırım sistemlerinde iPhonelar vowifi desteği almıyor göründüğü için bunu yapıyor, şaşkınlar iPhone da destek var diye sistemi guncelleyince düzelecektir diye düşünüyorum
    6S plus (iOS 13.4.1 ) kullanıyorum aynı durum bendede var herşey yapılıyor ama ben arandım mı ulaşılamıyorum. Umarım düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 24 Mayıs 2020; 23:28:0 >
  • Tebrikler . Çok doğru bir karar olmuş belki bu servis şebeke yoğnluğunun çok fazla olduğu zamanlarda bantgenişliğinin kullanım oranının azalmasına katkı sağlar. Kutlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hipnoa -- 25 Mayıs 2020; 11:34:18 >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.