Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
24
Favori
129.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi sitede paylaşılıyor bu ayarlar hocam?
  • google

hattabu forumda. telefonların ana konularında soranlar oluyor biri getirip yazıyor. geçen gün de bizim telefonun ana konusunda yazıldı turkcell için vowifi ayarları diye, Mi 9 Lite konusunun 60. sayfasındaydı yanlış hatırlamıyorsam.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    yok o kodlu şeyleri kasdetmemiştim. denedim biliyorum onları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crowler

yok o kodlu şeyleri kasdetmemiştim. denedim biliyorum onları.
    kodlardan sonra apn ekleme ayarları falan da var, orası önemli vowifi için, volte ise sadece kodlarla çalışıyor zaten. kendim de yaptım oldu. tabi hatta etkinleştirmek için operatörün tanıdığı bir telefona takıp mesaj atmalısın falan diyorlar orası ayrı.
  • TT mobil hattı iphone7 plus kullanıyorum, volte açık(hücresel) 5555’e mesaj da attım... yalnız arama yaptığım anda 4g den 3g ye düşüyor şebeke aynı durumu yaşayan var mı? Ya da soruyu şöyle sorayım bu volte denilen şeyi sorunsuz kullanabilen var mı??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online işlemlerden tekrar kapa aç

sonra açıkmı bak bakalım açıksa çalışması lazım bide hattınız faturalı mı ?
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    evet faturalıyım, kapattım tekrar açarken işleminiz gerçekleştirilemiyor hatası alıyorum sürekli

• O zaman açılmamıştır cihazı 7 plus olarak görüyor mu peki?
  • Volte iphonelarda sıkıntılı. Açsanız bile arayanlar size ulaşamayabilir. 7+ ve xs de aynı sorunları yaşadım. Volte hiç açmadan kullanabildim. Qualcomm modemli 6s de sorun çıkarmamıştı. Sonrasında turkcell'e geçtim öyle kurtuldum.
    evet görüyor tt mh aradım kapatıp açtırdım şu an açık görünüyor ring ve ödemeli arama kullanamayacaksınız dedi zaten yok onayladı yani. şu an online işlemlerde açık görünüyor ama aktif edildi diye bir sms gelmedi. iphone 7 kullanan arkadaşım kullanıyor. beni kıllandıran nerede arama yaparsam yapayım şebeke anında 3g ye düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acebi -- 20 Kasım 2019; 13:17:40 >
  • bi arkadaşımda da aynı sıkıntı vardı. operatörü vodafon. mh yi aradı, tüm cihaz ayarlarını sıfırladılar 5 dakika sonra volte etkinleşti.
  • VoWifi Turk Telekom
    VoWifi Turk Telekom

Görüşmeyi sonlardırdığı için ekran görüntüsü alamıyorum ıphone 7 lte sorun yok

9263 ü arayıp deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

tamam hocam hallettim, tekrar mh aradım ayarlar-hücresel-hücresel veri ağı-ayarları sıfırla yapın telefonunuzu powerdan kapatın tekrar açın, yeniden başlatmayın dedi. uyguladım ve şuan cayır cayır :) teşekkür ederim yazan arkadaslara

• Vestel Venüs v4 ekranda HD+ yazıyor Volte yazmıyor.
    Neden veya nasıl ayar yapmalıyım acaba.?

• quote:

Orijinalden alıntı: GENERALCELL

Vestel Venüs v4 ekranda HD+ yazıyor Volte yazmıyor.
    Neden veya nasıl ayar yapmalıyım acaba.?
    Türk Telekom'da zaten VoLTE yazmıyor HD+ yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Türk Telekom'da zaten VoLTE yazmıyor HD+ yazıyor.

Alıntıları Göster
    TT kullanıyorum bende VoLTE yazıyor hocam.
    VoWifi Turk Telekom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacmAdam -- 20 Kasım 2019; 15:58:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

TT kullanıyorum bende VoLTE yazıyor hocam.

Alıntıları Göster
    Türkiye'de resmi olarak satılan cihazların çoğunda HD+ yazıyor. VoLTE'ye Telekom bu ismi kullanıyor farklı olabilmek için. Ne yazdığına pek takılmamak gerek.

VoWifi Turk Telekom

• Bunun Telekomla alakası yok ki XİAOMİ VODAFOne hatta da volte yazıyor gm8 de volte yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bunun Telekomla alakası yok ki XİAOMİ VODAFOne hatta da volte yazıyor gm8 de volte yazıyor
    Alakası var. Türk Telekom VoLTE çoğu firmanın telefonunda HD+ olarak gözüküyor. Telekom böyle istemişti zamanında.

Vodafone veya Turkcell hat takınca standart VoLTE yazıyor.
  • Telekom istediyse neden redmi note 7 ve gm8 de HD yazamıyor

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.